Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви предложения за заглавия на теми са споделени във форума?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви дрехи и предмети са необходими за бебето при изписване от болницата?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви предложения за заглавия на теми са споделени във форума?
Във форума се споделят няколко идеи за заглавия на теми, като например „Половината от чакането мина, дръж се, дружина“, „Усещаме вече сладките ритничета на нашите обичани мъничета“, „Април идва, време е вече, приготви се да те гушна, мъничко човече“, „Чакаме по едно, две или три... април щедър е нали?“ и "Коремът вече ми тежък, но до април бебчо в мен ще си лежи".
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви дрехи и предмети са необходими за бебето при изписване от болницата?
При изписване от болницата за бебето са необходими дрехи като бодита с дълъг и къс ръкав, блузка с ританки, горнища, терлички, памучна шапка, одеяло, плътна пелена за завиване на детето и памперси. Освен това трябва да имате фотоапарат или камера за снимки. Също така носете лична карта и обменна карта със себе си. Не забравяйте джапанките, халата/якето/жилетката, малко шише с вода, прибори за хранене, чаша за вода и тоалетни принадлежности. И накрая, запишете телефонните номера и адреси на близки хора и носете зарядно устройство за телефона.
-
Какво представляват пелените за еднократна употреба?
-
Защо ританките са ненужни?


) .. не ми се ходи по герлотии и пушеци
) , но пък споко мога да си пийна червено винце , на което не отказвам
.
, като до сега всяка НГ посрещаме весела голяма компания, сега да му кажа да си останем двамата
от къде са дошли и идея си нямам. Според док. нищо сериозно, срещали се при 90% от бременните, е добре ама аз не съм чула някоя от вас да се е оплакала...Иначе ще ги лекувам 10 дни с Клион Д, и после пак тест. Някоя мама с подобен проблем
. Пролет както го е описала... Пфу... Гледай от сега да извоюваш правото да не се пуши около теб и бебо!
Така стана и при първото ми бременеене - уж +12 кг, но на тези места бях качила много. А и в ръцете бях станала като щангистка....

.
, а сега де, питам я - а защо, не е ясно!!! Купих си, и тази сутрин пак си направих сокче
, многооооо го обичам. Някой от вас да е чувал нещо за "опасните грейпфрути"?
, че те после ще дойдат и ще си запалят цигара и в стаята на бебето
Това направо е страхотно , браво на мамите , които ще могат да се възползват докато е безплатно
, ако е по-голямо при нормално раждане ше му се смачка гловичката
дано по-рано да разбера какво ще става , че ме е много страх да не се наложи секцио, а бебко да тръгне по-рано 
Желая ви мноого хубав ден