Лидл 161 - Мартенска портфейлоизпразваща

  • 117 941
  • 2 117
# 165
И на мен, за радост, всички вериги са ми под носа, директно се насочвам към тази, която не е изплискала легена с цените. Освен това имам и доста движение, задължително ще мина дори покрай няколко филиала. Така че няма шанс Лидл да ме направят заложник.
Виж целия пост
# 166
Писах им за ананаса . Компенсация 5 лв. Все е нещо.
Далаверата в Лидл е все по- голяма:
Виж целия пост
# 167
Имате ли свободен купон за овесените ядки? Може да се възползвам за още 3 пакета на намалена цена! Blush
Аз предлагам моите
Виж целия пост
# 168
Вкъщи харесаха лютеницата с боб /обаче беше от предишно зареждане преди седмици/, аз не съм опитвала...
За мен нищо особено интересно в новата брошура...
Какви са тези неща? 🙂🤔


Нещо за почистване на лице, глупост някаква, не препоръчвам.
Виж целия пост
# 169
Някой да има излишен купон за гофрети активен от белгийските с шоколад? Blush
Виж целия пост
# 170

Някой с мнение за кълновете ?
Виж целия пост
# 171
Имате ли свободен купон за овесените ядки? Може да се възползвам за още 3 пакета на намалена цена! Blush
Пиши ми лс, ако не си се снабдила.
Виж целия пост
# 172
Някой да има излишен купон за гофрети активен от белгийските с шоколад? Blush
Имам купон, изпратих ти съобщение.
Виж целия пост
# 173
Имате ли свободен купон за овесените ядки? Може да се възползвам за още 3 пакета на намалена цена! Blush
Аз предлагам моите


Аз имам, пишете ми на лс
Виж целия пост
# 174
Здравейте.
Сдобих се с купон за гофретите и даже го ползвах вече. Сърдечно благодаря на всички отзовали се! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 175
Подарявам следните купони.

Скрит текст:


Виж целия пост
# 176
Има ли въобще в офертите за хималайска сол 1+1 комбинация само фина сол, при нас бяха комбинирани кутии с едри кристали+ фина, не взех.
Виж целия пост
# 177
Има ли въобще в офертите за хималайска сол 1+1 комбинация само фина сол, при нас бяха комбинирани кутии с едри кристали+ фина, не взех.
И при нас така, и аз не взех... много глупаво решение, какво ще си ги правя тия кристали.... изглежда искат да ги пробутат тях...

Един червен портокал и лилав картоф. Simple Smile  О, и шоколадов трюфел. Simple Smile

Скрит текст:
Виж целия пост
# 178
Не бих си хабила робота да ги меля там. Минавам и без този “подарък” за лев и нещо.
Морена, хубави червени портокали си нацелила. Веднъж взех и един беше червен, другите- шарени, и то след изчакване да доузряват, имаше някои изцяло оранжеви (някои от мрежата оставих да постоят повече време за проба).
А тъй като коментирахте бананите - сега във Ф. са на 1.99/кг.
Виж целия пост
# 179
Това е най-тъпата възможна комбинация... Който по принцип си купува на кристали, няма да иска ситната сол. А който си купува все ситна, обикновено си няма мелничка за кристалите. Да бяха ги направили по две еднакви щяха да ги продадат, а така ще има да им висят по рафтовете само.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия