Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 66 028
  • 745
# 135
Здравейте дами, снощи имах леки коремни болки като пмс още е рано да избързвам, но дано да е за хубаво. Също така и гърдите от самите хапчета са ми толкова чуствителни и болезнени още преди трансфера започнаха да болят не се трае вече 😀 Вие как се чуствате? Как минава чакането? Аз изцяло съм се отдала на сериали, книги и готвене 😅
Виж целия пост
# 136
Здравейте, днес ми е 16 ден от трансфера. Правих кръвен в клиниката и ми се обадиха преди малко с новината, че теста е отрицателен. Въпреки това ми казаха да продължавам с лекарствата и другиден да ида пак за кръвен. Явно гласа ми се разтрепери по телефона след новината и сестрата,  с която разговарях ми каза “ Спокойно, нищо не е ясно още!”, попитах я дали има изобщо някакво ЧХГ тя ми отговори “ отрицателен е теста, но може би още е много рано!”, но не ми каза стойност. Не знам какво да мисля, съмнявам се клиниката да е умряла за тия 20-30 лв които ще дам за втори кръвен другиден и си мисля че ако беше съвсем на на нула нямаше да ме викат за втори тест, ако резултата от днес е категоричен…..все пак се надявам просто при мен нещата да се случват по-бавно…. Според вас има ли смисъл изобщо да се надявам?
Виж целия пост
# 137
Здравейте, днес ми е 16 ден от трансфера. Правих кръвен в клиниката и ми се обадиха преди малко с новината, че теста е отрицателен. Въпреки това ми казаха да продължавам с лекарствата и другиден да ида пак за кръвен. Явно гласа ми се разтрепери по телефона след новината и сестрата,  с която разговарях ми каза “ Спокойно, нищо не е ясно още!”, попитах я дали има изобщо някакво ЧХГ тя ми отговори “ отрицателен е теста, но може би още е много рано!”, но не ми каза стойност. Не знам какво да мисля, съмнявам се клиниката да е умряла за тия 20-30 лв които ще дам за втори кръвен другиден и си мисля че ако беше съвсем на на нула нямаше да ме викат за втори тест, ако резултата от днес е категоричен…..все пак се надявам просто при мен нещата да се случват по-бавно…. Според вас има ли смисъл изобщо да се надявам?
Ще бъда директна,не е с цел обида.Хубаво е да се знае стойноста за да се прецени,дали има шанс. Ако е наистина отрицателен както ви е казала сестрата за 16 ден,няма как да се получат нещата дори и по-бавно както си мислите.
Виж целия пост
# 138
Здравейте, днес ми е 16 ден от трансфера. Правих кръвен в клиниката и ми се обадиха преди малко с новината, че теста е отрицателен. Въпреки това ми казаха да продължавам с лекарствата и другиден да ида пак за кръвен. Явно гласа ми се разтрепери по телефона след новината и сестрата,  с която разговарях ми каза “ Спокойно, нищо не е ясно още!”, попитах я дали има изобщо някакво ЧХГ тя ми отговори “ отрицателен е теста, но може би още е много рано!”, но не ми каза стойност. Не знам какво да мисля, съмнявам се клиниката да е умряла за тия 20-30 лв които ще дам за втори кръвен другиден и си мисля че ако беше съвсем на на нула нямаше да ме викат за втори тест, ако резултата от днес е категоричен…..все пак се надявам просто при мен нещата да се случват по-бавно…. Според вас има ли смисъл изобщо да се надявам?
Ще бъда директна,не е с цел обида.Хубаво е да се знае стойноста за да се прецени,дали има шанс. Ако е наистина отрицателен както ви е казала сестрата за 16 ден,няма как да се получат нещата дори и по-бавно както си мислите.
.   


В такъв случай, нямам никаква идея защо ме викат пак след 2 дни….
Виж целия пост
# 139
Незнам за коя клиника става въпрос. Няма ли как да си проверите резултата онлайн? Трансфрра на 5 или 3 дневни е? Имплантацията така или иначе до тези 16 дни трябва да е настъпила. Щом са ви казали продължете лекарствата с два дни нищо няма да стане. Може и аз да бъркам пак🤷♀
Виж целия пост
# 140
Незнам за коя клиника става въпрос. Няма ли как да си проверите резултата онлайн? Трансфрра на 5 или 3 дневни е? Имплантацията така или иначе до тези 16 дни трябва да е настъпила. Щом са ви казали продължете лекарствата с два дни нищо няма да стане. Може и аз да бъркам пак🤷♀
.  16 ден след свеж трансфер на 5 ден, клиниката е New life Пловдив, наистина не знам какво да правя и да се надявам ли изобщо… и въпреки всичко думите на  сестрата “спокойно нищо не е ясно още е рано” ме карат да се надявам. А вътрешното ми усещане беше че съм бременна…
Виж целия пост
# 141
Незнам за коя клиника става въпрос. Няма ли как да си проверите резултата онлайн? Трансфрра на 5 или 3 дневни е? Имплантацията така или иначе до тези 16 дни трябва да е настъпила. Щом са ви казали продължете лекарствата с два дни нищо няма да стане. Може и аз да бъркам пак🤷♀
.  16 ден след свеж трансфер на 5 ден, клиниката е New life Пловдив, наистина не знам какво да правя и да се надявам ли изобщо… и въпреки всичко думите на  сестрата “спокойно нищо не е ясно още е рано” ме карат да се надявам. А вътрешното ми усещане беше че съм бременна…
Вижте аз не съм лекар,но от всичко прочетено за 16ден на 5 дневни трябва да има имплантация и то солидно ЧХГ. Моето беше 1800 на 16 ден.При всяка жена е индивидуално,но за такъв късен период да ви кажат отрицателен е теста,но има шанс.🤔Странно Инплантацията при 5дневните е до 3,4ден след трансфер,може и да има изключения,но едвали става въпрос за 16 ден. Все пак слушайте лекаря си!
Виж целия пост
# 142
Незнам за коя клиника става въпрос. Няма ли как да си проверите резултата онлайн? Трансфрра на 5 или 3 дневни е? Имплантацията така или иначе до тези 16 дни трябва да е настъпила. Щом са ви казали продължете лекарствата с два дни нищо няма да стане. Може и аз да бъркам пак🤷♀
.  16 ден след свеж трансфер на 5 ден, клиниката е New life Пловдив, наистина не знам какво да правя и да се надявам ли изобщо… и въпреки всичко думите на  сестрата “спокойно нищо не е ясно още е рано” ме карат да се надявам. А вътрешното ми усещане беше че съм бременна…
Аз също съм в тази клиника.
Попитах ги дали да ходя там за тест,а те казаха да го направя,където преценя.
Според мен за да те викат след 2 дни отново,може би не е категорично отрицателен.
Стискам палци!
При кой лекар си?
Виж целия пост
# 143
Незнам за коя клиника става въпрос. Няма ли как да си проверите резултата онлайн? Трансфрра на 5 или 3 дневни е? Имплантацията така или иначе до тези 16 дни трябва да е настъпила. Щом са ви казали продължете лекарствата с два дни нищо няма да стане. Може и аз да бъркам пак🤷♀
.  16 ден след свеж трансфер на 5 ден, клиниката е New life Пловдив, наистина не знам какво да правя и да се надявам ли изобщо… и въпреки всичко думите на  сестрата “спокойно нищо не е ясно още е рано” ме карат да се надявам. А вътрешното ми усещане беше че съм бременна…
Аз също съм в тази клиника.
Попитах ги дали да ходя там за тест,а те казаха да го направя,където преценя.
Според мен за да те викат след 2 дни отново,може би не е категорично отрицателен.
Стискам палци!
При кой лекар си?


Здравейте, аз звъннах пак да питам точно колко е било казаха ми 0.100, което не знам в какви мерни единици е.. при доктор Петрова съм. Попитах ги щом е отрицателен резултата, защо пак ме викат казаха че такъв е протокола, но да не спирам с терапията. Наистина вече се обърках, да ходя ли утре в друга лаборатория да не ходя ли….
Виж целия пост
# 144
Незнам за коя клиника става въпрос. Няма ли как да си проверите резултата онлайн? Трансфрра на 5 или 3 дневни е? Имплантацията така или иначе до тези 16 дни трябва да е настъпила. Щом са ви казали продължете лекарствата с два дни нищо няма да стане. Може и аз да бъркам пак🤷♀
.  16 ден след свеж трансфер на 5 ден, клиниката е New life Пловдив, наистина не знам какво да правя и да се надявам ли изобщо… и въпреки всичко думите на  сестрата “спокойно нищо не е ясно още е рано” ме карат да се надявам. А вътрешното ми усещане беше че съм бременна…
Аз също съм в тази клиника.
Попитах ги дали да ходя там за тест,а те казаха да го направя,където преценя.
Според мен за да те викат след 2 дни отново,може би не е категорично отрицателен.
Стискам палци!
При кой лекар си?


Здравейте, аз звъннах пак да питам точно колко е било казаха ми 0.100, което не знам в какви мерни единици е.. при доктор Петрова съм. Попитах ги щом е отрицателен резултата, защо пак ме викат казаха че такъв е протокола, но да не спирам с терапията. Наистина вече се обърках, да ходя ли утре в друга лаборатория да не ходя ли….
Много съжалявам за резултата.
Може би,наистина искат да си спазят единствено протокола,но пък и лекарствата да не спираш,незнам защо.
Виж целия пост
# 145
Незнам за коя клиника става въпрос. Няма ли как да си проверите резултата онлайн? Трансфрра на 5 или 3 дневни е? Имплантацията така или иначе до тези 16 дни трябва да е настъпила. Щом са ви казали продължете лекарствата с два дни нищо няма да стане. Може и аз да бъркам пак🤷♀
.  16 ден след свеж трансфер на 5 ден, клиниката е New life Пловдив, наистина не знам какво да правя и да се надявам ли изобщо… и въпреки всичко думите на  сестрата “спокойно нищо не е ясно още е рано” ме карат да се надявам. А вътрешното ми усещане беше че съм бременна…
Аз също съм в тази клиника.
Попитах ги дали да ходя там за тест,а те казаха да го направя,където преценя.
Според мен за да те викат след 2 дни отново,може би не е категорично отрицателен.
Стискам палци!
При кой лекар си?
.  

Здравейте, аз звъннах пак да питам точно колко е било казаха ми 0.100, което не знам в какви мерни единици е.. при доктор Петрова съм. Попитах ги щом е отрицателен резултата, защо пак ме викат казаха че такъв е протокола, но да не спирам с терапията. Наистина вече се обърках, да ходя ли утре в друга лаборатория да не ходя ли….
Много съжалявам за резултата.
Може би,наистина искат да си спазят единствено протокола,но пък и лекарствата да не спираш,незнам защо.



Какъв е смисълът тогава да ме карат да се тровя още с тия лекарства, било то още ден два, сз смисъл не виждам …. Абсолютно разочарована съм. По-добре да ми идва и да задесйтваме нещата за ЗЕТ, имаме един замразен ембрион… той все пак е някаква надежда.
Виж целия пост
# 146
Аз бих направила тест в друга лаборатория и ако резултата е под 10 бих спряла всякакви медикаменти.
Виж целия пост
# 147
Момичета, на 8 ден  след трансфер на 4 дневни ембриончета, уринарен тест с отчитане на  над 10 mlU дали ще отчете правилно резултата/на теста пише, че засича бременост 3 дни преди закъснение на цикъла/. Вече едва издържам психически, усещам, че не се е получило и този път, ровя се в нета и чета постоянно за толкова много опити с неуспехи,  че имам чуството, че и при мен ще е така.
Виж целия пост
# 148
При тест с 0.100 ЧХГ е категорично отрицателен. При мен при първия ми транафер на на две 3 дневни на 11 ден стойноста ми беше 0.10 и категорично си беше отрицателен теста и от клиниката ми спряха лекарствата. Както знаем във всяка клиника процедират по различен начин.
Виж целия пост
# 149
Не се филмирай излишно, разбирам колко е трудно, но се опитай да бъдеш доколкото е възможно спокойна, защото и това е важно 😎

Според мен утре спокойно вече може да направиш кръвен, на 9ти ден на 4 дневни. На мен в Турция ми казаха да не се занимавам излишно с уринарни, защото подвеждат и може заради нещо такова да си изревеш очите без да е имало за какво… а всякакви негативни емоции не са много удачни точно в този период.

Пожелавам успех 🍀

Момичета, на 8 ден  след трансфер на 4 дневни ембриончета, уринарен тест с отчитане на  над 10 mlU дали ще отчете правилно резултата/на теста пише, че засича бременост 3 дни преди закъснение на цикъла/. Вече едва издържам психически, усещам, че не се е получило и този път, ровя се в нета и чета постоянно за толкова много опити с неуспехи,  че имам чуството, че и при мен ще е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия