Звездни компромати - Април'22

  • 237 114
  • 2 337
# 2 055
Амал Клуни
Скрит текст:
Джена Дюън
Скрит текст:
Дженифър Лопес
Скрит текст:
Бритни и гадже
Скрит текст:
Колин Фарел
Скрит текст:
Кели Роланд
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 056
За Джена Дюан бях чела, че много се озлобила към Чанинг, след като той си намерил нова половинка. Което се случило след развода, а тя вече била бременна от друг (Май още били женени, когато забременяла). Та, спряла да му разрешава да си вижда детето.
Виж целия пост
# 2 057
Хайде пък сега Джена виновна. Който баща иска, винаги си вижда детето, ако е в цивилизована държава. (Не важи за Благой и Есмер например, да е внимавал къде се е женил : ) )

Обсъдихте ли сватбата на Юън Макгрегър и Мери Елизабет Уинстед? Те си имали и бебе през 2021, пък аз не съм и разбрала!
Виж целия пост
# 2 058
Nicole Scherzinger
Скрит текст:



Виж целия пост
# 2 059
Не съм им светила, казвам какво съм чела. Нито претендирам за достоверност.
Но не е невъзможно умишлено да ограничи вижданията, особено ако нямат развод и споразумение по това време.
Не винаги мъжете са виновни за всичко Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 060
Да, бе повярвах й на Амбър, че Мъск й бил за запълване на времето. Joy Ако беше успяла да го оплете в мрежите си и да се оженят щеше да го сполети същата съдба като Джони- обвинения в домашно насилие и изнудване за пари. А и все пак при Мъск говорим за милиари, не за милиони. Сигурно свещи пали, че се е отървал.
Виж целия пост
# 2 061
Амбър има хистрионно разстройство. То е Клъстър Б разстройство заедно с нарцисизма, психопатията и социопаатията. Не, че има значение, но гледам и по новинарските сайтове яко куца превода на диагнозите, а те са си просто научни термини за разни видове лош човек. Джони си е... Джони, но беше ясно от самото начало, че сериозно го изигра тази девойка. Дано сега си получи заслуженото.
Виж целия пост
# 2 062
Ох тия Джони и Амбър са ми вече мега безинтересни...
Виж целия пост
# 2 063
Хилари Дъф
Скрит текст:
Кейти Холмс
Скрит текст:
Приянка и Ник
Скрит текст:
Виктория Бекъм
Скрит текст:
Холи Бери
Скрит текст:
Джесика Симпсън
Скрит текст:
Елизабет Мос
Скрит текст:
Хелена Кристенсен
Скрит текст:
Шарън Стоун
Скрит текст:
Селена Гомес
Скрит текст:
Елза Патаки
Скрит текст:
Мила Йовович с дъщеря ѝ
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 064
Да, бе повярвах й на Амбър, че Мъск й бил за запълване на времето. Joy Ако беше успяла да го оплете в мрежите си и да се оженят щеше да го сполети същата съдба като Джони- обвинения в домашно насилие и изнудване за пари. А и все пак при Мъск говорим за милиари, не за милиони. Сигурно свещи пали, че се е отървал.
Мъск също е с психопатии и отклонения, не го харесам особено, но пък при него нещата са  градивни.
Виж целия пост
# 2 065
Ох, разстройствата на Амбър са с дължина на избирателен списък.
Спокойно могат да се напишат дузина книги и пак да остане материал.
Виж целия пост
# 2 066
Като спомена Мъск, започнах да чета автобиографията му, в чието писане е участвал с интервюта. Не съм стигнала далеч, но оставам с впечатлението,  че той е много целенасочен и ако иска нещо не приема "не" за отговор.
В този ред на мисли, не съм сигурна колко точно е искал Амбърчето или тя се е опитвала да се пласира за повече, отколкото е имало между тях.
Виж целия пост
# 2 067
Да, бе повярвах й на Амбър, че Мъск й бил за запълване на времето. Joy Ако беше успяла да го оплете в мрежите си и да се оженят щеше да го сполети същата съдба като Джони- обвинения в домашно насилие и изнудване за пари. А и все пак при Мъск говорим за милиари, не за милиони. Сигурно свещи пали, че се е отървал.
Мъск също е с психопатии и отклонения, не го харесам особено, но пък при него нещата са  градивни.
По какво разбрахте, че е с отклонения?
Виж целия пост
# 2 068
Никол Ш. не прилича на себе си, сигурно ли е, че е тя?
Виж целия пост
# 2 069
Мъск е с Аспергер, не е психопат, а аутист.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия