Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 80

  • 54 577
  • 742
# 510
Много харесвам гланцовете като ефект,но лепненето ми е в повече.
И много, много се радвам на такъв тип червила.
С удоволствие си ги ползвам,ако търсите обаче матов ефект,не са вашите.
Виж целия пост
# 511
Аз пък търся такова като цвят червило
Скрит текст:
или подобно, но да не е по-тъмно. От асортимента на дм най-добре.
Виж целия пост
# 512
Аз пък търся такова като цвят червило
Скрит текст:
или подобно, но да не е по-тъмно. От асортимента на дм най-добре.

Bell 16 може би? Това мисля, че е единственото червило, което знам Grinning
Този цвят беше на мода преди години и само това купувахме.
Виж целия пост
# 513
Ще тествам 👍
Виж целия пост
# 514
Матово или от тези мазните, щото иначе виж от L'Oreal Les Macarons 822 Mon Caramel

https://dresscloud.pl/cloud/kosmetyki/blyszczyki-szminki-pomadki … -822-mon-caramel/
Виж целия пост
# 515
Малко по-различно е сякаш, но пък ми хареса infinite vanilla, нищо че е друг типаж.
Виж целия пост
# 516
Виж го на място, 836 е леко сиво лилаво и аз не харесвам такива мъртвешки нюанси, 822 е млечно шоколадово, точно като на устните на момичето, което си показала.
Виж целия пост
# 517
Издирвам бюджетен и с някакъв ефект антицелулитен крем/гел за нанасяне след скраб за проблемните зони.
Вече ползвам втора опаковка от този.
Виж целия пост
# 518
Аз пък търся такова като цвят червило
Скрит текст:
или подобно, но да не е по-тъмно. От асортимента на дм най-добре.
Мисля,че на Голдън Роуз е 51 подобно.
Да, много носихме такива цветове навремето.
Това си е нюд.
Слагай тестерът пред устните,без да го докосваш,за да се видиш и да не вземеш прекалено светло червило.
Освен това ако са ти по-розови/червени устните,няма да ти стои добре.
Виж целия пост
# 519
ГР 51😂😂😂😂
Беше мега хит.
Виж целия пост
# 520
ГР 51😂😂😂😂
Беше мега хит.
Аз носех 74 основно,но си купувах и 51.
И сега са си хубави, понякога си вземам.
Виж целия пост
# 521
През коя година е било хит?
Виж целия пост
# 522
През коя година е било хит?
90 и дълбокия сняг,имаше динозаври още...И червила само на Голдън Роуз,Констанс Карол и Изида.
Ние сме явно от по-старо поколение...
Виж целия пост
# 523
През коя година е било хит?
90 и дълбокия сняг,имаше динозаври още...
Ние сме явно от по-стари поколение...
1999-2000 в наше село.
Имам снимки с него-черно -бели с дантелка в края.
Виж целия пост
# 524
Аз и цветни имам...
У наше село още от 97-98 беше на мода...
Или моето ЕГН е още по-антично...
Бях в 9-10 клас точно тогава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия