Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 4 тема

  • 27 196
  • 765
# 285
Аз занесох розово палто и резултатът е избледнял цвят, така че повече никога няма да го направя това.
Мими:

Аз не виждам как в химическото ще го изперат с внимание и не очаквам да ми го изперат на ръка, това е блейзър и наистина деликатна тъкан, изискваща внимателно пране.
Виж целия пост
# 286

Какво ще кажете за тази рокля?
Виж целия пост
# 287
За бала ли,  хубава е за слаби жени , но черното привлича слънцето .
Виж целия пост
# 288
За бала ли,  хубава е за слаби жени , но черното привлича слънцето .

Не, не за бала, купувам си я просто ей така...
Виж целия пост
# 289
Според мен е за хора с голям бюст, така ми изглежда модела. И е доста официална.
Виж целия пост
# 290
Защо да е за бал? Да, официална е, но става и да отидеш на дискотека с нея, например ако си рожденичка, пък и да не си! Цаката при тези рокли е да си със стегнат бюст, дори и да не е силиконов, за да може, когато сложиш сутиен, да стои и без презрамки!
Виж целия пост
# 291
Аз тъкмо се засилих да си поръчам Spring mood панталонпето в ментов цвят или в пудра, но и двата са изчерпани. Тънкото бежово коланче със златна тока и то е свършило, и него щях да поръчам. Ще ги чакам да ги заредят....между другото успешно се доближавам до ХС размер, май няма да сменям коженият клин, хаха! Мотивацията да нося най-малкия размер проработи определено.
Виж целия пост
# 292
Аз честно казано се чудя новия кафяв колан със златна тока ли да си взема или първият им кафяв колан, който е със сребърна май ?
На мен май със златната тока ми харесва повече , но не знам ще си ходи ли с роклята.
А старият им кафяв бил двулицев. Не разбирам как е двулицев? Как ще го обърнеш,  като токата е напред  ?
Става въпрос да го съчетая с роклята  аквапринт.
Виж целия пост
# 293
Аз честно казано се чудя новия кафяв колан със златна тока ли да си взема или първият им кафяв колан, който е със сребърна май ?
На мен май със златната тока ми харесва повече , но не знам ще си ходи ли с роклята.
А старият им кафяв бил двулицев. Не разбирам как е двулицев? Как ще го обърнеш,  като токата е напред  ?
Става въпрос да го съчетая с роклята  аквапринт.
Аз мисля, че токата е като нанизана на колана и се вади. Виждала съм такива на Guess. На ботите Noemi, пак така се вадеше токата. Почти съм сигурна, че тия колани ще са и те така.
Виж целия пост
# 294
Катарамите се вадят и се обръщат. Много ми харесва това. С два колана мога да направя 6 комбинаций все едно са 6 различни колана 😉 Дори след малко ще се обучавам на единия да работа със замба - ще му направя още една дупка да слиза малко по-надолу, дано се справя без да го унищожа...
P.S. кафявото коланче със златната катарама е налично 100 см. Само 90см. е изчерпано
Виж целия пост
# 295
Разбирам.
А според Вас с коя тока повече ще си ходи на рокля аква принт ?
Виж целия пост
# 296
Аз съм за златната, защото въжетата на принта са златисти. Аз имам аква ризата ( тя не е за колан) но ако беше роклята бих си купила златната катарама. А ако ви харесва повече сребристата, може и с нея. Важното е на вас да ви харесва!
Виж целия пост
# 297
То и аз за нея мисля. Хем е и по - тънък колана и е точно за талия.
Широкия колан мисля , че не е много ок за талия.
Но този колан не е двулицев, тъй като аз имам черния им широк обаче и пак със златна катарама.
Виж целия пост
# 298
Боже, обяснявам се какво ми е харесало, а съм забравила снимката....ето я. На мен още в началото много ми хареса този топ с колана, заради цветовете му. Вече чак си мисля, дали да не си ги поръчам. Наистина изглежда много свежо! И със светлите дънки е топ комбинация, чакам и тях да пуснат. Много ми харесва цялостното съчетание на нещата. Само така както виси този колан, дали няма да е неудобно? Защото ако е пъхнат в гайките, няма да е толкова готино 😃
Виж целия пост
# 299
Аз чакам топа и сакото от снимката. Цветовете и мен ме грабнаха.Дано ми харесат, защото с това чакане започнах да  се разколебавам.
Боже, обяснявам се какво ми е харесало, а съм забравила снимката....ето я. На мен още в началото много ми хареса този топ с колана, заради цветовете му. Вече чак си мисля, дали да не си ги поръчам. Наистина изглежда много свежо! И със светлите дънки е топ комбинация, чакам и тях да пуснат. Много ми харесва цялостното съчетание на нещата. Само така както виси този колан, дали няма да е неудобно? Защото ако е пъхнат в гайките, няма да е толкова готино 😃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия