Спам тема(Шегичка Спам!) - от 01.04. до 30.04.22г.

  • 15 388
  • 569
# 90
Уууу много яка, да им завидиш на тея деца =)
Виж целия пост
# 91
Исе, верно е суперска. Бравос.
Аз такива работи ни моа дъ прая. И съм особено респектирана.

От своя страна се похвалвам с цъфналата ми балконска фрезийка. Обещах и показвам:

И Добро ви утро. Grinning
Виж целия пост
# 92
Ох, как обичам фрезии Heart Eyes

Исе, то си е за уаау! Браво!
Весел празник!!!

Времето е само за биришка, ма аз ино винце ши пийна 🥰
Виж целия пост
# 93
Ох,пак надуших бирата и ида ,😂🍻
Виж целия пост
# 94
Най-накрая да се сетя за лалетата. Grinning




Едни глухарчета навън:

Храненето от месарския магазин:
Виж целия пост
# 95
Инче, тамън щях да те подсещам. Даже те изпреварих с фрезията. Ми тя докат беше напъпила и айдеее разцъфна. Grinning
А, като си помисля, че се чудех какъв е тоя троскот дет се е завъдил у джоджена ми и мислех да го изтръгвам, Joy па то какво било. Stuck Out Tongue Winking Eye
Та, аз големи заслуги за тази фрезия нямам, но не ми пречи да се хваля с нея. Wink Grinning
Пп Много, много хубава градинка и още по хубави лаленца и цветенца.
Виж целия пост
# 96
И идин кадър от мойта градина Simple Smile

Виж целия пост
# 97
Храненето от месарския магазин:


гривоф ма1на
Виж целия пост
# 98
За цветя не знам, но как мирише квартала от всичките цъфнали дръвчета Heart
И аз бира, ще мечтая за отпуска Blush
Виж целия пост
# 99
В жегавината днес узото ми намести чакрата пер-фек-тно.
Скрит текст:
Фрезиите са ми сред любимите цветя заради нежния и фин специфичен аромат. Джастелина, искам и аз, пък. Smiley
//
Инче, цветна чуднотека.Flowers Tulip Тази година съм зарязала всичкото цветна леха и при мен е на самотек в момента. Едни лилиуми дето хич не ги обичам, па те упорито всяка година си растат и цъфтят до откат.
Виж целия пост
# 100

по тошово време айрана беше по-гъст де.ба Simple Smile
Виж целия пост
# 101

Време е за пролетното почистване... Чия е таз тераса, признавайте си Wink.
Виж целия пост
# 102
Без бой си признавам,Янче...мойта е 🍻😊 Хлъц,наздраве 🍻
Виж целия пост
# 103
Пънченце, мойто с ного лед затва. Отлагане на удоволствието.
Виж целия пост
# 104
Баси у трамая кифли с джуки, аве класата си е класа Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия