Пъзели 40

  • 25 409
  • 743
# 390
На мен ми е тъпо, не искам да поръчвам, а толкова от любими ме зоват Confused А това дето ми трябва и не е пъзел не го виждам намалено, ще чакам още Joy
Виж целия пост
# 391
Пътува една поръчка към мен, но слаба работа с тези 20%
Виж целия пост
# 392
Моите Зозовили, откакто ги заредиха държаха цени и никакви промоции не ги ловяха, а аз твърдо щях да ги купувам. Доволна съм и на тази отстъпка.
Виж целия пост
# 393
Имам два на Educa, които ме интересуват-единия е с 30 %, другия с 25 %. Аз се надявам и на намаление на книгите.
Виж целия пост
# 394
Толкова се надявах да няма с какво да ме изкушат. Току що си прибрах 3 от ибей. Направо вече ще ме изхвърлят ако кацне още един пъзел вкъщи 😆. Този го искам отдавна ама за един пъзел не ми се поръчва, а няма да гледам останалите, защотоооо ще стане страшно.
https://www.ozone.bg/product/eurographics-eg60000817-eurographic … es-seedcatalogue/
Виж целия пост
# 395
Stensfild, ще покажеш ли, че ми стана любопитно какво си прибрала Grinning
Виж целия пост
# 396
Аз имам три чакащи в склада на превозвача, но ще ги взема пак другата седмица и нямам идея кои са дошли. Тони, този дето си ми го пратила, ще го взема от Еконт чак другата сряда. По-рано просто няма да ги хвана в работно време. Намаленията още не съм разгледала, но твърдо няма да купувам. Много неща ми се събраха към настоящия момент и пари за пъзели повече няма. Този месец. За другия ще видим Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Аз цял ден работих като луда, сега ще проверя озон, но днес вече имам 4 нови пъзела, благодарение най-вече на Тони, която ми е пратила прекрасни пъзели по мъжа си.

Ето най-накрая Кафето и поничката:


Вече съм се уговорила с Йоанка за предаването им. Евето, благодаря от сърце за възможността да го наредя този труден, но супер атрактивен пъзел!

Сега погледнах, сигурна съм че още не са качили всичко, не бързайте да се разочаровате, даже още не са сложили рекламата за великденските намаления.
Виж целия пост
# 398
Момичета, да се извиня предварително за забавянето на преждите... В застой съм. С работата, предстоящите Великденски празници и подготовката им вечер умирам преди 22, а сутрин едва се надигам към 7 , че и по-късно.
Ще ги донаредя през почивните дни.
Виж целия пост
# 399
Набързо им се отсърдих на озонци Simple Smile Първата ми поръчка вече иде Simple Smile
https://www.ozone.bg/product/pazel-heye-ot-1000-chasti-home-room-with-deer/
https://www.ozone.bg/product/asian-oil-paper-umbrellas-1000pc-pu … zle-eurographics/
Виж целия пост
# 400
Днешния снежен ден нещо свежо и цветно


Мона Лиза радвам се че ти хареса. Аз обичам трудни и странни пъзели.  пъзела на Стар уорс е този
 https://www.ozone.bg/product/p-zel-1000-el-mezhduzvezdni-vojni-epizod-5-19886/
Още не съм гледала в Озон ама сигурно ще отразя нещо
Виж целия пост
# 401
Много ме е яд на Равенсбургер за серията им Star wars, всичко е трудно, трудно и в един цвят - сиво/синьо/лилаво.
Виж целия пост
# 402
Аз даже няма у да гледам в Озон Grinning Тони ми е пратила 2 пъзела, утре ще ги взема и другата седмица като ги наредя, живот и здраве ще ги пратя към новите собственици Blush
Виж целия пост
# 403
Ако наистина са това само пъзелите от промоцията ще пропусна този път.
Виж целия пост
# 404
Аз много се чудя само на два. Повечето ми не са намалени. Ето на това се чудя.
https://www.ozone.bg/product/pazel-anatolian-ot-1000-chasti-zhena-v-amerika/
https://www.ozone.bg/product/pazel-springbok-ot-1000-chasti-luxurious-lookout/
Втория е с доста добро намаление, но пък го има по-евтин със същата картинка на Schmidt, който при 30% намаление ще дойде съ същия  резултат. Ще ги помисля още малко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия