Най-гадната зодия за жена! - 3

  • 32 436
  • 737
# 255
Е, огнен знак все пак, търси вниманието, макар и не така настойчиво като въздушните знаци, които намират валидация за личността си чрез симпатиите на другите хора (това на теория). Огънят има его, харесва вниманието, но не държи да се хареса на всяка цена, така или иначе те не са отборни играчи..
Аз с моите огнени луна и венера съм прикрит нарцис. 😂😀

Според мен има една съществена подробност, която не бива да се пренебрегва и тя е, че проблемът на Стрелците не е толкова в откровеността, колкото в прекалеността.

Членувам в една астро група, в която преди време беше публикувана статия за взаимовръзката между ключови положения на хора в подвижни знаци (Близнаци, Дева, Стрелец, Риби) и серийните убийци. Беше ми интересно на какво се дължи това. Може би някои от вас са чували, че.. - за да може слънцето да е в определена зодия, значи душата е усвоила урока на предишния знак. Та за Стрелец обяснението беше, че всеки Стрелец крие в себе си по един Скорпион. Може би дори сте забелязали, че повечето хора зодия Стрелец са (доста) цинични, (срещат се и такива, които откровено се хвалят с простащината, която излиза от устите им, наричайки я "откровеност"). А Скорпион е една от зодиите, които вижда света в тъмни краски и не търпи позитивност, (другата такава е Козирог..). Всъщност, истинският оптимизъм и вярата в по-добро можеш да срещнеш в хора с луна в Стрелец, отколкото - в зодия Стрелец.

Но тук не става дума за убийци и психопати, които усещат нуждата да задоволяват душевните си потребности в една извратено крайна форма, а става въпрос за нормални хора.

Стрелците, подобно на Скорпионите, постоянно си тестват лимитите докъде могат да стигнат, колко могат да минат метъра - тоест докъде може да се разпростре езикът им към другите хора.. Осъзнават, но игнорират граници, липсва мярка. Особено когато думите са придружени и с тази естествена интензивност на огъня.
Виж целия пост
# 256
И тези, които аз познавам, са подмолни и лицемерни стрелкини.
Може би взимат приз за най- неприятната ми зодия, изместват близнаците. Да си невъзпитана грубиянка с липсващи първите 7 не е нито откровеност, нито лакмус за нелицемерие.
И много лъжат, малеейййй, какво са яли за закуска дори. И са грозновари със самочувствие, когато трябва да се затворят в някое мазе, за да не ги гледат хората.
Виж целия пост
# 257
Не, не, Лъв съм. Grinning
Виж целия пост
# 258
Еее, мазе пък сега ... аз съм за витрина. Тая колежка още те нерви явно.
В интерес на истината и аз, като Стрелец, не ги долюбвам. Както приказката - като знам себе си .... Още от училище ми опротивя първата, с която имах сблъсък - не преставаше да ми дърпа плитките и сваля панделките, че седеше отзад. Откачено същество. И оттам и всички останали. Страшно злопаметна съм. Един да бръмне и всички са виновни.

Не знам дали от обяснението на Грийн, от асц. ли, от стелиума в 12 дом или налагащата се Венера, ама по-черноглед и апокалиптичен човек от мен едва ли познавате. Първо виждам винаги черното, после ми се прояснява. Позитивност, комплименти ... пълни глупости.
Виж целия пост
# 259
Девойките дето така оплюхте Стрелеца защо не казвате коя зодия сте вие???
Не знам на какви низши Стрелци сте попадали но това далеч не определя всеки Стрелец като такъв. Като Стрелец мога да кажа, че съм супер пряма и то само с близки на които държа, другите не ме интересуват, никога не съм се възползвала или търсила облага от някой обикновено се е получавало обратното най-често от Скорпион но една личност защото съм близка и с друга която е добронамерено, лоялно и искрено същество.
Критична съм към себе си но не съм нарцис, не се смятам за най-красивата( за разлика от споменатата по горе Скорпион) И когато видя хубава жена винаги го отбелязвам. Така, че Стрелци и Стрелци.
Аз съм от мъжките момичета справям се със много неща, не мрънкам и не харесвам лигли. Все пак Лъвски АСЦ Simple Smile
Козирог имам много близка приятелка и е супер човек, отговорна, готина и точна.
Виж целия пост
# 260
Това, което Стрелец представя пред другите като откровеност е конфликтната си, истерична, агресивна и манипулативна природа, стремежът да мачка, унищожава и оказва натиск върху мненията, решенията и изборите на хората; озлобеността и завистта си спрямо хора, които го превъзхождат; гладът за интриги и ситуации с възможност да смачка човека срещу себе си психически, за да вижда себе си като победител. Неориентиран и хаотичен във всичко, черноглед и злонамерен, неумеещ да живее в и с реалността, неспособен на положителни емоции, непонасящ чуждото щастие и просперитет. Човек, чиято главна цел е да руши и унищожава. Защото щастието на другите е големият му кошмар.

Откровеността е нещо, което Стрелец не познава. Но е дума, която той използва за да оправдае непоисканото си и натрапено мнение, което няма нищо общо с реалността.
Човек, живеещ затънал в самозаблуди, неуспешно маскирайки ги като откровеност.
Виж целия пост
# 261
Да, няма как да е за всеки човек на планетата вярно това. Ние коментираме наши попадения, близки и познати. Но наистина няма как да е вярно за всеки.
То и за лъвовете какви хубави думи съм чувала и чела.... Joy Но не се засягам изобщо, защото обикновено са верни. Joy
Примерно, най-близкият приятел на мъжо  е Лъв и той. Ами нищо общо нямаме. Даже за лъвица съм много мека с хората понякога(да не повярваш), което чак ме дразни. Joy
Виж целия пост
# 262
Liq-m всичко което описа с малки изключения съм го видяла в Близнаци и Скорпион, и това обаче не е до зодия а до човек, възпитание, среда, родители и много външни фактори далеч от зодията.

The Rose, обожавам Лъвове от лъвския ми АСЦ идва, както и Овни, щом си мека вероятно имаш вода някъде в картата.
Виж целия пост
# 263
Зодиите са интересно нещо, обобщенията - не.
Виж целия пост
# 264
Да сменя малко тема от "деня на Стрелеца" към нещо, което се сетих и ми е интересно.
Аз съм осмак, т.е. трябвало е да се родя Козирог. Това по някакъв начин оказва ли влияние? Както и детето ми трябваше да е Стрелец, но със секциото се падна Скорпион.
Виж целия пост
# 265
Това, което Стрелец представя пред другите като откровеност е конфликтната си, истерична, агресивна и манипулативна природа.

 Баш. Една тиха истерия усещам в тия хора. Под повърхността нещо много кофти и неприятно.
Виж целия пост
# 266
Това, което Стрелец представя пред другите като откровеност е конфликтната си, истерична, агресивна и манипулативна природа.

 Баш. Една тиха истерия усещам в тия хора. Под повърхността нещо много кофти и неприятно.


Малеее, милите Стрелци, спрете се, бре!🤣🤣🤣

И те са хора, вие се оляхте!🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 267
Аз съм Лъв с асцендент Лъв, харесвам Стрелците, Близнаците, Овните предполагам и други зодии! Grinning
Виж целия пост
# 268
Около мен рязко се напълни с Раци тая година. Откривам, че са невероятни инати. Това вярно ли е или късмета ми е такъв?
Виж целия пост
# 269
Темата е за гадното у зодийките. Съвсем резонно е да се пише основно негативизъм. Голям праз, че някой не харесвал баш ваЩа зодия Stuck Out Tongue Winking Eye Нали присъстващите все сме готини изключения Stuck Out Tongue Winking Eye

Което ми напомня, че мина сезонът на Раците, пощадих НИ и скоро трябва да продължа моя тлъст житейски опис (том 2ри) за дефектите на следващите зодии Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия