❤И вече коремчето порасна,а октомврийче пола ще показва❤Тема2

  • 60 014
  • 740
# 210
Daliya, преди три дни чух подобна история от близка приятелка. Тя тъкмо се е успокоила, че първото тримесечие е минало и са казали на всички роднини и близки, когато една вечер започва да кърви и то обилно. Били са до спешното, тя вече е била сигурна, че най-лошото се е случило, но лекарят видял нормална сърдечна дейност и всичко е било наред след това. Казали са ѝ, че се случвало. Днес се радва на малко момченце. Успех ти пожелавам, дано и при теб нещата се развият по най-добрият възможен начин!
Момичета, аз току-що сама си поръчах кита за пренаталния тест на Invitae. Другата седмица трябва да дойде. Ако ви е интересно, ще ви държа в течение. Иначе, днес ми се случи нещо доста неочаквано и ме притесни доста - без никакви оплаквания или натоварване изведнъж прокървих с ясна червена кръв и от мен падна огромен съсирек… Разбира се, отидох да ме погледнат, бях в спешното на Майчин дом, казаха, че всичко е наред, но не можаха да преценят защо така се е случило. Сега си лежа, пия Утрогестан и се надявам да не се повтаря.

Благодаря най-сърдечно за споделеното, успокоително е да разбера, че е имало и други такива случаи 💐
Виж целия пост
# 211
Има много такива случаи. Щом няма отлепяне и се вижда сърдечна дейност всичко е ок. Попринцип се случва около дата когато трябва да ти е бил цикъла.

Daliya, преди три дни чух подобна история от близка приятелка. Тя тъкмо се е успокоила, че първото тримесечие е минало и са казали на всички роднини и близки, когато една вечер започва да кърви и то обилно. Били са до спешното, тя вече е била сигурна, че най-лошото се е случило, но лекарят видял нормална сърдечна дейност и всичко е било наред след това. Казали са ѝ, че се случвало. Днес се радва на малко момченце. Успех ти пожелавам, дано и при теб нещата се развият по най-добрият възможен начин!
Момичета, аз току-що сама си поръчах кита за пренаталния тест на Invitae. Другата седмица трябва да дойде. Ако ви е интересно, ще ви държа в течение. Иначе, днес ми се случи нещо доста неочаквано и ме притесни доста - без никакви оплаквания или натоварване изведнъж прокървих с ясна червена кръв и от мен падна огромен съсирек… Разбира се, отидох да ме погледнат, бях в спешното на Майчин дом, казаха, че всичко е наред, но не можаха да преценят защо така се е случило. Сега си лежа, пия Утрогестан и се надявам да не се повтаря.

Благодаря най-сърдечно за споделеното, успокоително е да разбера, че е имало и други такива случаи 💐
Виж целия пост
# 212
При мен вчера в Надежда пуснаха таткото на феталната в 13 седмица, беше наистина специално. Той за първи път видя бебка. Иначе тест пусках в Майчин дом , при д-р Ибрям. Обхваща много неща, 13,18,21, половите анеуплоидии, а също и микроделеции и пол. Цената е само 99 долара, плащаш директно на сайта. Цената е такава, защото се работи без посредник. Пробата ние си я пратихме по федекс в Сан Франциско. Резултатите излизат за 7-8 дни. Проверявайте, не давайте по 1500 лв за нещо такова! Има опции! Ако желаете ще дам номер на д-р Ибрям
Ако може да дадеш номер
Виж целия пост
# 213
Nikol, аз също ще съм благодарна да ми споделиш номер на д-р Ибрям. Hug
Виж целия пост
# 214
При мен вчера в Надежда пуснаха таткото на феталната в 13 седмица, беше наистина специално. Той за първи път видя бебка. Иначе тест пусках в Майчин дом , при д-р Ибрям. Обхваща много неща, 13,18,21, половите анеуплоидии, а също и микроделеции и пол. Цената е само 99 долара, плащаш директно на сайта. Цената е такава, защото се работи без посредник. Пробата ние си я пратихме по федекс в Сан Франциско. Резултатите излизат за 7-8 дни. Проверявайте, не давайте по 1500 лв за нещо такова! Има опции! Ако желаете ще дам номер на д-р Ибрям
Ако може да дадеш номер

Разбира се, пишете на лично
Виж целия пост
# 215
Момичета, имали ли сте нещо като..де да знам бодежи, секундни..лека болка сякаш, там където е сакчето и бебето? Нали имам отлепване и се притеснявам сега пък да не се разлепва повече и това да усещам..ох Confounded
Виж целия пост
# 216
Момичета, имали ли сте нещо като..де да знам бодежи, секундни..лека болка сякаш, там където е сакчето и бебето? Нали имам отлепване и се притеснявам сега пък да не се разлепва повече и това да усещам..ох Confounded
Да , имам бодежи , но лежа и не се движа много много. Съветвам те това да правиш,при отлепване.
Виж целия пост
# 217
Групата ни във фейсбук вече с линк в първата страничка https://www.facebook.com/groups/710403877031730/?ref=share
Виж целия пост
# 218
Здравейте момичета, при вас започна ли да се втвърдява коремът? В 12г.с съм и от 2 дни го усещам много твърд. Принципно не съм дебела, но си имам мазнинки на коремчето и до сега беше мекичко 😂Та търся мнения/съвет дали това е нормално на този етап или трябва да търся лекар.
Виж целия пост
# 219
Според мен просто матката расте и вече се напипва по-високо.
Виж целия пост
# 220
Здравейте момичета, при вас започна ли да се втвърдява коремът? В 12г.с съм и от 2 дни го усещам много твърд. Принципно не съм дебела, но си имам мазнинки на коремчето и до сега беше мекичко 😂Та търся мнения/съвет дали това е нормално на този етап или трябва да търся лекар.
И аз съм в тази седмица и леко се е втвърдил. Нямам още коремче ,което да се показва , щото съм кльощава хх
Виж целия пост
# 221
Аз съм в 13+6  иии от няколко дни усещам някакво стягане. Тази седмица на прегледа ще се консултирам с АГ. Пия по 2 нош па на ден от няколко дни
Виж целия пост
# 222
И аз имам подобни усещания, сякаш матката притиска червата нз как да го обясня, може при мен да е друго. Но сякаш усещам тежест откъм червата. Това и предния път ме мъчеше.
Виж целия пост
# 223
Прегледайте се. Аз от днес съм с контракции и чувствам точно това, стомаха отдолу се втвърдява и става като камък.
Виж целия пост
# 224
Здравейте сладурки 💋 Точно се връщам от аг-то при бебче всичко е нормално в 14 седмица съм. Лошото е че плацентата както и в предишната бременност ми е ниска,но има вероятност да се повдигне. И на това се надявам де..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия