Всичко за семейните добавки за деца (детски): въпроси, отговори, ПОЛУЧАВАНЕ - 39

  • 60 819
  • 691
# 75
Да има.
От вчера са започнали преводите.
За Бургас и София знам,че има.
Виж целия пост
# 76
Моите вчера към ранния следобяд ги получих,уникредит.
Виж целия пост
# 77
Вчера в 13,00 ги преведоха. ДСК
Виж целия пост
# 78
На мен са ми превели само за 1 дете 55лв,а съм подала за две на 26.07 -д ане би да е станала някаква грешка или да не съм одобрена за двете или нямам пълен месец ?
Виж целия пост
# 79
Няма вариант да си одобрена за едно дете, а за другото не.
Отиди в Асп и си провери защо е така.
И помощта е 50, а не 55 лв. Да не са други тези пари?
Виж целия пост
# 80
Няма вариант да си одобрена за едно дете, а за другото не.
Отиди в Асп и си провери защо е така.
И помощта е 50, а не 55 лв. Да не са други тези пари?

Нали уж е 55лв на дете? Аз получавам 110лв за две деца.
Виж целия пост
# 81
За семейства с 1 дете е 50, за две 110 лв. За три е 165, за четири 175 лв.
Виж целия пост
# 82
Няма вариант да си одобрена за едно дете, а за другото не.
Отиди в Асп и си провери защо е така.
И помощта е 50, а не 55 лв. Да не са други тези пари?

Получих 655лв -еднократната за раждане на второ дете 600лв+ 55лв предполагам за дете -беше 1 превод ,т.е заедно 655лв от агенция за социално подпомагане
Виж целия пост
# 83
Виждам, че бебето ви е на 1 месец, когато подадохте  документи?
Виж целия пост
# 84
Виждам, че бебето ви е на 1 месец, когато подадохте  документи?

На 26.07 подадох документи за детски
Виж целия пост
# 85
Отиди на място, ще ти връчат официално заповедта и ще разбереш.
Виж целия пост
# 86
Няма вариант да си одобрена за едно дете, а за другото не.
Отиди в Асп и си провери защо е така.
И помощта е 50, а не 55 лв. Да не са други тези пари?

Получих 655лв -еднократната за раждане на второ дете 600лв+ 55лв предполагам за дете -беше 1 превод ,т.е заедно 655лв от агенция за социално подпомагане
От чисто любопитство, напиши следващия меец колко ще ти преведат. А получавам 80% от помощта - 40лв.
Виж целия пост
# 87
Няма вариант да си одобрена за едно дете, а за другото не.
Отиди в Асп и си провери защо е така.
И помощта е 50, а не 55 лв. Да не са други тези пари?

Получих 655лв -еднократната за раждане на второ дете 600лв+ 55лв предполагам за дете -беше 1 превод ,т.е заедно 655лв от агенция за социално подпомагане
От чисто любопитство, напиши следващия меец колко ще ти преведат. А получавам 80% от помощта - 40лв.

Ще напиша ,разбира се,на мен също ми е интересно-то по принцип не са ли фиксирани детските на 55лв за дете?Как така в проценти се изчисляват?
Виж целия пост
# 88
Отидете до социалните и си вземете решението и ще разберете защо не сте получили тоя месец. Възможно е да ви преведат следващия месец за 2 месеца.
Виж целия пост
# 89
Ако прочетете в първия пост, ще разберете, че размерът е съобразно дохода на член от семейството. Под 510 лв. и над 510.01 до 610 лв. Точните думи са посочени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия