
За 1 ч. и 50 мин. с другарче
След доста мрънкане се намери една душа да се смили над мен за пъзелмания и днес пробвахме да редим заедно. Знам, че е лесен, но тя е с бебе и нямаше много време, та предпочетохме да не рискуваме с по-труден. Доколко е добро времето не мога да преценя. Мисля си, че имаме някакви шансове да се класираме на финал, ноооо ще видим, зависи от доста неща, какъв пъзел ще се падне, другите как ще се представят...
Определено ще го задържа и ще си го наредя пак някой път. Намираха се няколко посмачкани парчета. Но иначе беше супер. То и това е другият проблем, със сигурност се реди по-лесно понеже е Равенсбургер, Black Sea ще е по-труден. Сглобката не я усетих много докато редих, но явно е била стегната, защото после малко трудно го развалих.
Явно и моите щяха да пристигнат, ама карай.
А на снахата наистина си й изкарала акъла без да искаш 




Другата седмица съм в отпуск и ще си редя кротичко и тихичко.
Иначе си знаех, че няма да е лесен още като го купувах:
по-яко е усещането. 

Много ме е яд, когато хем има намаление, хем не е достатъчно и се започва едно чудене и избиране.



Не работят куриерите така или иначе. Ох, сега се замислих, че ще трябва и преждите да вкарам някак в графика 

Но готините части компенсират. Даже леко ме затруднява, но да не ви плаши, винаги може да ползвате снимка на нареден 
За миналата година цялата общо 57, за тази дотук само 40. А бях много убедена, че с помощта на големия няма да чупя рекорди тази година. То е рано да се каже де, лятото може и да се позабавя, като гледам все по-малко време ми остава.




Препоръчани теми