Искам да кажа... (193) през април 2022

  • 47 298
  • 1 036
# 765
Аз днес поръчах блузка с идеята да е за бала с дрес код. Ще търся панталон или права пола за нея. И едно стилето си представям и мисля, че ще е добре 🙄
Виж целия пост
# 766
Харесват ми и роклята и блузата.
Ха,добър вечер!
Виж целия пост
# 767
Привет!
Днес ходихме да видим татко и после се разходихме до Плевен.
Добре ми се отрази.....
Влезнах само в 1 магазин, докато ММ си оправяш IQOS-a...
Децата хапнах, после разходка в Кайкъка и малко на центъра....
Можеше и повече....
Но важното е, че свърших е работа.
Наздраве!
Виж целия пост
# 768
Добро утро!

Вчера, както се зарекох, нищо не бутнах, само си боядисах косата. Цял ден лежане и книга 🤩

Днес ще позачистя и пооправя и може би ще направя една разходка.
Виж целия пост
# 769
Добро утро ☕
При мама съм 🥰
Прави ни мекици 😁
Ще боядисваме яйца, и после ще ходим на разходка до Свищов.
Боби, голяма си свежарка 🤗
Руми, имам подобна блуза, много нежно стои 🙂
Няма да тренирам, чак понеделник 😎
Хубав ден момичета 🤗
Виж целия пост
# 770
Добро утро!

Замесих козунаците и сега втасват! Ще боядисам яйца и ако имам време ще  поизчистя малко, че всичко е за пипане!

Спорна работа и весело с близките!
Виж целия пост
# 771
Изтървах ви 🙂

Боби, честита да си!

Мари, честита ви годишнина! 🍀🥳🍸

Честити да са и всички, които празнуваха и пропуснах!

Чудни са ви козунаците! Днес ще боядисвам яйцата, в готварската намерих и едно панетоне без глутен, захар и млечни, което съм споделяла. Него ще спретна.

Руми, разкошна блуза ❤
Виж целия пост
# 772
Морнинг.
Ние отиваме на планина
Като се върна, яйца, козунаци и Т. н.
Виж целия пост
# 773
Добро утро!
Пия кафе, трябва да измия съдове, да простирам, да боядисам яйца.
Но първо да се чуя с кака да видя как е татко.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 774
Добро утро.
Яйцата са готови, сега ще замеся едни сладки прасковки, че детето иска, после ще почистя и ще си чета книга. Мъжът ми ще вземе детето да го заведе на село, да се разнообрази малко, че една седмица не е излизал.
Хубав да е денят ви, да ви се получат сладки, козунаци и яйца.
Виж целия пост
# 775
Добро утро и от мен.
За ралика от вас нищо не съм направила освен да си махна лепенките от лицето, за да нахраня кучето, което е на двора.
Тепъра ме чака кафе и евентуално някакъв план какво, що.
Фонсе, благодаря за честитката. Зарадвах се и на рецептата ти, ще я потърся и аз. Simple Smile
Да имате чуден ден.
Виж целия пост
# 776
Добло утро, да се разсъня и да забъркам козунаци. Това е от мен днес.

Деси, ще сядате ли на кафе. Като свърша с козунаците мога да се измъкна за малко. Не знам до кога ще сте тук 🙂
Виж целия пост
# 777
Добро утро!

Яйца и козунаци са на лице, днес почивка и разходка, имам нужда. Малко пазар, това е. Релакс, мммм Simple Smile
Виж целия пост
# 778
Добро утро.

Единственият ми свободен уикенд, когато съм си вкъщи. В следващите поне 2 месеца имам заредени доста мероприятия и пътувания. Накрая се изнасям към морето.
Козунаци няма да правя. Утре ще имаме гости и ще правя ананасов чийзкейк. И агнешко няма да пека, не го обичам много и ще е свинско със зелен лук. Яйцата само ще ги сваря и ще ги делегирам на децата. Сега съм на магазина. Няма хора, ровя си по градинката и съм си заредила на 5 класа контролни за проверяване, но нещо не ми се проверява.

Хубав да е денят ви!
Виж целия пост
# 779
Добро утро!

Събудих се в 6 и мислех да ставам, но добре че не се послушах и легнах пак, та до преди малко. Допивам кафето и се стягаме за първата порция яйца за боядисване в свекърва ми. Следобед у нашите.

Хубав да е денят ви! Очертава се слънчев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия