Тези около Ханде не трябва да взимат отношение, но тя си знае. Дано е хейт. Всеки ще си понесе негативите. Керем качва последователи, Ханде също. Започна игра на нерви. Приятелите на Керем запазват неутралитет. Така и трябва. Почти като швейцарци са. Дилара и Nilayko не ги следвам, на първата се намесваше доста в живота на Ханде. 

миличка, справих се, слънчице! Изчетох всички постове! Как си личи болката и тъгата и как се вижда кой, как реагира. Не е нужно да си дипломиран психолог, за да го усетиш.
бях публикувала поредицата от постове в сайта на Бирсен, които бяха потвърдени и от други медии в Турция. От Дисни първоначално е било изпратено предложение към Ханде Ерчел и Буура Гюлсой да се снимат във въпросния сериал, в който ще има твърде хард секс сцени.
може би, си права! Въпреки това, би трябвало поне да ѝ каже! За каква двойка говорим, ако всеки от участниците в нея прави, каквото си пожелае и не се съобразява с другия? За каквото ѝ да става въпрос - децата, кариера, бизнес! Естествено, че всеки има право на личен избор, но когато живееш с някого, си длъжен да се съобразяваш и да не нараняваш! Ако не - раздяла и развод са най-вероятните последици!
Времето ще покаже кой крив, кой прав. Ние само гадаем. Нито хвърлянето на боб, нито кристалното кълбо помагат. Но пък всеки има мнение, та и аз да се доизкажа. Абсолютно несериозно ми е това за проекта с Дисни, абсолютно несериозно ми е да се ревнуват от ролите си, абсолютно несериозно ми е това с брака и децата. Пропукването между тях е започнало още преди пеперудите. И сега не знаем защо не отидоха. Заметоха го под килима. Не, не оправдавам Ханде с триенето на снимките от сериала. И защо Керем да не се усмихва на лайфа снощи? Сам каза, че когато не е ок, не публикува щастливи снимки. И само след няколко часа Ханде качи тъжните снимки. Те си знаят причините, но когато си решил да слагаш край, действай смело. Първо се изтриха коментарите, после личните снимки, а след няколко дни и всички. Аз да попитам дали е имало такъв сериал? Не, не защитавам Керем, но Ханде все пак е на 28 години. Не е дете. Славата е чудесно нещо, красиво подреденият ти ИГ също, но когато у дома нещо липсва, нищо не може да го замести. Близки, сестри, племенници са временно решение. Вечер си сам. И не осъждам Ханде, но тя започна. Щом си започнал, значи имаш "здрави топки" /цитирам Шарлопов/ и ти стиска да понесеш последствията. Сега вече е късно. Ще чете всичко от тези, които я издигнаха и я харесват. Те също имат право на глас и мнение. Та именно те направиха онези 8 млн., те са 27 млн. последователи, те издигат и свалят. И все пак им пожелавам скоро личният им живот да бъде оцветен с цветовете на дъгата - пъстър, весел, слънчев и усмихнат. Любовта спасява - и тях ще спаси. Лека нощ от мен. Хубаво е, че ги има нощите...
Ханде е актриса и е наясно с рисковете на професията. Но пак ще кажа - коментираме така, сякаш ги познаваме, сякаш сме говорили с тях и знаем всичко. А не е така. Оставете какво пишат журналистите. Можем ли да бъдем на сто процента сигурни, че е имало такъв проект, че Ханде го е отказала заради това, че в него има по-разкрепостени сцени, че Керем е приел без да й каже и тя е разбрала впоследствие от друг..? Не можем. Това се опитвам да ви обясня. Бирсен го написала. Още няколко медии изкопирали статията и хоп, истина е. Ами няма как да знаем. Може и да има някаква доза истина, а може и да е пълна измислица. Интервюто на Керем пък, относно брака и децата, май се сещам кое е, но не помня мен да ме е впечатлило толкова изказването му. И пак ще кажа - не вярвам думите му да са били негова изцепка. Тези интервюта се обсъждат предварително - Керем със сигурност получава въпросите от по-рано; преди да ги публикуват / излъчат, след редакторската намеса и монтажа, пак му се изпращат да ги гледа. Сигурна съм, че ги обсъжда както с мениджърите си, така и с половинката си, ако има такава. В онези дни с Ханде са били заедно. Няма как да е казал нещо, с което да я засегне. Започваме много да задълбаваме в това какви са причините за раздялата, а сигурно никога няма да разберем. Тук, в темата, никой не обвинява Ханде за постъпката й и няма смисъл от нейни защитници, мисля. Дори някой да не е съгласен с нея, има това право за себе си. Няма смисъл да спорим кой крив, кой прав. Големи хора са. Взимат си решенията за живота сами и си носят последствията. Щом те не желаят да ни кажат нищо, а ни оставят да гледаме сеир, така да бъде. Но ми се струва прекалено да сипваме на единия или другия. Раздялата е гадно нещо. Каквото и да е станало, и двамата са си го изживяли. Всеки по своя начин. Какво има да обсъждаме повече? Изтрила е снимките. Хубаво. Спряла е да го следва. Хубаво. Можем ли да направим нещо по въпроса? Не. Влиза ли ни в работата? Не. Да, тъпо ни е, ‘щото ги харесвахме. Ама кой ни пита? Никой. Дайте да си гледаме живота и да се радваме на това, което създава поводи за радост. Да оставим малко Ханде и Керем на мира. Да видим какво ще ни донесе времето.

За мен също темата е изчерпана, но не ми пречат вашите коментари, Марги и тя да си отпусне душата вече.
Препоръчани теми