Кралски работи и клюки - април 2022

  • 55 175
  • 883
# 510
Хм, на втората снимка се вижда, че бялата рокля всъщност й стои много добре на Меган! Явно ракурсът в селфито с участничката не е бил подходящ!
Ама то какво да очакваме от селфи! Новата паспортна снимка 😂 Колкото в паспортните приличаме на себе си и можем да се разпознаем, толкова и при селфито... 😉
Виж целия пост
# 511
Аз тайничко се надявам да се появи на закриването с Вилем.

Да, на втората снимка изглежда страхотно в бялата рокля Меган. Подозирах и аз, че е от ъгъла.
Виж целия пост
# 512
Искам и аз като роклята на Меган.
Много ми хареса. И със сакото и дънките ми хареса.
Изобщо много добър вкус има жената.
Виж целия пост
# 513
Нареждан се и аз за роклята на Меган. Много ми харесва.
Виж целия пост
# 514
Чудесно изглежда Меган, бих казала timeless.
Датчаните и те в какви хубави усмивки грейнали.
Виж целия пост
# 515
Да защото първите снимки бяха снимани от високо  странично и от телефон. 🙂
На мен от всичко на Меган най ми харесва излъчването ѝ и чаровната и естествена усмивка. 😀 За съжаление скоро няма да я видим. Тръгнала си е.
Ули едва ли.
Още в началото беше обявено кои от членовете ще присъстват.
Не вярвам да ни изненада, но ще е чудесно.
Пуснаха и официално инфо на страницата си и подробности за игрите, там си пишеше че  Вилемчо ще гледа финалите на баскетбол и закриването.
Виж целия пост
# 516
Тирамису да страхотна е атмосферата. Аз гледам , но не споделям много снимки от самите игри без Хари, понеже тук е кралска тема, не за друго.
Съсипаха я тази жена от селфита и снимки. Навсякъде с телефоните в ръцете, където мине, снимат ли снимат.


Виж целия пост
# 517
Попитали са Хари за срещата с баба му. Крис Шип, кралски репортер, предава от мястото Joy Ето какво отговорил Хари:

Виж целия пост
# 518
Чудесен отговор от Хари.

Огъст

Специален поздрав от Меган за дъщеричката на един от участниците от Белгия. ♥️
https://www.instagram.com/tv/Ccf-YHvFs-Q/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Виж целия пост
# 519
Изглежда, че Кеймбридж, Уесекс и Моци са нощували при кралицата, защото са ги снимали този следобед да си тръгват от Уиндзор.
Има и видео.
https://mobile.twitter.com/CambridgeAimee/status/1516143645195444232






Виж целия пост
# 520
Наистина страхотно стои роклята на Мегън. Много красив и изящен тоалет:

Тук пишат, че вече е заминала за Щатите, оттук нататък оставаме с Хари❤
Виж целия пост
# 521
Гледайки как Луи палаво подкача и как накрая се мушка в багажника ми става ясно защо не са го взели на Великденската служба. Изглежда доста палав.

Виж целия пост
# 522
Кога пораснаха тези дечица.
Огъстче ходи..
Виж целия пост
# 523

 принцеса Алесандра от Хановер

Виж целия пост
# 524
Ей, на това Огъстче, най-после му показаха поне профилче, досега само гръбче сме виждали😆

Хубава снимка, Шарлотчето пак проявява характер и не дава ръка на тати! Ще им скрие шапките, само да порасне😃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия