Боя за коса - Blond51 - Клуб на блондинките

  • 51 070
  • 752
# 255
В корена явно блондора е успял да изтегли пигмента добре. Там според мен не трябва да пипате повече. Надолу има нужда от още, може би след време. Остатъчното рижаво е пигмент от тъмната боя. Не мисля, че е добра идея да пробвате сама вкъщи. Трябва си да се сложи нещо за предпазване на косъма в блондора (нямам идея дали действа).
Виж целия пост
# 256
nunimuni, ако мислиш, че косата ти е съсипана след изсветляването, по-добре изчакай и не предприемай ново обезцветяване. Сложи някакво светло кафяво да стане по естествено преливането на цветовете и да заличиш петната. Изчакай, подхранвай косата и подстрижи част от изгореното и след няколко месеца опитай изсветляване при друг фризьор. Аз така бих постъпила, тъй като много ме е страх от повторни изсветлявания за кратък период, набило ми се е в главата, че при някой се къса косата и направо падат кичури. Приятелка вкъщи след несполучливо обезцветяване си дооправи цвета с глина за обезцветяване на Лакме, тя казваше, че действа и била безвредна, но не съм чувала други мнения и не съм сигурна дали е така. Желая ти успех!
Виж целия пост
# 257
Безвредно нещо, което ти докарва рус цвят няма, по мое мнение.
Виж целия пост
# 258
Аз не съм целяща да стана руса,а естествено  да прелея линията на бялата коса и тъмно кестенявото. Но изпълнението е неграмотно. Бялото беше 4см/почти изцяло ми е побеляла/ а тя го потъмни и него. Отчаяна съм, просто незнам какво да правя!!!!!
Виж целия пост
# 259
Нищо засега. Следващото боядисване си сложи сама 7 и 7.1 и продължи така.

Не знам как Гарние се излъгаха да пуснат чиста 10ка. Това ще е моята боя! Два-три месеца пробвам разни професионални, обърках се, не се харесах.
Виж целия пост
# 260
След колко време мога да я боядисам и с каква боя- безамонячна или ?
Виж целия пост
# 261
Аз съм от региона и единствената колористка,за която се сещам,е Мариела до Бали-то.мога да ти дам телефон на лични.
Кой ,по дяволите,ти направи този балеаж?!да знам никога да не стъпвам там!
Аз по-добре бих се справила..
Виж целия пост
# 262
Тя ми отказа категорично миналата седмица да ми прави балеаж или кичури. Каза ми да ходя при друг. Явно си подбира клиентите.
Виж целия пост
# 263
Тя ми отказа категорично миналата седмица да ми прави балеаж или кичури. Каза ми да ходя при друг. Явно си подбира клиентите.
По - скоро е знаела какъв ще е резултата.
 
Дължината няма шанс за русо, без още блондор (поне два пъти).
Обаче как и кой ще го слага? Трябва да е прецизно, без застъпване, защото има риск да се къса коса от корен.
Това,  което са ви натворили направо ме изумява. Балеаж няма. Цвят няма. Че и пари са ви взели.
Може би след, месец. Добър колорист може да поправи нещата.
Виж целия пост
# 264
Здравейте,
днес минах през фризьорката за матиране.Според стреч теста ми е нужна хидратация ,а не кератин.Та  да предложите добри хидратиращи продукти?
Виж целия пост
# 265
Здравейте,
моля за повече информация как се поддържа това чудо балеаж Simple Smile
Снимката е от вторник. Основата и корените боядисвам у дома с Wella professionals koleston perfect me+ 5-.00 и 6.07 (оксидант 6%), корен правя веднъж месечно,имам доста бели коси на слепоочието.
И сега идва чуденето - основата е тъмна, балеажът е светъл. Какъв шампоан да ползвам - за руса коса ли, или каквото съм ползвала досега, а веднъж на 2-3 измивания да ползвам шампоан за руса коса? Видях в темата, че се хвали Moroccanoil Color Care Blonde Perfecting Purple Shampoо. Той за ежедневна употреба ли е, удачен ли е за поддръжка на балеажа? .Косата ми е на допир направо като слама в краищата. Освен Ш ще търся и маска, и балсам, приемам всякакви препоръки и насоки...
Много въпроси станаха.
Благодаря предварително.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 266
Оф, това след фризьор ли е? Три цвята, изгорено, оранжево, рязко преливане...
Виж целия пост
# 267
Здравейте, имам нужда от съвет . Може ли по снимката някой да ми каже кое ниво изсветляване е моята коса Sad и как да е тонирам . Нещо все не ми се получава 😡😡. Тук е след опит за тониране с Milkshake powder пигмент, не се получи много добре , държах го 5 мин . На втората снимка е как беше преди , все едно друга коса Sad

Виж целия пост
# 268
Всъщност добре се е получило, малко по-тъмно, по-меко преливане. Като цвят е 9.
А на другата снимка е 10-11 .
Виж целия пост
# 269
Rockstar , да, след фризьор...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия