🌷 Градината на Демет Йоздемир 🌷 - Тема No. 3 за обсъждане, в очакване на нови проекти

  • 92 324
  • 738
# 315
Да, Мелиса участва навсякъде напоследък. Вероятно е най-снимащата актриса тази година.

Всеки момент се очаква второ промо за "Между мен и света":



Айде и един готин Буура да донесем:




И снимките на Тактиките си вървят:



От техническия екип разбираме, че са на плажа.



Подозрително и танцьорката Алейна е била вчера цял ден с Демет, че и на сета на филма.


Реклама за нея и за Идо Татлъсес:

Виж целия пост
# 316
И Ирем изскача отвсякъде. Laughing
Какво ли ще снима Демет още тази година? Искам да си е в дизи, ако може с Бурак Дениз.
Кате, нищо документирано не излезе от вечерта на Дисни. Само един клип от Руткай гледах, снимал си беше Таркан, но се чуваха интересни коментари.
Виж целия пост
# 317
Виж целия пост
# 318
И Ирем изскача отвсякъде. Laughing
Какво ли ще снима Демет още тази година? Искам да си е в дизи, ако може с Бурак Дениз.
Кате, нищо документирано не излезе от вечерта на Дисни. Само един клип от Руткай гледах, снимал си беше Таркан, но се чуваха интересни коментари.
Да, права си за Ирем Joy На мен още от ролята на Пелинсу в Стая 309 не ми е много симпатична.

Демет не мисля, че ще снима нещо друго до края на годината. "Между мен и света" започва да се излъчва на 14 септември. Ако се придържат към схемата по един епизод на седмица, значи ще изгледаме 8-те епизода за 2 месеца (т.е. до 14 ноември). После Нова година, ааа-ууу и ще дойде февруари, когато предполагам, че ще пуснат Тактиките 2.

Доколкото се твърди, договорите на Дисни са ексклузивни и не позволяват на актьорите да снимат за други компании за известен период от време. Разбира се, има изключения и точно Демет и Бурак Дениз са сред тях Sunglasses

Пуснали са нова серия снимки на посланиците на платформата:





Ето и така да я сложим Деметка:



Има и някакво ново промо на Между мен и света, обаче е много кратко и от телефона не мога да го сложа по друг начин >>> https://twitter.com/jaysworId/status/1557746539208265734?t=dyq6P … WAA5yk4Q&s=19



Много странно е, че върви по ATV, които не са FOX, т.е. от групата на Дисни Rolling Eyes


Относно вечерта на Дисни, с която отбелязаха началото - ами, тя беше насочена към лицата, които ще представляват канала и логично звездите не са се снимали едни други, докато слушат Таркан, за да има ние какво да гледаме. Имаше си официална част. Фотографите ги снимаха на влизане, зададоха им служебните въпроси и после всички се забавляваха в неформална обстановка с хитовете на най-голямата турска звезда.
Виж целия пост
# 319
Кате, нали две свраки бяха казали, че "на събитието на Дисни Демет и Джан са се прегърнали, поздравили са се и са поговорили известно време на крак". Все някоя снимка чаках да излезе, нали съм фенка на РП, любопитно ми е. В клипчето се чуваха коментари, че той идва право към Демет. Пък и бяха толкова близо един до друг... Ама като няма, няма. Laughing Поне парфюм и книга има.
Виж целия пост
# 320
Flo, каквото било - било Kissing Smiling Eyes Вероятно има много неща около двамата, които никога няма да разберем и смятам, че така е по-добре Hands V

Относно липсата на снимки от вечерта на Дисни, след официалния червен (в случая син) килим - пак ще кажа, че такива можеше да има само, ако друга звезда е решила да снима - нещо, което би било твърде невъзпитано и грозно. Пък и едва ли някое сериозно име ще седне да се прави на папарак. Нали веднага ще стане ясно от къде са се появили кадрите.


Да донеса и така второто промо на "Между мен и света", което всъщност е част от по-голяма обща реклама на Дисни +




И малко от сета на Тактиките:





 По традиция, главните действащи лица липсват Joy , но виждаме, че има някаква шатра, украсена с воалчета Kissing Face
Виж целия пост
# 321
Благодаря ви за всичко споделено от снимачната площадка и от сватбените приготовления Flowers Hibiscus

Искрено разчитам на професионализма на Демет да си влезе в ролята убедително, че нещо акълът ѝ е съвсем на друго място. Ясно е, че личният живот е на първо място, ама някакси е по-безинтересен от професионалния. А и какво е това бързане август месец точно да се прави сватба наред с всичките им ангажименти 🤷🏼‍♀️

Иначе с тези слънчеви и морски дестинации, добре ще ни дойде вторият филм през зимата Smiley
Виж целия пост
# 322
Споделям напълно мнението ти, Aerinn-че Heart

От вчера стана ясно пък, че Демет вече не е част от агенцията ID Ileştim, а е последвала досегашната си мениджърка Гьозде Йълмаз в новата ѝ агенция ON, даже вече тя фигурира в профила ѝ за контакти:



Там са още Айча Айшин, Мелике Ипек, Онур Сайлак (логично) и др. Тепърва ще стане ясно кои актьори:



Явно Демет тази година твърдо е решила да превърти играта. Дано да е за добро и Гьозде да се грижи по-добре за кариерата ѝ Hands V



Гримьорът, който я е правил за снимките на Дисни се похвали с тези снимки:



И за финал Буура с едно котенце Joy от снимките за сп. l'Officiel

Виж целия пост
# 323
От Демет:

@celikatakan й е оставил коментар: "Pocahontas"
Виж целия пост
# 324
Катенцееее, 😍 за какъв скандал става дума ?


Виж целия пост
# 325
Flo, колажите не закъсняха - повечето хора я оприличаваха на Рапунцел заради дългата коса, но и Атакан има право, че прилича малко на Покахонтас:



Интерсно, че е отбелязала на снимката имена, с които досега май не е работила - фризьор и гримьор са:




Пепелче, не съм така запозната с делата на Animal Ram От него всичко може да се очаква.



Обаче сега заради теб проверих - някъде в началото на седмицата е имал концерт в Анкара, но след първия час се е изсипал сериозен дъжд и Animal Ram не е продължил да пее. Обвиняват го, че се е изнесъл скорострелно, а е оставил беквокалката си сама да пее на сцената под дъжда. Не ми се търсят повече детайли, щото знаеш, че персоната му изобщо не ми е интересна.

Следващите седмици, искаме - не искаме, покрай сватбата ще предозираме и с него, така че - стига му толкова ефирно време Kissing Smiling Eyes

Иначе днес в Milliyet излезе статия, че вече са разпределили гостите по масите. Обсъжда се кой на кого колко скъп подарък бил купил... Rolling Eyes Демет щяла да смени три булчински рокли, като отхвърлила предложенията, които са ѝ били отправени от световно известни марки, понеже държала да е с модели на родните ѝ дизайнери. Свидетелите им щели да бъдат техни приятели, между които Есер Йененлер и Ибрахим Буюкак Rolling Eyes

Да видим какво от написаното ще се окаже вярно...

Вчера от някъде се появи това клипче >>> https://twitter.com/i/status/1558084111566311424 Както винаги около нея е смях Joy




Пожелания за успех на новата агенция ON от Симге Бирбен и Токио:




Толкова информация за сега, да идва Илкин, че ми се гледа Kissing Face

Виж целия пост
# 326
Още една от Покахонтас/Рапунцел серията



Започна да ми става любопитно сега за тази сватба - ще ни се размине ли кича или не със смени на рокли и не знам още какви чудесии Bowtie хади бакалъм, малко остана Nerd едно е сигурно - Демет ще е прекрасна
Виж целия пост
# 327
О, джанъм, аз нямам никакви съмнения, че ще има щедри дози шоу на 26-ти, затова още от сега се запасявам с пуканки и очила за гледане от първия ред Sunglasses Popcorn Зет ни, например, кога друг път ще има толкова голяма публика - 100% ще се изяви Microphone Предполагам, че ще има и други известни имена сред гостите, което допълнително ще вдигне акциите на събитието Wink

Подписването щяло да е в 19:30 ч., а вечерята и купонът от 20:00 ч.

Това им било дигиталната покана за гостите:



Б.А. я публикува преди малко като някаква екслузивност, а всъщност още на 6 август Пелин Кая от Мода и Общество я е споделила в инстаграм с въпрос към Мерт Видинли какво да си облекат... Разликата е, че Пелин тактично беше закрила с текста мястото и часа на тържеството.




Иначе ето я Демет с всички Дисни принцеси, на които са я оприличавали във времето Heart Eyes



Ами, за мен действително има прилика с всяка една от тях - в по-голяма или по-малка степен Hands V




С новите ѝ феи на красотата Stuck Out Tongue




От сета на Тактиките с техническия екип (можеби в някоя пауза)

 


И докато не съм забравила, днес попаднах на това изпълнение на Серенай и Шюкрю >>> https://twitter.com/i/status/1558608522509697027 Мнооого са добри и двамата Hands Clap Сега ми стана интересно дали Шуки ще бъде сред поканените на сватбата Kissing Smiling Eyes Hands Nail Care
Виж целия пост
# 328
Чакаме:

Виж целия пост
# 329
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия