Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 14

  • 55 230
  • 755
# 585
Това на зелено ли?
Виж целия пост
# 586
Ще видим колко ще станат в сградата на Явор след акт 16.
Иначе в ЕПК квадратури и разпределения са съвсем друго нещо спряно новото строителство.
Виж целия пост
# 587
Високите блокове до акациите са едни от най- депресиращите сгради във варна. Имахме едно приятелско семейство там на един от последните етажи и доста често ми се случваше да се качвам пеш по стълбите. Като си дете е забавно ама предполагам не толкова като минеш 50 те
Виж целия пост
# 588
Сградата на Явор в чайка е под 2000 евро даже и на най- високите етажи и почти нищо няма продадено до сега. На 7 етаж май бяха около 1600 евро.

Може ли линк към тази сграда?
Виж целия пост
# 589
Сградата на Явор в чайка е под 2000 евро даже и на най- високите етажи и почти нищо няма продадено до сега. На 7 етаж май бяха около 1600 евро.

Може ли линк към тази сграда?

https://yavorad.com/gull/bg/
Виж целия пост
# 590

Бяха заградили и копаеха преди десетина дена. Не заснех табелата.
Виж целия пост
# 591
Как да няма продадени като всичко на високи етажи към морето е продадено, просто не са в списъка им
Виж целия пост
# 592
По 2-3 продадени на етаж според ценовата листа. Изглежда точно двата които са срещу морето са “продадени”, ама тя сградата май е малко изкривена така че повече апартаменти имат гледка.
Виж целия пост
# 593
След 4 или 5 години ще има Акт 16.Като гледам  с какви темпове вървят. Сграда Младост доста се протака ,забави се около година-докато вземе Акт 16.
Виж целия пост
# 594
Който си е купил там, може да си позволи да почака.
Виж целия пост
# 595
След 4 или 5 години ще има Акт 16.Като гледам  с какви темпове вървят. Сграда Младост доста се протака ,забави се около година-докато вземе Акт 16.
Сграда Младост имаше друг проблем, който не зависеше от строителя. Чакаха общината да преместят някакви тръби, а те докато се организират...
Виж целия пост
# 596
Да,бе,да...,то и самото строителство вървеше бавно,нали живея наблизо,много добре виждах какво се случва.Накрая за награда на собствениците имаше помпозно откриване ,томбола и Любо Киров за разкош!
Виж целия пост
# 597
Да,бе,да...,то и самото строителство вървеше бавно,нали живея наблизо,много добре виждах какво се случва.Накрая за награда на собствениците имаше помпозно откриване ,томбола и Любо Киров за разкош!

Да не бъркаш сградите, или просто 5 месеца ти се виждат като година?
На откриването на всяка сграда има кетъринг, томболи с някакви награди и други подобни, за почти концерти не съм убеден, че е имало друг път.

Виж целия пост
# 598
Доста сгради им се бави акт 16, без строителя да има вина, но тук винаги пишат за Явор, че това забавили или онова...Защо ли... Истината е, че предлагат много добро съотношение качество/цена и продават на зелено като топъл хляб.
Виж целия пост
# 599
Вчера гледах обява за двустаен панелен във Владиславово за ремонт на цена 73000 евро. Това нормална цена ли е вече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия