Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 80

  • 54 596
  • 742
# 285
Здравейте, знам, че е малко вероятно да получа отговор, но ще питам.
В момента използвам Lumene CC Color Correcting в цвят Fair.
Препоръчаха ми да пробвам и Lumene Matte. Проблемът е, че няма къде да видя реалните му цветове.
Ако случайно има някой използвал и двата продукта, може ли да сподели как си отговарят цвятовете. Simple Smile
Виж целия пост
# 286
Нивеа шайн контрол ми харесва ,но моята кожа е суха в последните години.
Виж целия пост
# 287
Здравейте, момичета! Коя дрогерийна база за грим бихте препоръчали? Загледах тази на Катрис, със суха и чувствителна кожа съм.
Също, събирам мнения за тоалетно мляко, колебая се между бялото на Балеа за чувствителна кожа, четох във форума препоръки и за Алверде с роза. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 288
Хидратиращата база на Есенс е хубава:

Виж целия пост
# 289
Аз харесвам Healthy Mix базата на Bourjois.
Виж целия пост
# 290
И аз за хидратиращата на Есенс - за суха кожа е много подходяща, за мазна не толкова.
Виж целия пост
# 291
А основа за склонна към омазняване кожа?
Както и дали някой би ли казал кое се слага първо -слънцезащиатта или основата ?
Виж целия пост
# 292
Слага се първо слънцезащита, след това основа.
Аз рядко използвам основа, но сега за лятото и аз бих разгледала предложения за основа с матиращ финиш.
Виж целия пост
# 293
Слага се първо слънцезащита, след това основа.
Аз рядко използвам основа, но сега за лятото и аз бих разгледала предложения за основа с матиращ финиш.
Мерси!
Очаквам предложения Simple Smile
Виж целия пост
# 294
Какво ще кажете за тази основа:
https://remedium.bg/krauterhof-perfect-skin-izglazhdashta-baza-z … e-h30-ml-137501/p ?
Чудя й се от известно време...


Dancer, с каква коса си? Как точно използваш топката на Тиги?
Виж целия пост
# 295
В Пловдив три магазина на ДМ съм обиколила за последните две седмици и в тях щанда на Essence е покъртително празен. Някой знае ли до кога ще е така?
Виж целия пост
# 296
Ето това основа ли е? Не мога да се ориентирам в описанието.

https://www.revolutionbeauty.com/intl/en/makeup/face/setting-spr … pray/1479226.html
Виж целия пост
# 297
В дм има ли скраб за устни?
Виж целия пост
# 298
В дм има ли скраб за устни?
Да, на Алверде течен.
Виж целия пост
# 299
Ето това основа ли е? Не мога да се ориентирам в описанието.

https://www.revolutionbeauty.com/intl/en/makeup/face/setting-spr … pray/1479226.html
Фиксиращ спрей трябва да е.
То даже си пише да се комбинира с еди какъв си ФДТ и основа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия