С какво ви дразнят мъжете /тема №11/

  • 45 207
  • 761
# 135
Няма човек, няма проблем, елементарно... Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Нито ги забелязва пръските и локвите след себе си, нито аз имам нерви да му натяквам. Просто си чистя след него и толкоз. Той върши много други неща и ме гледа като писано яйцИ, така че не виждам потребност от подобна дребнавост.
Виж целия пост
# 137
Дразни ме, че иска и чака сутрин аз да му направя кафето.
Където и да сме.
А аз трудно се събуждам, едва правя за себе си.
Понякога изсипвам захарта в кошчето, пускам второто кафе без да съм сменила старото.
Обяснявам му, че е по-логично той да прави за двамата, защото сутринта е пълен с енергия, но уви, няма резултат. Disappointed Relieved
Добре че работи на смени, иначе нямаше да издържа, колкото и странно да звучи. Bowtie
Виж целия пост
# 138
Тежкият кафе-наркоман в мен отлично те разбира. Ей затова не му се дразня на пръските и локвичките с вода, ами ги чистя тихо след него - схвана от раз, че МОЕТО КАФЕ Е ТОП ПРИОРИТЕТ.
Виж целия пост
# 139
Няма човек, няма проблем, елементарно... Simple Smile
По принцип си права, но разковничето е, че още живеем заедно. Обаче много се разбираме, откакто се разделихме.
Виж целия пост
# 140
Докато има очаквания, има и разочарования. И обратното - без очаквания няма от какво да се разочароваш.
Виж целия пост
# 141
Няма човек, няма проблем, елементарно... Simple Smile
По принцип си права, но разковничето е, че още живеем заедно. Обаче много се разбираме, откакто се разделихме.
А, я кажи какъв е тоя номер, хем живеете заедно пък сте разделени. И аз искам така....
Виж целия пост
# 142
Може би съквартирантски, всеки в стаята си. Ама ако има дете, няма как да стане.. или ако някой реши да си покани гост, ще е много забавно Joy
Виж целия пост
# 143
.
Виж целия пост
# 144
Докато има очаквания, има и разочарования. И обратното - без очаквания няма от какво да се разочароваш.

То и ако никога не се влюбиш, никога няма да ти разбият сърцето, ако не излезеш навън, никога няма да те навали дъжд... ама къде по-хубави неща ще пропуснеш, пък нека ти е "сухо якенцето". А тези без очаквания, често получават санитарния минимум.
Виж целия пост
# 145
Докато има очаквания, има и разочарования. И обратното - без очаквания няма от какво да се разочароваш.

То и ако никога не се влюбиш, никога няма да ти разбият сърцето, ако не излезеш навън, никога няма да те навали дъжд... ама къде по-хубави неща ще пропуснеш, пък нека ти е "сухо якенцето". А тези без очаквания, често получават санитарния минимум.

Всеки сам избира дали да стои в изчерпана връзка и да товари другия с очаквания Wink И след това да преживява разочарования.
Виж целия пост
# 146
За изчерпани връзки е едно, попринцип е друго. В първия случай са си напразни надежди.
Виж целия пост
# 147
За изчерпани връзки е едно, попринцип е друго. В първия случай са си напразни надежди.

Ами погледни какво коментираме все пак. Освен, ако целта не е все да сме контра на каквото и да е - тогава може и да пускаме постове без връзка с контекста, да цъка там брояча.
Виж целия пост
# 148
Не, не е целта да сме контра на всичко Wink Ако съм изпуснала контекста, може първо това да се изясни, преди да прибягваме до заядливщини.
Виж целия пост
# 149
Е, сега... "заядливщини" Simple Smile Защо такава обидчивост.
Направила съм си труда да отговоря за поста ти за "сухото яке", щом и тогава не си се замислила дали не си изтървала нещо в диалога... По-леко с изискванията за обяснения. Един път стига, мисля аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия