Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са плановете за ваканцията?
Какви са мненията за училищната среда, учителите и учебния процес?
Как реагира форумът на политическата ситуация и военните конфликти?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са плановете за ваканцията?
-
Какви са мненията за училищната среда, учителите и учебния процес?
Формулярът съдържа различни мнения за учители и училищна среда. Някои участници съобщават за отрицателни преживявания, като тормоз или неадекватно поведение от страна на учителите, докато други изразяват подкрепа и вяра в образователната система. Мненията за учителите и учебния процес могат да бъдат различни. Някои учители се възприемат като изключителни, докато други изразяват опасения относно натоварването на курса и подготовката за изпити.
-
Как реагира форумът на политическата ситуация и военните конфликти?
-
Какви са посланията и подкрепата, предоставени на участниците във форума?
-
Има ли училища, които предлагат летни лагери за деца?
Ние прибрахме кабела на компютъра, че иначе ще е хамалогия да опаковаме всичко. И ще му спрем плана към мобилния оператор - това за мен е доста хард, но ММ е много ядосан. Надявам се да се откаже, ще видим. А аз не се меся този път - да си носи последствията, да беше спрял преди чашата да прелее. А моята чаша е на привършване - наздраве и от мен

Да бях влезнала във форума вчера, да се присъединя и аз. Онзи ден станал, хванал и облякъл някаква тениска и отишъл на училище. Да, ама тениската му е подарък от един турнир на Word of tanks, съответно тя самата - с танкове. Познайте как е реагирала една от учителките му в АК, когато е обърнала внимание на картинката... Не успял да реагира, а при него не е като да му се случва често. Надявам се да я забута някъде на дъното на шкафа и да стане по- внимателен, ама...