Лакове за нокти - 159

  • 49 029
  • 735
# 615
Дайс, в Мол Варна ги видях. Не съм сигурна дали ще се забелязва достатъчно и над някой лак, като го видях на снимката ми се стори със снежен ефект, но по-скоро ще е седефен заради различните цветове на флейксчетата. Или може би леко ще промени нюанса на основния.
Олгарита, да не те разочаровам, но диамантения топ придава един розово-жълтеникав оттенък на основния, а частичките са почти прозрачни.
Виж целия пост
# 616
Средните 3 са матирани, всички този път ги запечатах с гел лак, топ с ув лампа, дано сега издържат поне седмица. Махането се надявам да е по-лесно като не всичко е гел лак. Самият лак и преди съм го показала, на W7 неон, аз много си го харесвам. Отгоре е с топ гел лак на Коди, мат и гланц
Виж целия пост
# 617
И моето лакче дойде
Виж целия пост
# 618
Ау Долче, много красив 💙.
От мен един неясно какъв цвят, който беше комбиниран с други 4 ОПИ та в лилава гама, така че не съм го избирала, а го поръчах в промоционален пакет.
Без топ съм, защото не бях сигурна дали ще го задържа.
Significant other color. Хубав е, въпреки че му трябват малко повече пласта. Ето го при мен
Виж целия пост
# 619
Това Опи е страхотно! Леко ми напомня за H&M Candyfloss (но той е по-розов):

Олгарита, честити придобивки!🙂
Виж целия пост
# 620
Аз както се похвалих, че имам нокти, така онзи ден счупих един и аз не знам къде и кога. Та едни копчета успях да лакирам, че днес ще празнуваме рождения ден на малкия разбойник Simple Smile

Виж целия пост
# 621
Chanel Le Vernis Summer Nails 2022



https://thebeautylookbook.com/2022/06/chanel-le-vernis-summer-nails-2022.html
Виж целия пост
# 622
Блъдче, от български Лидл ли е тоя лак. Много ми хареса. Страхотно ти стои. На теб всяка форма и дължина ти отива.
Виж целия пост
# 623
Много е сладък, ще си поръчам и другите от серията.
Виж целия пост
# 624
A-England Saint George


Блъд,много здраве и късмет на малката усмивка.
Виж целия пост
# 625
Тези A-England каквото и да покажете с тях е страхотно. Едвам се сдържам да поръчам поне 4. Разкошни са! 👌
Виж целия пост
# 626
Блъдче, от български Лидл ли е тоя лак. Много ми хареса. Страхотно ти стои. На теб всяка форма и дължина ти отива.
НЕ съм Блъд , но не няма лакове в Лидл тук имаше преди доста години , ноже би 5 -6 г. От тогава няма.
Виж целия пост
# 627
Наси, благодаря. Уф, жалко, показания от Блъд много ми допадна. Дали ги има онлайн някъде и дали са на сносна цена.
Виж целия пост
# 628
От Гърция си го донесох. Тук няма за съжаление. Иначе беше около 1.40евро, нещо такова.
Виж целия пост
# 629
Лакирах си ноктите на краката с мръсно бялото на Перфект (Gel look 543) и Essence 23- Party time. Няма да показвам снимки на крачета, но да кажа, че много приятна комбинация се получи.🙂 На Перфект 543 всичко му е страхотно всъщност- цвят, консистенция, четка...
Скрит текст:

Перфект F1 и Gel look 543:


   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия