КАУФЛАНД - тема 56

  • 44 034
  • 750
# 255
Или обратното, не го яде, защото не му е сладко: ))
Виж целия пост
# 256
😀 Би било добре, но повечето хора са на схемата "пенил се, не пенил, ще те ям"...
Виж целия пост
# 257
Сладкият вкус се възпитава...🙂 При желание, може да се намери добър баланс между сладост и полезност (и количество, естествено).
Имам чувството, че утре ще ни пробутват гадни краставици...Поне аз скоро не съм видяла краставици в добро състояние...🤔
Виж целия пост
# 258
Не ми дадоха бонбоните за 1 ст. за рождения ден. 😁 Било от 15.05. Иначе можех да си сканирам картата,но не сканирах нищо. За какво изобщо ги пускат тези купони?!
Виж целия пост
# 259
Е, това е подигравка!
Виж целия пост
# 260
Кое е от 15.05.?! Аз бих им се обадила на телефона или бих писала...отговарят бързо. 🙂
Виж целия пост
# 261
На мейла ли? И аз мислех,но не знам дали ми се занимава.
Виж целия пост
# 262
Не ми дадоха бонбоните за 1 ст. за рождения ден. 😁 Било от 15.05. Иначе можех да си сканирам картата,но не сканирах нищо. За какво изобщо ги пускат тези купони?!
Аз точно днес ги взех за РД
Виж целия пост
# 263
А, на мен би ми се занимавало. Още повече щом на други са ги дали бонбоните за 1 ст! 🙂 Даже по имейла ми е по-лесно на мен.
Виж целия пост
# 264
Хмм. Писах им. Късно прочетох,че други са се възползвали,иначе щях да напиша и това. Нищо,ако ми върнат отговор ще питам. 😁
Виж целия пост
# 265
Ще има отговор. 🙂
Виж целия пост
# 266
Аз в козунаците,които ще правя и захар ще си сложа 😆😆😆.Аз ги искам сладки затова и търся подсладителя😁 В повечето рецепти,които видях има и по лъжица подсладител,защото захарта трябва да е малко,а с малко захар няма как да са ми  сладки на мен.

И аз си направих карта, но нямам точки още.Грешно ли съм разбрала,че при направата са ви дали и точки.Иначе имам купон за продукти на Зевс,които изтича в неделя.

Не знам дали ще стигна тая седмица до магазина,а за козунаците ще ми трябва везна,според вас дали ще открия в понеделник/вторник
Виж целия пост
# 267
Аз също днес си взех бонбоните от рожден ден попитах служител обясни ми че ще заработи от месец май но на хората които имат приложението не отказвали.
Виж целия пост
# 268
Morkovel99, може да си мажеш резените козунак с течен шоколад.
Виж целия пост
# 269
Доволни ли сте от везната?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия