Като цяло не е въпроса колко струва хляба или кроасана там, а колко струва на пазара и в хипермаркета, където баба ми с 350 лв пенсия ще влезе да си купи.
Какъв според теб е т.нар. таргет, много ми е интересно имат ли такъв изобщо?
Таргет със сигурност не е баба ми.

На първо място вегани и вегетарианци, такава им е концепцията. Хора, които са по-склонни да дават пари за био и модерни храни. Хипстъри.
Като гледам не са фалирали.
Работех на едно място за кратко, беше точно до Слънце и луна. Хората от съседните жилищни сгради си пазаруваха. Понякога съм си взимала дребни неща от там, защото съм бързала или не е имало по-добра опция. За съжаление, на много от местата за обяд в близост до офис, вегетарианските/вегански опции са зле. Свършват бързо, ако въобще имат такива или изборът е 0.
