Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 180
искам да съм бира в ръцете на пънча
голяма бира
Виж целия пост
# 181
Бой с пешкира. Joy
Виж целия пост
# 182
Много хубаво, Кики, и аз уж ги гледах и нищо не харесах, обърква ме тоя голям избор. А искам листенца да има, заради Джаста и предпоследния й маникюр. Имам цветчета, ама всичките плешиви бе, няма грам шума около тях Rage
Виж целия пост
# 183
Джасте, купувай стикери за спама и пращай насам.
Те ще си ги разделят 😂
Виж целия пост
# 184
Потрес! Вчера по късе гащя, неска снежен калпак.
Бог се шегувка. Laughing
Виж целия пост
# 185
Нямам идея как се слагат стикери.
Виж целия пост
# 186
Дайсче, да купя, ама в нашата китайска верига за левче от доста време не ги зареждат, а аз оттам си ги купувам. Те са на приливи и отливи. Дано скоро има прилив. Wink
Лори, много лесно става, изрязваш си желаната ваденка, топиш във водичка, приплъзваш после ваденката от картончето и слагаш върху вече дръпнал лак. Запечатваш с топ и готово.
Леле, Бази, къФ тоа снег. Тука мрачновито, духовито, но сухо и меко.
Норчето ме разсмя с шумата.
Холд много не го разбраф.
Кика видох с много хубав маникюр.
Ние днес се поразходихме с Джастев до яз. Цонево в района на Чудните скали.

После се разходихме до р. Камчия.

Много съм доволна. Минахме през Лидл и си взех един куп лалета преоценени, но си намерих свежички и много красиви и съм супер хепи. И те така мина неделята.
Ето една част от тях:
Виж целия пост
# 187
Нямам идея как се слагат стикери.

ноу си зависи какви стикери искаш да лепиш ... примерно пощенски стикери са лепат с плюнка Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Мм, много красиво, Джасте!

Тука се сцепи да вали! По едно време и сняг прехвърчаше, обаче за малко, но валии и валии,и не спира!
Виж целия пост
# 189
Открих готини в лепки.бг

Пробвай ги, Норе, има нестандартни
Виж целия пост
# 190
И в хит нокти има хубави на прилична цена.
Дайсче, Hug.
Виж целия пост
# 191
Първо в хит нокти бях напълнила кошница, ама я изоставих
Виж целия пост
# 192
в лепки беге ше ми се лепне ли некоя
Виж целия пост
# 193
Не.
Виж целия пост
# 194
Добро утро с кафе и пролетни китки на фона на зимния дъжд дето се излива вън:

Пп И при нас се довлече студеното време и дъжда.
Успешна нова седмица на всички с пожелание за повече слънце и топлина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия