❤И вече коремчето порасна,а октомврийче пола ще показва❤Тема2

  • 59 996
  • 740
# 180
Здравейте, чета ви отдавна, но все не се решавам да пиша. Искам да попитам тези от вас които са правили пренатестове на кое се спряхте? Някой правил ли е на Cells4life/cellgenetics?
Виж целия пост
# 181
Аз дадох кръв в Геника за NIFTY Pro + NIFTY Mono. Чакам резултатите към края на другата седмица.
Виж целия пост
# 182
Момичета,днес всичко мина добре,докторката гледа бебчо цял час,всичко си му е наред,расте и много се върти,даже си смуче палчето ☺️Ще чакаме и кръвните изследвания,но според нея няма никакви отклонения 🙏 Почти е сигурно,че ще бъде момче💙,ще потвърди следващия път 🤩Леко си отдъхнах .Ето го и него 🥰
Честито и се радвам, че всичко е наред. Много е сладък Simple Smile
Виждам, че прегледа сте го правили при д-р Мануелян и чак се учудвам, че е бил 1 час... Мен ме претупа за 10 мин., каза, че всичко е наред и толкова, без да обяснява и коментира особенно нещата. Въобще не останах доволна и спокойна, че наистина всичко е огледано и е наред. Повече няма да я посетя. За пола на бебенцето аз си изчаках моя доктор да го потвърди, защото д-р Мануелян на четири мои познати е бъркала пола до момента и й нямах доверие. Добре, че имаше хубава апаратура и моя доктор си ми направи още една подробна фетална морфология и се успокоих.
Виж целия пост
# 183
Момичета,днес всичко мина добре,докторката гледа бебчо цял час,всичко си му е наред,расте и много се върти,даже си смуче палчето ☺️Ще чакаме и кръвните изследвания,но според нея няма никакви отклонения 🙏 Почти е сигурно,че ще бъде момче💙,ще потвърди следващия път 🤩Леко си отдъхнах .Ето го и него 🥰
Честито и се радвам, че всичко е наред. Много е сладък Simple Smile
Виждам, че прегледа сте го правили при д-р Мануелян и чак се учудвам, че е бил 1 час... Мен ме претупа за 10 мин., каза, че всичко е наред и толкова, без да обяснява и коментира особенно нещата. Въобще не останах доволна и спокойна, че наистина всичко е огледано и е наред. Повече няма да я посетя. За пола на бебенцето аз си изчаках моя доктор да го потвърди, защото д-р Мануелян на четири мои познати е бъркала пола до момента и й нямах доверие. Добре, че имаше хубава апаратура и моя доктор си ми направи още една подробна фетална морфология и се успокоих.

Момичета, сами ли ходихте или с татковците? Аз питах и по-рано в темата, но никоя не се включи.
На мен ми предстои БХС+ФМ, иска ми се да сме двамата, но не знам дали ще го пуснат...
(Всъщност, гледах една лекция, в която докторът уточни, че не било Фетална морфология, а комбиниран БХС. Фетална морфология се наричало, когато вече бебчето е напълно оформено и се гледа дали всички органи функционират правилно. Така или иначе, навсякъде му казват ранна ФМ)
Виж целия пост
# 184
За пускането на таткото предполагам, че зависи от доктора. Трябва да питате на място. На моята ФМ го пуснаха и беше наистина много специален момент (макар и за толкова кратко), защото до момента той не го беше виждал. Надявам се вече с отпадането на всякакви мерки да започнат да ги пускат на всеки преглед при гинеколога.
Виж целия пост
# 185
Ами аз отговорих по-рано, ММ не го пуснаха, но след като от днес отпада извънредната обстановка може да има други правила.
Уф моето гадене се засили Cry нз какво да правя. Първият път повръщах до 14та седмица сега съм 12та значи още 3 седмици Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 186
Момичета,днес всичко мина добре,докторката гледа бебчо цял час,всичко си му е наред,расте и много се върти,даже си смуче палчето ☺Ще чакаме и кръвните изследвания,но според нея няма никакви отклонения 🙏 Почти е сигурно,че ще бъде момче💙,ще потвърди следващия път 🤩Леко си отдъхнах .Ето го и него 🥰
Честито и се радвам, че всичко е наред. Много е сладък Simple Smile
Виждам, че прегледа сте го правили при д-р Мануелян и чак се учудвам, че е бил 1 час... Мен ме претупа за 10 мин., каза, че всичко е наред и толкова, без да обяснява и коментира особенно нещата. Въобще не останах доволна и спокойна, че наистина всичко е огледано и е наред. Повече няма да я посетя. За пола на бебенцето аз си изчаках моя доктор да го потвърди, защото д-р Мануелян на четири мои познати е бъркала пола до момента и й нямах доверие. Добре, че имаше хубава апаратура и моя доктор си ми направи още една подробна фетална морфология и се успокоих.

Момичета, сами ли ходихте или с татковците? Аз питах и по-рано в темата, но никоя не се включи.
На мен ми предстои БХС+ФМ, иска ми се да сме двамата, но не знам дали ще го пуснат...
(Всъщност, гледах една лекция, в която докторът уточни, че не било Фетална морфология, а комбиниран БХС. Фетална морфология се наричало, когато вече бебчето е напълно оформено и се гледа дали всички органи функционират правилно. Така или иначе, навсякъде му казват ранна ФМ)

При мен ( Оскар клиник ще ходя) няма да го пуснат, знам, че в Надежда и в Щерев също към момента не пускат татковците 🤷🏼♀🐣
Виж целия пост
# 187
Здравейте, чета ви отдавна, но все не се решавам да пиша. Искам да попитам тези от вас които са правили пренатестове на кое се спряхте? Някой правил ли е на Cells4life/cellgenetics?
Аз правих Vision по препоръка на репродуктивния ми (д-р Калчев)  - то всеки доктор си работи с определени и тях препоръчва. Вчера отидох при моето АГ, която също е бременна и ми се накара. Тя самата препоръчва Nifty в Геника. Vision основният пакет е 1150 лв (включва само трите основни тризомии), а Nifty е 1300 мисля че и включва и 84 други генетични аномалии.
Освен това тук по-напред в темата си спомням, че една мама беше писала, че въпреки пренатеста, който излязъл изцяло отрицателен, после на скрийнинга доктора е засякъл нещо - не знам кой вид тест е бил нейния.
Виж целия пост
# 188
Здравейте, чета ви отдавна, но все не се решавам да пиша. Искам да попитам тези от вас които са правили пренатестове на кое се спряхте? Някой правил ли е на Cells4life/cellgenetics?
Аз правих на Първата фирма но все още чакам резултати
Виж целия пост
# 189
Аз правих при Снежинка Томови в Диомед в София и дамата преди мен влезе с мъжа си. Докато течеше нейния преглед влезе друга дама с мъжа си и го помолиха да изчака навън, защото не се допускали посетители.  Стана някакво объркване и в крайна сметка пуснаха и другия татко, но ако дошла проверка  глобата щяла да бъде за С. Томова, защото на своя глава ги е пуснала въпреки забраната. Сега с падането на мерките предполагам че всяко заведение само ще преценя как да процедира
Виж целия пост
# 190
Здравейте и от мен термина ми е 20.10 по пулса докторката смята че ще е момче
Виж целия пост
# 191
Здравейте и от мен термина ми е 20.10 по пулса докторката смята че ще е момче
Скрит текст:
Честито за бебенцето! Heart
Само не се настройвайте предварително за пола, защото в 11г.с е много рано да се говори за това. Особено пък да го определят по пулса... Hushed
Виж целия пост
# 192
Здравейте и от мен термина ми е 20.10 по пулса докторката смята че ще е момче

Честито!
И моят термин е за 20/10, поне според приложението.
Предполагам, че като отида след 12 дни за ФМ и БХС, ще ми го потвърдят според размера на бебенцето.
Досега моята АГ не е повдигала този въпрос за термина, понеже последно бях при нея през 7г.с. и предположих, че още е твърде рано да се прогнозира.
Виж целия пост
# 193
При мен вчера в Надежда пуснаха таткото на феталната в 13 седмица, беше наистина специално. Той за първи път видя бебка. Иначе тест пусках в Майчин дом , при д-р Ибрям. Обхваща много неща, 13,18,21, половите анеуплоидии, а също и микроделеции и пол. Цената е само 99 долара, плащаш директно на сайта. Цената е такава, защото се работи без посредник. Пробата ние си я пратихме по федекс в Сан Франциско. Резултатите излизат за 7-8 дни. Проверявайте, не давайте по 1500 лв за нещо такова! Има опции! Ако желаете ще дам номер на д-р Ибрям
Виж целия пост
# 194
Момичета, някоя от вас следи ли се в Тина Киркова? Ако да, платили ли сте пакети за проследяване и обясниха ли ви какво се яключва в тях?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия