
Мело: От къде знаеш, че в плика има нещо важно, Еда?
Еда: Казвам, че те правят нещо тайно. Тя взе жълтия плик и му даде пари.
Мело: Тогава в плика има нещо важно. Трябва да го вземем.
Еда: Да
Мело: Но как. А, Тахир каза, че г-жа Семиха ще ходи днес на важна вечеря.
Еда: Добре. Довечера ще вляза в къщата й и ще взема плика.
Мело: Но как ще влезеш?

Еда: Имам ключ, който ми даде Ефе. Спомни си.
Мело: Колко вълнуващо. И аз ще дойда с теб.
Еда: Не може, сама ще се справя.
Мело: Знам, че ще се справиш. Обичам такива неща.

Еда: Добре. Ако това е, което си мисля...Ако съм намерила слабото й място, това означава, че съм хванала г-жа Семиха.
Мело: Ако се справиш, след това със зетя ще имате нова пролет.
Еда: Да. Тогава ще отидем довечера.
Мело: Да. Тогава да си сверим часовниците. Аз нямам часовник.

Вечеря по работа и за благодарност.

Балджа: Отново ви притеснявам. Но трябва да уточним подробностите по рекламното видео.
Серкан: Балджа, съвсем съм забравил за това. Сега имам друга работа, неко поговорим утре. Може ли?
Балджа: г-н Серкан, утре имам среща с рекламното агенция. Те чакат от мен новини.
Серкан: Добре. Как да го направим? Моята работа ще отнеме няколко часа.

Балджа: Да направим следното Да го обсъдим на вечеря. Ако нямате други планове, разбира се.
Серкан: На вечеря?
Балджа: Отдавна исках да ви благодаря. За това, че бяхте до мен в Новогодишната нощ.
Серкан: Балджа, не е необходимо да ми благодариш за това.
Балджа: Според мен трябва. Моля ви, настоявам.
Серкан: Добре. Тогава да кажем делова вечеря.
Балджа: Вечеря по работа и за благодарност. Подходящ ли е ресторантът на шеф Александър?
Серкан: Става.
Балджа: Супер. Ще се видим довечера.
Серкан: Ще се видим.

Какво става тук?

Мело: Никога няма да излязат.
Еда: Да
Мело: Излизат. Тръгват. Сядат в колата.
Еда: Мело, не се навеждай. Скрий се.
Мело: Къде да се скрия? Нима тук има място?
Еда: Остави това. Търсим жълтия плик.
Мело: Жълт плик. Ти се качи горе, а аз ще погледна тук.

Тахир: г-жо Семиха, сега ще ви донеса телефона. Нали затворих вратата...
Еда: Мело, какво е това
Мело: Някой дойде. Крадец. Това е крадец. Какво да правим?
Еда: Мело, сега крадците сме ние. Какво да правим, да се скрием. Ела тук.
Мело: Ах ти, крадец! В чий дом влизаш? Крадец. Той хвана крака ми.

Еда: Тахир?
Тахир: Мело, браво, какъв силен удар!
Мело: Пусни крака ми. Ненормалник. Пусни ме, Еда.
Еда: Не те държа, Мело.
Мело: Странен! Може ли да влизаш и да хващаш за крака, като зомби? Загазихме...

Семиха: Какво става тук? Тахир?
Тахир: г-жо Семиха, когато дойдох, те бяха там.
Семиха: Еда? Какво правиш тук? Какво става?
Еда: Какво означава „защо си тук“?Нали имам ключ. От Ефе, той ми го даде. Днес си говорихме. Трябва да се сближим малко. И аз реших днес вечерта да остана тук. Влязохме с ключа, искахме да направим изненада. А Тахир влезе като крадец. Скрихме се, изплашихме се.
Мело: Той толкова крадешком се приближи към нас. Помислих, че е крадец, ще вземе нещо. Хвана ме за крака.
Семиха: Добре, какво прави тук Мелек?

Мело: Аз...Аз също дойдох. Ние с Дада ходим заедно на гости още от детството. Тя не може без мен. Даже обикновено ходим по пижами.
Еда: Страх ме е без Мело за първи път да спя на непознато место.
Мело: Тя и в детството си е била такава.
Семиха: Добре, забравих си телефона и затова дойдох. И хубаво, че дойдох. Ще вечеряме със Сейман. Ти също ще дойдеш, хайде.
Еда: Не. Не трябва, ще почакам тук.
Семиха: Как може така? Ти също, хайде.Последната дума е моя, ти също идваш. Ще имаш възможност да разкажеш за проектите.

Еда: Добре. Тогава ти остани. Нали това е домът на баба ми.
Мело: Да, ще ви изчакам. Няма да заспивам.
Семиха: Мелек, ти си много мило момиче. Но не мога да те оставя сама в къщи, извинявай.
Мело: Да, и аз така си помислих. Тогава някъде по пътя ще ме оставите.А оттам аз ще се прибера.
Семиха: Добре, сядайте в колата. Хайде.
Балджа, къде ще отидете днес със Серкан? Прекрасно. Ние с Еда идваме. Трябва да се възползваме от тази вечер. Добре.



























Нали ви казвам, не излизаме от филма ..... 










































