КАУФЛАНД - тема 56

  • 44 035
  • 750
# 165
О, аз тази кутия цялата трябва да я опитам (е, не в един ден), бонбоните са различни. И втора за почерпка. Такава беше ситуацията с аналога от Л. Все пак трябва да знам с какво черпя. Grin
Виж целия пост
# 166
Скрит текст:
А аз си направих картата точно на РД-тогава разбрах от тук за съществуването и'. При нас няма проблем с чекирането на картите-касиерките любезно съдействат. Тази седмица купона е -35% за продукти с марка Зева.
Скрит текст:

[/spoiler]

При мен такъв купон не се активира. Каква ли е причината?
Виж целия пост
# 167
При мен се активира.
Виж целия пост
# 168
На ММ излиза, при мен нещо явно не е както трябва.

ПП Стана, пипнах в съгласията. Simple Smile
Виж целия пост
# 169
И аз имам такъв купон, обаче не ми е интересен изобщо...
Виж целия пост
# 170
И на мен не.
Обаче се радвам, че Фереро Роше са намалени, тъкмо ми трябват.
Виж целия пост
# 171
Вчера имах и аз рд и ме подсетихте да проверя-имам и аз бонбони за 1 ст. 😁 Ще видя дали ще имам път до 19-ти да си ги взема. В неделя сме именнички с детето,та ще имаме да черпим. 😂
Не знам дали при нас ще са в час с картите и купоните,но..
Виж целия пост
# 172
Дано има купон и за имен ден 😃
Виж целия пост
# 173
Утре ще ходя аз до К и ще взема бонбони Фереро Роше,че и мен ми трябват.
Виж целия пост
# 174
Аз пък вчера забравих да сканирам картата на касата 🥴
Долче, ето състава:
Италиански


Азиатски
Виж целия пост
# 175
Привет! Купувате ли месо св.плешка 6лв/кг в момента в Кауфланд?
Аз влязох...взех 2х6броя яйца и излязох..
Каква е тази карта, няма инфо в уебсайта?
Виж целия пост
# 176
Здравейте,

някой знае ли кога се правят намаленията в Кауфланд? Вечер след колко часа?
Виж целия пост
# 177
Различно според ден и филиал. Около 20 ч.

Леми, благодаря за снимките на състава! Те не са У ред да сложат захар и нишестета на зеленчуци. Без значение колко малко е. Пълен игнор от мен. Никога не ми е било трудно да си нарежа сама зеленчуците за яденето и без друго.
Виж целия пост
# 178
Здравейте,

някой знае ли кога се правят намаленията в Кауфланд? Вечер след колко часа?
За различните филиали - различно. Обикновено след 18,30 - 19 часа.

Аз съм намирала рано сутрин в неделя...
Виж целия пост
# 179
Здравейте,

някой знае ли кога се правят намаленията в Кауфланд? Вечер след колко часа?
За различните филиали - различно. Обикновено след 18,30 - 19 часа.

Аз съм намирала рано сутрин в неделя...

В неделя във филиала на бул. Цар Борис Трети имаше намалени зеленчуци в 20 ч., в понеделник обаче не.
Как да разбера кога мога да отида и да се възползвам от тези намаления, без да се налага да чакам часове?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия