КАУФЛАНД - тема 56

  • 44 034
  • 750
# 120
От касите до информация все пак не е нужно да се минава целият магазин, поне при нас.
Сто пъти предпочитам пред чакане и бутане на опашката.
Виж целия пост
# 121
В нашия магазин не ми е по-лесно да се връщам до Информация, за да изляза. А в магазина в Тракия бях за първи път, доста е голям, а и непознат за мен, затова предпочетох да не експериментирам. 🙂 А и до последно си мислех, че ще си харесам нещо, макар и дребно😅
Виж целия пост
# 122
Grinning През бирата е пряката пътечка в Тракия.
Последният напречен коридор вдясно преди касите, и си при хляба.
Виж целия пост
# 123
Здравейте.От къде мога да видя новата брошура ?
Виж целия пост
# 124
Заповядай:
https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_bg_KDZ_7800_BG15-LFT/view/flyer/page/1
Виж целия пост
# 125
Grinning През бирата е пряката пътечка в Тракия.
Последният напречен коридор вдясно преди касите, и си при хляба.

Така е.
Но да си жива и здрава, че ми каза, хич не бях обръщала внимание, че на входа има и изход.Blush
Не, че ще го ползвам, имам си принцип, да не се връщам обратно.
Виж целия пост
# 126
Благодаря mama66.
Виж целия пост
# 127
От новата брошура нищо не ме впечатли.
Виж целия пост
# 128
Това вратичката, която отварят от Информация ли е? Т.е. трябва да се върна от зоната на касите, за да замоля служител на Информация да ми отвори с разяснения, че не съм пазарувала? Ако е така, ще продължа да не ползвам този изход. Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Да, Соул. Simple Smile
Виж целия пост
# 130
Люлинци, знаете ли докога ще продължи ремонта на паркинга на Кауфланд?!
Виж целия пост
# 131
Това вратичката, която отварят от Информация ли е? Т.е. трябва да се върна от зоната на касите, за да замоля служител на Информация да ми отвори с разяснения, че не съм пазарувала? Ако е така, ще продължа да не ползвам този изход. Simple Smile
Извинявайте, със сигурност е обсъждано, но неможе ли ако не си пазарувал да излезеш през касите?
Виж целия пост
# 132
Това вратичката, която отварят от Информация ли е? Т.е. трябва да се върна от зоната на касите, за да замоля служител на Информация да ми отвори с разяснения, че не съм пазарувала? Ако е така, ще продължа да не ползвам този изход. Simple Smile
Извинявайте, със сигурност е обсъждано, но неможе ли ако не си пазарувал да излезеш през касите?

Може.
Виж целия пост
# 133
Квартален, основен, ежедневен и какъвто и да го наречеш магазин ми е Кауфланд.
Станислава5642, макар и рядко, въобще не се притеснявам да изляза от магазина без да съм пазарувала. Simple Smile
Виж целия пост
# 134
Може да излезеш през касите, да не сме им заложници там. Simple Smile Става дума, че не може да излезеш през касите на самообслужване, ако не си пазарувал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия