Намерих

  • 65 467
  • 370
# 135
И аз се абонирам за темата Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Хипатия, страхотна сииии!   bouquet  bouquet  bouquet Впрегнала съм куп приятелки да ми помагат да сваля книгите, успея ли, ще се похваля какво съм сътворила!
Виж целия пост
# 137
една много полезна книжка.
Как се правят марионетки. И как се  управляват. Предполагам ,че не е за начинаещи. На английски е. Формат djvu
Направо ми четеш мислите. Тъкмо мислех да те попитам за марионетките и хоп. Ако имаш още давай ги насам Hug
Виж целия пост
# 138
Ох, тулбара си го инсталирах но как да си сваля книжките на една кука и belli dance.Помогнете явно съм много неграмотна. Sick
Виж целия пост
# 139
Додко, горе вдясно имаш едно квадратче и три букви. Въвеждаш буквите, изчакваш няколко секунди, ще се появи отброяване, после Click to download и готово
Виж целия пост
# 140
Някой свали ли си книжката  за Art Nails?


П.С. Хипатия, всичко вървеще нормално,не изписвало за някаква грешка......
Нали след като се разархивира файла, се появява една папчица  - и в нея няма нищо?
След малко ще пробвам пак да я сваля и ще пиша какво е станало с втория опит
Виж целия пост
# 141
Хипатия,от сума време се каня да те поздравя за страхотните ти открития и за това,че ги споделяш с нас  bouquet
Виж целия пост
# 142
strawberry,
казвай каква е тази папка празна ,че ме загложди любопитсвото:)
Да не би да не се сваля файла до край? То вътре трябва да има и setup.exe, а и ключе. Колко е голям файла ,който свали?
Благодаря на всички ,които ми благодариха за книжките:) Няма смисъл да споделям нещо дето не трябва на никой само защото аз го имам:)
Мисля ,че това тук би било полезно .Simple Smile






Виж целия пост
# 143
Има ли наследнички на мадам Тисо?Simple Smile












Виж целия пост
# 144
Извинявам се , че малко ти оспамих хубавата темичка,но архивираният файл , който свалих е 24212 КВ newsm78
Трябва да има,но няма нищо newsm78 newsm78
И на мен ми се случва за първи път такова нещо.Днес имах доста работа в офиса и не успях да я дръпна пак,но и утре е ден Wink
Виж целия пост
# 145
и аз съм озадачена newsm78
Да не би съдържанието му да е невидимо? Ама защо да е и как да стане видимо е въпроса
Виж целия пост
# 146
мисля ,че разбрах или поне с е надявам, че разбрах причината. Папката на моя компютър е невидима за всички други освен за администратора, т. е аз. Може би като съм я архивирала съм я направила невидима . Без да искам , разбира се.
Я и виж как се казва на български - като кликнеш на нея с десен бутон се намира най-отдолу- свойства или нещо подобно е.
Виж целия пост
# 147
Книгата за Нейл Арт е hidden. Отиваш на Tools-Folder Options-View  и слагаш отметка в Show hidden files and folders
Виж целия пост
# 148
как да ползваме ръцете си по по- различен начин Simple Smile



Виж целия пост
# 149
Хипатия, много те обичам Hug
Синът ми от юли месец е написал писмо на Дядо Коледа да му донесе Куклен театър- каквото и да означава това,( защото до скоро казваше куклен театър на сандъка, където Карабас Барабас беше затворил Буратино Confused). Сега ще запретна ръкави и ще зарадвам домочадието с домашно театро. Поклон доземи от мен и татко му- така и не намерихме къде продават куклени театри Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия