ТАТКОВЦИ “ Тема 3”

  • 37 068
  • 538
# 330
Радо и Слави..., актьорите са много добри, ролите им лягат като ръкавица.
А момичето с кучетата, на Тодор Колев на внучката ми прилича, но не съм сигурна, надписите видяхте ли?

ПС: Проверих, не е тя. Не съм никакъв физиономист Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Не знам, ама Тодор нея да хваща. Аман вече от тая флегма Яна.
Готин епизод.
Виж целия пост
# 332
Дана, Дана… Какво харесват жените на тоя Радко…
Тая Валерия ще се окаже някоя крадла и издирвана от полицията. Сигурно само така ще я разкарат от апартамента.
Сега чак осъзнах, че никое от децата не е с двамата родители  и колкото да е невъзможно всичките деца точно това искат.
Виж целия пост
# 333
Ама те спаха ли Радо и Дана?? 😮 Май да. Само как я нарече зайче 😆 Много секси беше как се беше барнала 😍
Голям шматко е Радослав да си взима Дана обратно ей!! Как въобще я напуснал?? Гледам как много се уморил от зайката. Трудно ше я разкара. Незам и аз какво намират в Радо мачо ли е има нещо мексиканско в него?
Ми и аз съм за Тошко да се взима със сладката мацка. Ама надали 😒
Много тъпо как Яна и Кики реагираха,сякаш е имало нещо между тях и тн. Като той просто и помага за кучетата.
Дам Валерия е един плевел. Дам и аз си мисля,че крадла.Иначе е много зле тая.
Виж целия пост
# 334
Валерия и според мен има проблеми с полицията. Имам усещането, че може да отвлече Макс и да го заведе тайно някъде. Каза му, че ще играят игра в която трябва да бягат от лошите. И открадна пръстена на Еми. Не са чисти работите при нея.
Виж целия пост
# 335
Слави е егати готиния певец, а? Grin Получи му се.

Адвокатчето кога ще се светне за майката на Макс...? Кога? Взе да омръзва там.

Яна, флегма и 1/2, а Тошето припада ли по нея...

Дана ше го схруска за закуска Радко Wink
Виж целия пост
# 336
Този сериал стана теленовела   😂
Виж целия пост
# 337
Някой знае ли защо в  следващия петък ще има двоен епизод? 🤔
Виж целия пост
# 338
Незнам да запълват ефира.
Виж целия пост
# 339
Защото свършва "Смени жената".
Виж целия пост
# 340
Тази вечер ли са два епизода? Ние още пътуваме и ще ги гледам по-късно, но Снощи нямаше анонс за следващия епизод и дори помислих че пак ще го прекъснат
Виж целия пост
# 341
Ама как в петък?Днес няма епизод,камо ли пък два..Grinning
Виж целия пост
# 342
Забравих да допиша че става дума за следващия петък Grinning
Виж целия пост
# 343
Ама в петък по принцип не го дават. Освен да е край на сезона или сериала... Sad
Виж целия пост
# 344
Забравих да допиша че става дума за следващия петък Grinning
Уточнението е тъкмо навреме 😁
Заредила съм се от 20.00ч. пред ТВ-то
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия