Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 435
Бубе, Joy.

Аз па си викам - добре, че на Кики косата е много, ше клъцне тук-там, няма и да проличи даже. Joy
Виж целия пост
# 436
Още ми е зле Simple Smile

Виж целия пост
# 437
Цела сутрин чистих, место да плажувам. Няма ги гадините, избягали са. Са съм купила ултразвукови машинки за контактите и отивам да ги набуча. Изяли са ми чаршафи и част от дивана... баси гадорията. Аз къде да спя имам, ма не е тва проблема, дойдох да си почивам, а то кво стана
Виж целия пост
# 438
Кике, ма, то за попийването  Wink диван ти не требе. Joy
Пп Иначе е много гадно това, че са ти нагризали покъщнината.
Виж целия пост
# 439
Кике, много искам да ти съчувствам, ма не ми се получава...
Поне чистиш на морето 😍
Виж целия пост
# 440
Кике, много искам да ти съчувствам, ма не ми се получава...
Поне чистиш на морето 😍
Дайсче, земам ти го тоз цитат. Joy
Виж целия пост
# 441
Ае, мастър, то на тоа футбол май най-зрелищни са им пиратките. Trollface Вие някакъв мач видохте ли изобщо?

Кики с къса коса на следващата спам среща, а мишките на псохоаналитик от уплах Joy
Оффф, аз харесвам мишки, ама да са в аквариумче, а не да гризкат навсякъде.
Виж целия пост
# 442
И ние имахме в работата мишленце. Simple Smile Напрегнато беше... а у дома да е... хептен.
Виж целия пост
# 443
Ае, мастър, то на тоа футбол май най-зрелищни са им пиратките. Trollface

мани да не ги урочасам ама напоследък играат ... да си поплаче човек

неска детокс Simple Smile
Виж целия пост
# 444
То у дома един приличен нема, та и яЙцата ни таквиз.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 445
Хич, хич не ме слуша главата!
Обаче май добре ще се получии...
Не ми давайте да почивам на мене, че ми идват идеи Joy
Виж целия пост
# 446
Почти свърших с плануваното за днес. Сега само и косата да боядисам и айде, ставам супер красотна Stuck Out Tongue Winking Eye. Естествено, ярко червено, от далеч да се виждам Wink.
Виж целия пост
# 447
Първата доза козунак омесена и изпечена:

Втората доза втасва повторно и си чака реда за фурната.
Виж целия пост
# 448
Каква си оправна Blush
Аз цял ден подреждам, а все по-разхвърляно става. Накрая в пристъп на чистофайничество си взех от те мъничките прахосмукачки от Лидл, то пък  трябвало да се зарежда пет часа, та няма да го бъде днес. Сипах си бира и толкоз Grinning
Виж целия пост
# 449

И това е крайния резултат от печенето и месенето на козунаци:
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия