Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 114)

  • 41 842
  • 742
# 285
Kолко вълнуващо. И аз ще дойда с теб.
 

Мело: От къде знаеш, че в плика има нещо важно, Еда?
Еда: Казвам, че те правят нещо тайно. Тя взе жълтия плик и му даде пари.
Мело: Тогава в плика има нещо важно. Трябва да го вземем.
Еда: Да
Мело: Но как. А, Тахир каза, че г-жа Семиха ще ходи днес на важна вечеря.
Еда: Добре. Довечера ще вляза в къщата й и ще взема плика.
Мело: Но как ще влезеш?


 

Еда: Имам ключ, който ми даде Ефе. Спомни си.
Мело: Колко вълнуващо. И аз ще дойда с теб.
Еда: Не може, сама ще се справя.
Мело: Знам, че ще се справиш. Обичам такива неща.


 

Еда: Добре. Ако това е, което си мисля...Ако съм намерила слабото й място, това означава, че съм хванала г-жа Семиха.
Мело: Ако се справиш, след това със зетя ще имате нова пролет.
Еда: Да. Тогава ще отидем довечера.
Мело: Да. Тогава да си сверим часовниците. Аз нямам часовник.


 








Вечеря по работа и за благодарност.
 

Балджа: Отново ви притеснявам. Но трябва да уточним подробностите по рекламното видео.
Серкан: Балджа, съвсем съм забравил за това. Сега имам друга работа, неко поговорим утре. Може ли?
Балджа: г-н Серкан, утре имам среща с рекламното агенция. Те чакат от мен новини.
Серкан: Добре. Как да го направим? Моята работа ще отнеме няколко часа.


 

Балджа: Да направим следното Да го обсъдим на вечеря. Ако нямате други планове, разбира се.
Серкан: На вечеря?
Балджа: Отдавна исках да ви благодаря. За това, че бяхте до мен в Новогодишната нощ.
Серкан: Балджа, не е необходимо да ми благодариш за това.
Балджа: Според мен трябва. Моля ви, настоявам.
Серкан: Добре. Тогава да кажем делова вечеря.
Балджа: Вечеря по работа и за благодарност. Подходящ ли е ресторантът на шеф Александър?
Серкан: Става.
Балджа: Супер. Ще се видим довечера.
Серкан: Ще се видим.


 






Какво става тук?
 

Мело: Никога няма да излязат.
Еда: Да
Мело: Излизат. Тръгват. Сядат в колата.
Еда: Мело, не се навеждай. Скрий се.
Мело: Къде да се скрия? Нима тук има място?
Еда: Остави това. Търсим жълтия плик.
Мело: Жълт плик. Ти се качи горе, а аз ще погледна тук.


 

Тахир: г-жо Семиха, сега ще ви донеса телефона. Нали затворих вратата...
Еда: Мело, какво е това
Мело: Някой дойде. Крадец. Това е крадец. Какво да правим?
Еда: Мело, сега крадците сме ние. Какво да правим, да се скрием. Ела тук.
Мело: Ах ти, крадец! В чий дом влизаш?  Крадец. Той хвана крака ми.


 

Еда: Тахир?
Тахир: Мело, браво, какъв силен удар!
Мело: Пусни крака ми. Ненормалник. Пусни ме, Еда.
Еда: Не те държа, Мело.
Мело: Странен! Може ли да влизаш и да хващаш за крака, като зомби? Загазихме...


 

Семиха: Какво става тук? Тахир?
Тахир: г-жо Семиха, когато дойдох, те бяха там.
Семиха: Еда? Какво правиш тук? Какво става?
Еда: Какво означава „защо си тук“?Нали имам ключ. От Ефе, той ми го даде. Днес си говорихме. Трябва да се сближим малко. И аз реших днес вечерта да остана тук. Влязохме с ключа, искахме да направим изненада. А Тахир влезе като крадец. Скрихме се, изплашихме се.
Мело: Той толкова крадешком се приближи към нас. Помислих, че е крадец, ще вземе нещо. Хвана ме за крака.
Семиха: Добре, какво прави тук Мелек?


 

Мело: Аз...Аз също дойдох. Ние с Дада ходим заедно на гости още от детството. Тя не може без мен. Даже обикновено ходим по пижами.
Еда: Страх ме е без Мело за първи път да спя на непознато место.
Мело: Тя и в детството си е била такава.
Семиха: Добре, забравих си телефона и затова дойдох. И хубаво, че дойдох.  Ще вечеряме със Сейман. Ти също ще дойдеш, хайде.
Еда: Не. Не трябва, ще почакам тук.
Семиха: Как може така? Ти също, хайде.Последната дума е моя, ти също идваш. Ще имаш възможност да разкажеш за проектите.


 

Еда: Добре. Тогава ти остани. Нали това е домът на баба ми.
Мело: Да, ще ви изчакам. Няма да заспивам.
Семиха: Мелек, ти си много мило момиче. Но не мога да те оставя сама в къщи, извинявай.
Мело: Да, и аз така си помислих. Тогава някъде по пътя ще ме оставите.А оттам аз ще се прибера.
Семиха: Добре, сядайте в колата. Хайде.
Балджа, къде ще отидете днес със Серкан? Прекрасно. Ние с Еда идваме. Трябва да се възползваме от тази вечер. Добре.
Виж целия пост
# 286
Mery18 и на мен тази дума "самодостатъчни" ми се наби в главата.
...
Аз се сетих за думата използвана от Ханде едва сега, след като напомнихте. Бях заета да се прехласвам по Керем и да се самонавивам колко щастлив ми изглежда Smirk
Виж целия пост
# 287

Gift Heart
Виж целия пост
# 288
Да се заемем с работата
 

Балджа: Концепцията на рекламното ни видео е уважение към човека и природата.
Серкан: Отлична идея.
Семиха: Каква приятна изненада.
Серкан: Хм. Да
Балджа: Добре дошли.


 

Сейман: Добър вебчер, г-н Серкан. Хайде да седнем.
Серкан: Добър вечер.
Еда: Приятен апетит.
Балджа: Не изглеждате добре, г-н Серкан. Можем да си тръгнем, ако искате.
Серкан: Не, не е необходимо. Да се заемем с работата.


 







Сега ли е моментът да говорим за това?
 

Сейман: Много харесах проект, представен от друга фирма. Но ще работим заедно по лайндшафта.
Еда: Не се тревожете. Съвсем скоро ще завърша проекта и ще ви го предам.
Балджа: Коктейла е чудесен. На вас хареса ли ви?
Серкан: Да. Малко е смесен, но...Не е зле.
Еда: С ваше позволение.
Серкан: Смесен е, но всъщност е много хубав. Ще ми поръчаш ли още един?
Балджа: Разбира се.


 

Серкан: Еда... Ще почакаш ли? Колко хубаво. Вечеряш със Сейман.
Еда: Няма нужза да търсиш под вола теле. Най-малкото баба ми е с нас. Не съм на романтична вечеря, като теб.
Серкан: Романтична? Това, което наричаш романтично, е в същност работна вечеря, Еда.
Еда: Работна вечеря, така ли? С коктейла пред теб? Това ли пиеш, когато си на работна вечеря? Освен това ми се стори, че и изборът не е твой.
Серкан: Нали подготвяме един рекламен клип...
Еда: Не ме интересува.
Серкан: Хубаво.
Еда: Хубаво


 

Балджа: "Тази вечер ще бъдеш с мен, Серкан Болат!".

 

Серкан: Между другото, започнала си работа със Сейман.
Еда: Ще работя, разбира се. Ще работя. Възражения ли имаш? Ще ти кажа от сега, че не може да възразяваш.
Серкан: Имам възражение...Не може да ползваш ресурсите на компанията. Още повече през работното си време.
Еда: Не, не. Няма да е в работно време. Ще работим вечер, може би заедно. Специално.
Серкан: Защо го скри от мен?
Еда: Не съм го крила. Просто не ти казах.
Серкан: Това не е ли едно и също?


 

Еда: Според мен не е. Ако беше попитал, щях да ти кажа.
Серкан: Как можех да предположа, за да те питам?
Еда: Сега ли е моментът да говорим за това? По-добрпе не карай колежката си да чака. Ще й доскучае.
Серкан: Права си. И без това приключихме служебния разговор. Вероятно сега ще преминем на личните теми.


 

Еда: Със сигурнаост. Дори знаеш ли какво? Идете у вас...Поръчай пица. Какво ще кажеш?
Серкан: Много добра идея. Много добра идея.
Еда: Няма да е нищо ново за теб. Тръгвай веднага-.


 
Виж целия пост
# 289
Mery18 и на мен тази дума "самодостатъчни" ми се наби в главата. Мислех го, но пак не се реших да пиша, понеже на много им се видя, че Керем изглежда доволен и щастлив. Та ми се искаше и да ги понася малко розовите очила.

Миси, нямам идея за какво говориш. Това е ново. Satisfied
А защо това да не израз на желанието всяка жена да е силна и достатъчно "оправна", че присъствието на мъж до нея да не е самоцел.
Виж целия пост
# 290
Миси, какви профили следваш? Satisfied Моите всичките са добронамерени, даже някои все още се съмняват и имат надежда.

"Керем Бюрсин, първият говорител на He for She Turkey, беше домакин на Демет Евгар като гост на Деня на жената. Поради тази причина маркерът #BürsinxEvgar беше на дневен ред в 25 държави, докато беше обект на 52 хиляди туитове и осигури 9,1 милиона потенциални взаимодействия."



Надявам се, че не ви дразни Ханде толкова, че да не и слагам снимки. Ако пък да, кажете ми. Wink




Едит: Гости, напълно съм съгласна с теб. Така и би трябвало да се гледа. Така го разбирам и аз, просто покрай развоя на събитията в последно време и многото въпросителни и в най-малкото нещо намирам повод за съмнение. Simple Smile
Виж целия пост
# 291
...време за забавление.
 

Балджа: Коктейлът ви  пристигна.
Серкан:-Колко хубаво. Благодаря.


 

Семиха: Колко хубаво сте се сетили!

 

Еда: Какво е това?
Сейман: Това е малък подарък за вас
Еда: Защо беше нужно-?Благодаря.
Сейвман: Удоволствието е мое. Да видим дали ще ви хареса?
Еда: Много сте внимателен. Колко хубаво.
Серкан: Шалът. Наистина го е купил.
Еда: Любимите ми цветове. Със сигурност ще го нося
Сейман: Много се радвам.


 

Серкан: Това ми се струва различно. Между другото работиш доста извънредни часове, нали?
Балджа: Това изобщо не е проблем, г-н Серкан. За мен е огромно удоволствие да работя с вас. Ще ходите в Париж по работа, нали?
Серкан: Да, със служебния самолет. За един ден.
Балджа: Колко хубаво. Париж торкова ми липсва.
Серкан: Имаш ли виза?
Балджа: Имам.
Серкан: Чудесно. И ти ще дойдеш.
Балджа: Прекрасно


 

Балдджа: Добре ли сте?
Серкан: Тук е горещо, нали? Стана горещо.
Балджа: Малко. Но на мен ми се струва нормално.
Серкан: Ще провериш ли дали имам температура?
Балджа: Разбира се.


 

Балджа: Така не мога да усетя.  Ще опитам тук. Наистина сте малко топъл.
Серкан: Да. Горещо ми е.


 

Сейман: Казват, че музиката е храна за душата. Нали така? Ще танцуваме ли?
Еда: Много добра идея.
Серкан: Какво правят те?
Балджа: Танцуват.
Серкан: Шегуваш ли се? Веднага се връщам


 

 

 

Балдджа: г-н Серкан, никак не изглеждате добре.
Сейман: Лека вечер, г-н Серкан
Серкан: Лека вечер


 

 

Серкан: Не мога да дишам.
Балджа: Да отидем в болницата?
Серкан: Да.


 
Виж целия пост
# 292
Миднайт, от 2 месеца не следя конкретни профили, а тенденциите на отделните страни (най-вече Испания, Бразилия, Италия и Турция)  и Тик-ток...
Повечето фенове са на мнението на Линдето, че щом Бамби беснее е на добре, значи се обичат, и има надежда,  следва сдобряване ... Joy Нали ви казвам, не излизаме от филма ..... Stuck Out Tongue Winking Eye
Поне не ни е скучно Joy Всеки ден нещо ново .... Sunglasses

Sparkling Heart
Виж целия пост
# 293
Вечерта мина много добре, нали?
 

 

Еда: г-жо Семиха? Вас търсех.
Семиха: Имах малко работа. Ще седнеш ли?
Еда: Разбира се.
Семиха: Вечерта мина много добре, нали? Всъщност искам да ти благодаря че не ми отказа и дойде.
Еда: Няма нужда.
Семиха: Ние с теб трябва да прекарваме повече време заедно.
Еда: Разбира се, разбира се.


 

Семиха: Знам, че никак не ти беше приятно да видиш Серкан с Балджа.
Еда: Всъщност, не е точно така. Знам каква е целта на Балджа. Но няма никакъв шанс.
Семиха: Сигурна ли си? Защото вие се разделихте. В такива моменти мъжете са склонни да допускат грешки.
Еда: Серкан няма да направи такава грешка. Не мисля.
Семиха: Както и да е. Това вече не ни засяга, нали така? Чудесно.


 










Съвместна операция на Семиха и Балджа
 

Серкан: Наистина не разбирам. Много зле се почувствах. Нещо в храната или напитката ми е предизвикало алегрията.
Балджа: Важното е, че ситуацията не беше сериозна. Но докторът каза, че от лекарствата може да ви се доспи. Ако искате идете да си почините.
Серкан: И без това нямам сила. Ти ако искаш...Може да си вървиш. Много благодаря и извинявай за тази вечер. Беше странна вечер.
Балджа: Вие се оправете, останалото е без значение, г-н Серкан. Ще си тръгна, след като се уверя, че сте добре.
Серкан: Наистина няма нужда, но добре. Тогава ще се кача горе да се преоблека. А ти ако искаш можеш да пиеш кафе, чай.


 

В апартамента на Серкан съм.“

 

Семиха: Виж, не искам да те виждам така тъжна. Ако това ще те успокои,  обади се на Серкан
Еда: Няма нужда.
Семиха: Разбирам те. Съвсем нормално е да ревнуваш Серкан. Ако искаш му се обади, чуй гласа му. Може да се успокоиш.
Еда: Не разбрах! Раздели ме със Серкан, а сега искаш да му се обадя, така ли?
Семиха: Не казвам отново да се съберете. Просто му се обади, за да се успокоиш. Това е всичко
Еда: Разбрах. Всъщност, когато си тръгвахме от ресторанта изглеждаше зле. Тоест, безпокоя се. Ще е по-добре ако се обадя. Да.


 

Г-н Серкан? Г-н Серкан, добре ли сте?

 

Еда: Наистина изглеждаше зле. Или така му е повлияло нещо, което е ял, или е заради стреса...

 

Семиха: На твое място, щях да почукам на вратанта му.
Еда: По-добре да отида да видя. Няма да закъснявам.
Семиха: Добре.


 

Семиха: Балджа. Еда скоро ще е там. Зависи от теб. Направи всичко необходимо, за да дължиш Серкан и Еда далеч един от друг.
Балджа: Останалото е моя работа, не се притеснявайте.
Семиха: Правя всичко за твое добро, Еда. Няма друг начин да потуша огъня вътре в теб.


 

Внимавай, кого каниш на вечеря... Внимавай, кого каниш и с кого се прибираш в къщи...Внимавай, кого наричачаш съюзник...
Много извратено чувство за „добро“ има Семиха- добро е, да се съюзиш с побъркана преследователка на „звездите ми говорят“, и да унижаваш и дискредетираш внучката си;  добро е, буквално да я тикаш в ръцете на непознат за нея човек, само да не е Серкан. Ами ако знаеше за манията на Сейман, какво тогава?!








Ако искаме , се разделяме, ако искаме, се събираме. Какво те интересува?
 

Балджа: Какво става, Еда?
Еда: Това, аз... А Серкан къде е?
Балджа: Вероятно е нещо важно, щом си дошла в този час.
Еда: Ахъ. Когато излизахме от ресторанта Серкан изглеждаше болен. Но всъщност болната си ти.
Балджа: За какво говориш, Еда?
Еда: Нарочно си свалила дрехите си. Избрала се и една от ризите на Серкан. Всичко това е шоу.
Балджа: Може ли да излезеш, моля?
Еда: 10 точки за костюм. И интригата прецака, г-жо Балджа. Седни си, нула.
Балджа: Какви глупости говориш, Еда?


 

Еда: Що за човек си ти? Какъв човек се оказа? Опитваш се по толкова гадни начини да застанеш между двама души, които се обичат. Къде е Серкан? Горе ли? Чувстваше ли се зле, лежи ли?
Балджа: Да, той се почувства малко зле. Лежи, почива си. И след като го сложих да си легне, разлях кафе върху себе си. И взех назаем една от ризите му. Но, разбира се, забравих, че ти си много ревнива.
Еда: Че умът ти работи, работи, но работи за лошо. Но ума ти е малко, не стига, за да се справи с мен.
Балджа: Еда, разбираш ли, че се разделихте? Вашата връзка свърши.


 

Еда: Теб какво те засяга? Какво те интересува? Ако искаме , се разделяме, ако искаме, се събираме. Какво те интересува?
Балджа: Може би съм със Серкан...
Еда: Ааа. Можеш да бъдеш заедно само с бюст на Серкан, скъпа. С този бюст, който купи за Нова година. Хайде, тръгвай. Хайде!


 

Балджа: Какво правиш? Полудя ли?!
Еда: Да, луда съм! Полудях! Как да не полудея? Как да не полудея до манячка като теб? Хайде! Пътят ти е кратък, ще вървиш бавно. Хайде!
Балджа: Пусни това!
Еда: Хайде, тръгвай
.

 

 
Виж целия пост
# 294
Sparkling Heart

Gift Heart
Виж целия пост
# 295
Миси, направо изоставам в следването на тенденциите. А Тик-ток ми е съвсем чужда материя. Остаряла съм за тия работи. Satisfied
Тя Линдето днес капитулира. Май само ти остана оптимистична и азисия.

Виж целия пост
# 296
Официално съм влюбен/а.
 

Еда: Серкан? Серкан!
Серкан: Еда?
Еда: Събуди се! Събуди се, Серкан Болат! Събуди се, да видиш какво се случва зад гърба ти.
Серкан: Еда, наистина си невероягта. Невероятна. Принцесата дойде и преподава урок. Какво приказваш, Еда Йълдъз?
Еда: Събуди се, ти казвам. Защото Балджа те върти на пръста си.
Серкан: Никой не ме върти, ясно ли е? Ние работим


 

Еда: Така ли? Разбира се, вижда се! Балджа си върши нейната работа! Може ли вече да си отвориш очите?
Серкан: Ти по-добре си отвори очите, вместо зда  преподаваш уроци на хората. Този тип, с който ходиш. Този, който... Какъвто и да е. Този тип какво ли не направи, само за да те впечатли.
Еда: Серкан, той е просто меланхоличен човек. Зациклил си на него.
Серкан: Меланхоличен човек бил. Познавам много добре тези меланхолични типове.


 

Еда: Ревнуваш, нали?
Серкан: Ревнувам. И то много. И какво? И ти ме ревнуваш.
Еда: Ревнувам. Да.


 

Серкан: Защото си моя. Никой освен мен не може да те докосва.

 

Resmen Aşığım   Nil Karaibrahimgil
Официално съм влюбена



Скрит текст:
Сякаш е идол
Сякаш животът е точно такъв
Сякаш гладен и сит
Все едно го има и го няма
Официално съм влюбена в него
Не ми го взимай
Не се забърквай с нас
Не се обаждай и питай
Не им позволявайте да ревнуват
Официално съм влюбена в него
Все едно е и първият, и последният
Като че ли най-красивата
Сякаш чаках през всичките тези години
Сякаш чакането си струваше
аз официално
Все едно си едно с дявола
Изглежда, че ще мине
Ще се отклонява във всички посоки
Като какво правиш?
Официално съм влюбена в него
Не ми го взимай
Не се забърквай с нас
Не се обаждай и питай
Не им позволявайте да ревнуват
Официално съм влюбена в него
Все едно е и първият, и последният
Като че ли най-красивата
Сякаш чаках през всичките тези години
Сякаш чакането си струваше
аз официално
Не ми го взимай
Не се забърквай с нас
Не се обаждай и питай
Не им позволявайте да ревнуват
Официално съм влюбена в него
Все едно е и първият, и последният
Като че ли най-красивата
Сякаш чаках през всичките тези години
Сякаш чакането си струваше
Официално съм влюбена в него
добре, че направих
добре, че направих
добре, че направих
добре, че направих


Да слагам ли снимките в спойлер? Sunglasses 

 

 

 

 

 

 

Еда: Мразя те, Серкан Болат. И освен това, никой, освен мен, не може да се докосва до теб.

 

 

 
Виж целия пост
# 297
Аз и днес ви го казах - имам странното усещане, че нещата не са такива каквито ни ги представят. И ни "пущат по пързалката", причина - не знам, но явно има и тя е важна и за двамата Wink
Ще поживеем и ще разберем Simple Smile

П.С. От Тик-ток Stuck Out Tongue Winking Eye
"Където са замесени американците, винаги има проблеми и конфликти Wink Какво им трябваше на ХанКер да се захващат с това Дисни. Толкова нагли хора, като нищо са ги обвързали с нещо, което не ни е известно."
Виж целия пост
# 298
Но сдобряването трябваше да бъде по този начин! Такова сдобряване!
 

Мело: Не мога да повярвам!
Джерен: Какво каза на г-жа Семиха?
Мело: Какво е могла да каже? Серкан е малко болен. Температурата му се повиши и аз останах с него.
Еда: Не говорете глупости. Казах, че е алергичен, чувствал се е зле и не го оставих сам.
Джерен: Е, щом е така...


 

Мело: Ай, какво подло момиче се оказа Балджа. Заклевам се. И още облече ризата на зетя, нали? Погледни я! Кой знае какво би направила със Серкан, ако не беше отишла.
Джерен: Ще кажа нещо. Добре, че не те е подвела. Ако бях на твое място, щях да се върна у дома с ридания.
Еда: Все още съм в шок от себе си. И без това ми идваше в повече.
Мело: Като си спомням, наистина ще се смея. Ако бях там бих се радвала да гледам как я изритваш.
Джерен: Много се радвам, че се сдобрихте със Серкан, и все още не мога да повярвам.


 

Мело: Да. Но сдобряването трябваше да бъде по този начин! Такова сдобряване!
Джерен: Ще кажа нещо. Дано г-жа Семиха повярва на всичко, което й каза. И да ви остави на мира. Да спре да диша в гърба ви.
Мело: Моля те, не разваляй такъв романтичен момент с г-жа Семиха.
Еда: Но момичето е право. Права е. Тя все още смята, че сме се разделили. Трябва да разреша този случай до края. Не мота да изгубя Серкан отново. Не.
Джерен: Добре, но ако разкажеш всичко...


 

Еда: Как да разкажа? Как мога да разкажа? Направих всичко, за да изляза от къщата, преди той да се събуди. Няма да мога да му кажа, какво се случи през последните дни.
Мело: До кога ще избягваш това? Той може да си помисли, че съжаляваш и затова си тръгнала. Може би си мисли, че си го изоставила отново.
Еда: Оф, добре, ще говора. Ще намеря начин. Трябва ми време, ще му кажа да ми даде време. Ще му кажа, да ми се довери.
Джерен: И той ще попита защо. Ако искаш да правиш нещо, прави го възможно най-скоро.


 

Еда: Добре. Г-жа Семиха прибра жълтия плик в сейфаси  у дома. А кодът за сейфа е записан в червен тефтер, който тя не оставя никъде.
Мело: Червен тефтер, жълт плик, зелено писмо, лилава чанта, какво е това?
Еда: Ще го уредя! Трябва да реша този случай.Имам много неща за вършене. Но най-важна е г-жа Семиха.
Джерен: Да видим какво ще се случи с нас
Мело: Много се зарадвах. Много се радвам, че се сдобрихте.









Може ли да сме сънували едно и също?
 

Серкан: Еда?
Еда: Серкан...Изплаши ме до смърт. Какво правиш?
Серкан: А аз те видях...Ти и аз...Спомних си съня ми.
Еда: Може ли да сме сънували едно и също?
Серкан: Всичко, свързано с теб, е като сън.
Еда: Това не беше сън. Всичко беше истинско.


 

Серкан: Тогава защо не беше там, когато се събудих сутринта?
Еда: Защото ми трябва време. Трябва да поправя нещо.
Серкан: Еда. Не ми вярваш или...Или се страхуваш от Сейман?
Еда: Серкан, не бъди глупав. Как може това да е свързано със Сейман? Просто трябва да поправя нещо. Това мога да го уредя само сама. Моля те за малко време.
Серкан: Добре, искаш време.Искаш да се доверя, доверявам се. Искаш време, ами ще ти дам време. Но защо не можеш да бъдеш открита с мен...Кога ти се доверих така?
Еда: Както казах, имам нужда от време.


 
Виж целия пост
# 299

Sparkling Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия