Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 4 тема

  • 27 209
  • 765
# 720
Панталончето изглежда много добре. Зелената блузка като модел ми харесва, но нещо изобщо не ме грабна тоя принт в който и да е цвят.
Относно дискусията по-рано - аз не съм съвсем съгласна, че всичките им дрехи са топ качество и като цяло много ме дразни това, че трябва да ги пера отделно на 30 градуса и да им бая. Тениските ми от миналото лято са захабени вече, въпреки че ги прах на 30 градуса и не ползвам сушилня. Другото, което почва да не ми харесва е това, че взеха нещо много масови да стават. Преди 2-3 години сякаш не беше така като си вземеш тяхна дреха и да видиш още 10 момичета със същата, ама да, няма как. Хем си вдигат цените с всяка изминала колекция, хем пак ги купуваме. Иначе има и други качествени български брандове - Авин, Pause.. Аз даже тая пролет повечето неща си ги взех от Pause, но те са по-специфичен стил. Аз много дрехи на Алеса има, които харесвам, но не бих си взела, защото не ми пасват на ежедневието. Майка съм, по морските градини с детето ли да тръгна с балните им рокли..по кръчми и дискотеки не ходя, няма баби да ми гледат детето, а и желание нямам, та съм си повече Pause, отколкото Morano, ама така е - за всеки влак си има пътници Simple Smile
Виж целия пост
# 721
Сега ако кажеш, че и на дънките етикетчето им се маха с тези копчета, няма да се сдържа и тях да не си купя!
Виж целия пост
# 722
Ceta, тенът е по рождение, но сега просто със светла дреха сигурно ти изглеждам, като след солариум. 🤣 Ти ли беше пускала тема за тен, мисля че те мернах 😉
Аз  лично нищо не разбирам от снимката на дънките, ако може разгънати/облечени, това-онова. 😇
Етикетът се маха да, само не знам как стои, дали се виждат копчетата, сигурно да ..
Виж целия пост
# 723
Много са хубави дънките! Но аз основно  си предпочитам цвят деним! А относно качеството от всичките ми 8-9 тениски само една е леко захабена. Другите все едно не са обличани. Но аз се грижа за прането. Отделям дрехите и ги пера на програма за деликатни тъкани. Все още не съм носила или прала белия блейзър и с него с тази емблема на рамото дето пишат хората че се пуска незнам как ще го третирам. Но няма да го върна то много красиво!
Днес казаха че другия месец ще има нова колекция, но не можели да посочат точен период.
За новите тениски (които ще връщам) слабите дами - вземайте няма да съжалявате! Аз имам тениска от същия тип  плат но не е Алеса и е супер за лятото - съхне за минути и цветовете са все така свежи, не държи горещо 🙂
Виж целия пост
# 724
Сега ако кажеш, че и на дънките етикетчето им се маха с тези копчета, няма да се сдържа и тях да не си купя!
Маха се.... Лично на мен тази емблема не ми хареса и няма да ги нося с нея
Виж целия пост
# 725
А на тези розовите дънки лъскав ли е денима или така ми се струва?
Чудесно, че се маха етикета, замислям се дали да не ги взема. Техните дънки все си мисля, че по тяхната фигура ги правят, а аз съм с ханш 97 см и ме е страх да не ми е малка дори L.
Dimdin, кой размер взе и колко е ханша ти, ако е удобно да напишеш Simple Smile
Виж целия пост
# 726
И на мен ми пристигна новата луксури тениска заедно с едноцветния широк панталон Top score. Хора, тениската съвсем честно е уау - и кройка, и материя, всичко! и нищо общо с пижама няма.. щото розовата си взех и имаше някакви такива коментари за нея и синята 😁
И панталонът е супер як и доста официален, както и очаквах. Обаче.. с моя рус цвят и този бонбонен нюанс съм като дърт класик честно 🤦🏼‍♀️та ще заменям за същия сет, но син. Зеленото пък ми стои като на свинче звънче. Цветове to die for 😄
Но тениската е мега!
Виж целия пост
# 727
Да денимът на пръв поглед изглежда като промазка..... Момичета имайте предвид, че са по-различни от старите им модели.
Ами мисля, че е 86-88 см ханша, а талията 60 и няколко... но със точност не мога да кажа тъй като отдавна не съм си взимала мерки 😁
Иначе за качеството съм съгласна, че не всички е топ. И аз имам дрехи които не си заслужават и като цяло цените им са доста надвишени.  😏 И да памучните им блузки бързо се захабяват.
Виж целия пост
# 728
Супер ти стои,!
Ханшът при мен е 10 см повече, сигурно в М ще вляза , виждам че ти си XS.
На талията обаче съм 64 см и там пък ще е широко сигурно М 😂

Ще взема да ги пробвам поне, пък ако не стане ще ги върна- аз съм Морано, та няма да плащам връщания.
Виж целия пост
# 729
Супер ти стои,!
Ханшът при мен е 10 см повече, сигурно в М ще вляза , виждам че ти си XS.
На талията обаче съм 64 см и там пък ще е широко сигурно М 😂

Ще взема да ги пробвам поне, пък ако не стане ще ги върна- аз съм Морано, та няма да плащам връщания.

Забравих да добавя при мен леко е свободна талията и също така не е толкова висока както при другите им модели 🙂
Виж целия пост
# 730
Запалихте ме с тениските. Поръчах си розовата. 😀
Виж целия пост
# 731
Ceta, тенът е по рождение, но сега просто със светла дреха сигурно ти изглеждам, като след солариум. 🤣 Ти ли беше пускала тема за тен, мисля че те мернах 😉
Аз  лично нищо не разбирам от снимката на дънките, ако може разгънати/облечени, това-онова. 😇
Етикетът се маха да, само не знам как стои, дали се виждат копчетата, сигурно да ..

хахаха да ,чудех се с какво да се мажа.
Виж целия пост
# 732


Снимките не станаха много добри, но все ще добиете представа 🙂
Виж целия пост
# 733
Ризата All I want is a yacht я имам в синьо от миналата година, а сега си я взех и в бежово, защото ме кефи. Grinning А и бежовата даже ще ми отива на повече неща. Рядко я нося самостоятелно, обикновено я слагам върху кроп топ, носила съм я и върху бански. Взех си и бежовите чехли със същия принт, сега ако пуснат и чантите, ще е супер, но не ми се вярва да е скоро. Grinning
Новата колекция сигурно ще я пуснат в средата на юни, така беше миналата година. А дрехите дойдоха в началото-средата на юли. Банските пък ги забавиха още повече и пристигнаха в края на юли -началото на август, доколкото помня.
Здравейте, искам Ви да питам за чехлите All I Want Is A Yacht , дали лентата, която минава отгоре на крака е от естествена кожа с принт върху самата кожа или е от плат с принт? На снимката в сайта изглежда, че е кожа.
Виж целия пост
# 734
Да, така изглежда, но всъщност е от плат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия