Секс с нов партньор? Кога?

  • 14 491
  • 181
# 30
Аз го разбирам така.. примерно запознавам се с някакъв пич в заведение след което излизаме на среща. Която може да протече само в разговори, може с първа целувка, може и никак. Но ако да кажем познавам пича от 2 години примерно от обща компания, прехвърчали са искри, пак може да излезем на среща, но тогава ще е по-допустимо да го направим по-скоро понеже го познавам отдавна.
Не знам дали ме разбра, аз си се разбрах. Stuck Out Tongue Winking EyeGrinning
Виж целия пост
# 31
Как би ви било комфортно да се съблечете и да сте интимни с човек, който познавате от 2-4 часа?
Стават и такива работи из танцувалните заведения с приглушено лилаво осветление ¯\_(ツ)_/¯ Но обикновено човек се движи в определена компания и донякъде имаш някаква идея кой какъв е, не е като да седнеш до случаен човек в тролея, да слезете заедно на спирката и право у тях за кекс.
Виж целия пост
# 32
Има нещо много сладко и готино мъжа да изчака и да ухажва дамата. Без да става прекалено дълго разбира се. Е, така без значение ще се мине ли, бензин ли ще отиде, билети за кино ли, сладолед ли, достойнство, его..
Виж целия пост
# 33
Идеално те разбирам. И аз така ги разбирам нещата, ама нещо не става ясно както е зададен въпросът в темата за кое точно иде реч, защото са две съвсем различни неща.
Виж целия пост
# 34
Е то нали това си е класиката. Първа среща - целувка, втора среща - забравих кво беше и на третата чак секса. Ако приемем, че е по една среща на седмица, си става близо месец Joy

А да бе, срещи почти всеки ден, целувки, пипане, стискане, и накрая -греда. Как да не откачи човек.

Е да де, ама така те заинтригува и я взе за жена нали?
Ако беше спала с теб на първа среща едва ли би ти изострила интереса толкова.
Иначе по темата, всичко е индивидуално, според нагласата и настроението.
Виж целия пост
# 35
Изчаква той, изчаква тя, ах, колко сладко, а после... ми не ме кефи, нещата трябва да се знаят от самото начало, мерки, теглилки, фи, ми, дърво ли е, храст ли е...
Виж целия пост
# 36
И Кикимора е права, защото мисля, че хората ако не си паснат в леглото, шансове за връзка почти няма.  Ма, да пробваш някой, все трябва да си привлечен и донякъде да му се довериш.
Виж целия пост
# 37
А не зависи ли какво търсим?

Аз ако не търся сериозна връзка, ама яко се привличаме, за какво да прецаквам момента с отлагане?

Имало е мъже, които толкова ме привличат, че краката ми треперят, няма да пропускаме момента, я! 😄
Виж целия пост
# 38
Ако търсите сериозна връзка е същото, има ли привличане, кому е нужно да чака. Начи, по вашата логика, ако търсите сериозна връзка се правите на света вода ненапита, ако ли не, ае през просото Laughing точно час на живо (може и по-малко) е нужно, за да прецениш дали някой те кефи и визуално, и на ментално ниво, а дали ще стане сериозно, един Господ знае
Виж целия пост
# 39
Не, аз като знам, че ми е само за секса, трудно после ще си променя нагласата. Малко съм като мъжете в това отношение -секса си е секс, чувствата са друга бира.

Иначе с мм много исках да ни се получат нещата и реално не издържах много. Няколко срещи бяха, яко чат и телефон. Ако го има усещането, няма какво да се чака.
Виж целия пост
# 40
След много срещи ... Да не бързаме .
Виж целия пост
# 41
Хич не говоря за чувства, а за привличане, не може да ме привлече само физика или само интелект, баланс между двете, да, ако някой твърди, че изпитва чувства на ранен етап, нещо не е наред
Виж целия пост
# 42
Реално е доказано, че мъжете заобичват и се привързват след хубавия секс. Това и за жените е важи , но при тях има много повече изисквания към партньора за сериозна връзка.
Виж целия пост
# 43
Изчаква той, изчаква тя, ах, колко сладко, а после... ми не ме кефи, нещата трябва да се знаят от самото начало, мерки, теглилки, фи, ми, дърво ли е, храст ли е...
Мда, съгласна. Ще го чакам аз, после вземе да не ми хареса и само взаимно сме си загубили времето.
Виж целия пост
# 44
Аз съм на мнение, че трябва да се случи нещо на втора-трета-четвърта среща.
На първата е твърде неловко, още хващате вайба на другия, чудите се дали ви е приятно и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия