Кралски работи и клюки- март 2022

  • 69 840
  • 1 426
# 1 410
Много ми харесват и двата сета на Матилде. Зеленото и отива и този път едрите цветя на роклята не стоят пеньоаресто.


А тази снимка ми е любима:

Тук изглежда 10 години по-млада. Действително трябва да раздвижи прическата.
Виж целия пост
# 1 411
Кеймбридж са пуснали снимки от пътуването
(Преди няколко дни)
Виж целия пост
# 1 412
София днес. Качвам я защото страшно много ми хареса шала. Цвета е великолепен.


Близнаците на по-близка снимка. Сладури
Виж целия пост
# 1 413
Много е хубава София, стилна дама е.
Роклята с едрите цветя на Матилде, не ми харесва единствено заради цветовата комбинация, но дизайнът е интересен.
Виж целия пост
# 1 414
Много тъжна и емоционална изглежда Максима вчера въпреки  усмивките.
Представям си колко и е било трудно, но и важно да говори за сестра си.
https://adelswelt.de/prinzessin-alexia-sucht-hilfe-beim-therapeuten/
Виж целия пост
# 1 415
Много тъжна и емоционална изглежда Максима вчера въпреки  усмивките.
Представям си колко и е било трудно, но и важно да говори за сестра си.
В очите на Максима винаги има една тъжна нишка, колкото и да грее усмивката ѝ. Не знам дали тази тъга в очите ѝ се е появила след смъртта на сестра ѝ (няма пълни 4 години оттогава) или си я носи отпреди, заради неприятностите около баща ѝ.
Виж целия пост
# 1 416
Много тъжна и емоционална изглежда Максима вчера въпреки  усмивките.
Представям си колко и е било трудно, но и важно да говори за сестра си.
В очите на Максима винаги има една тъжна нишка, колкото и да грее усмивката ѝ. Не знам дали тази тъга в очите ѝ се е появила след смъртта на сестра ѝ (няма пълни 4 години оттогава) или си я носи отпреди, заради неприятностите около баща ѝ.
Блу беше ми направило впечатление това че очите и не се смеят както преди, но не знаех за случилото се със сестра ѝ. Знаех само за тази на Летисия.
Тогава се разрових,гледах интервюта и четох статии и определено е след трагедията.
Дори вчера казва, че никой от тях не е подозирал колко е страшно положението с депресията на сестра ѝ и до какво ще доведе.
Виж целия пост
# 1 417
Цитат
Аз съм от тези, дето оправдават Хари, че не дойде!
Как ще дойде, като всички знаем колко са уважавани там със съпругата му
За да те уважават, все пак трябва да го заслужиш. Хари най-много се оплаква, че не са го подкрепили като са нападнали журналистите жена му. Само дето той е пълнолетен и може да го направи сам. А "нападението" не беше нищо особено. Американските артисти ги жулят много повече. Само смешни обсъждания на дрехите, държането на ръката и мотането по събития. Нищо чак толкова жестоко. Истински нападана е Камила. Побърквали са и Кейт - майка, произход, професия, поведение, дрехи, връзка и постоянно по петите и`. Мегън няма снимки от неофициални събития.
Да кажем, че той много си е изпатил от журналистите чрез майка му. Нищо че в повечето случаи тя ги е търсила. И че е майка и на брат му.
Изненадващото е, че знаейки колко много боли да те обсъжда пресата, бягайки от КС заради тази публичност и коментари, си позволи да постави семейството си в същото, дори много по-лошо положение - вкара ги в устата на пресата, без да дава доказателства, без дори да посочи кой е виновния, така поставя абсолютно всички под съмнение и в позиция да се оправдават без вина. И това - в момент, в който дядо му беше в болница.
Да те оплюят без доказателства пред цял свят - не всеки би го простил. Още повече, ако тези обвинения повишават в пъти риска за сигурността и живота на членовете на КС, които постоянно са сред хора.
Виж целия пост
# 1 418
Летисия и Матилде в една гама днес.
Жесток сет на Летисия. Всичко ми харесва.





Якето е носено и от Леонор
Виж целия пост
# 1 419
Страхотна Летисия!
Малката продължава ли да учи в Англия? И няма ли някакви клюки за нея?

Разбрах защо не ми харесва Матилде. С нейната конструкция (голяма глава, късокръста и много дългокрака) и високите токове изглежда като качена на кокили. Освен това е с широк таз. Добре би било да коригира тези несъразмерности с дрехите, но тя явно или не може, или си се харесва така.
Виж целия пост
# 1 420
Страхотна Летисия!
Малката продължава ли да учи в Англия? И няма ли някакви клюки за нея?

Разбрах защо не ми харесва Матилде. С нейната конструкция (голяма глава, късокръста и много дългокрака) и високите токове изглежда като качена на кокили. Освен това е с широк таз. Добре би било да коригира тези несъразмерности с дрехите, но тя явно или не може, или си се харесва така.
Продължават и двете с Алексия Максимова 😀.
Клюки не съм видяла скоро и за двете, но аз не ровя, ако ми излезе в страниците които следя в иг тогава поглеждам.

За Матилде съм съгласна. На снимките които сложих одеве, си личи че с правилни тоалети изглежда добре.

Вики и Даниел  днес

Вчера имаше тя много готина снимка върху шала имаше снежинки и беше красиво, щях да я качвам и я изгубих.
И Максима от видеото за новата фондация.

Тук
https://www.instagram.com/p/Cbw2BEWDgOy/?utm_medium=copy_link 
Виж целия пост
# 1 421
Охо, Летисия е супер. Ама пак тези маски...
Виж целия пост
# 1 422
Много е дразнещо с тези маски, аз ако отида на събитие и видя известна личност, с която искам да се снимам с маска, няма да го направя...
Виж целия пост
# 1 423
Стари снимки
Виж целия пост
# 1 424
Ооооо, Летисия каква секси мадама е днес!
А тук грее...язък за маската.

Няма ли още папрашки от Мелбърн? Мери сама ли е в Оз?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия