Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 66 023
  • 745
# 705
Здравейте момичета не мислих да пиша,но при мен нещата не вървят на добре .. на 1 юли пуснах втори кръвен тест ЧХГ беше 794  двойно от преди два дни до тук добре но .. прогестерона супер нисък беше спаднал от 14.3 на 10 . а  11 трябва да е най ниската стойност аз съм под нормата  ( не са ми изписвали допълнителен прогестерон ) веднага се обадих помолих за обеснение дъли е нормално какво се случва .. казаха ми вторник още веднъж да пусна иследване ЧХГ и прогестерон  .. не мога да си намеря място от притеснение  Disappointed

А защо не ви изписаха някакъв прогестерон? Вие никакъв ли не приемате? Утрогестан, дуфастон... какви лекарства имате за поддръжка на бремеността?
  не знам защо не са ми изписали прогестерон ,единствено инжекции за разреждане на кръвта  и витамини за бременни,  нищо друго не са ми изписали

Не се притеснявай, утре пусни нови изследвания и се обади на д-ра. Вярвай, че всичко ще е наред, притесненията няма да помогнат, естествено забременелите жени нито изследват прогестерон нито приемат прогестерон. Стискам палци всичко да е Ок. Успех!
Благодаря ти  , 🌷
Виж целия пост
# 706
Момичета , в четвъртък би трябвало да ми бъде трансфера, днес пуснах прогестерон и е 8.342 . Слагам утрогестан 2х4 вагинално от събота вечерта . Пратих на АГ резултата и според нея е нисък и ми каза на обяд да включа и дуфастон 1х2 . Колко трябва да е този прогестерон, че да се стигне до трансфер и дали има шанс с тези дози на лекарствата да го вдигнем до четвъртък?
Твърде много отлагахме и вече търпението ми е на границата , тъкмо се навия ,че това е месеца , то пък вземе ,че  нещо се обърка .
Благодаря!
Виж целия пост
# 707
Дриймър, Ивелина, и аз бях с нисък прогестерон - 9 дни след трансфер стойността беше под 5 ... С инжекции за 4 дни прогрстеронът стана над 100 ng/ml.
Настоявайте докторите да ви обяснят, дали трябва и ако да - по какъв начин ще ви подпомогнат да вдигнете стойността.
Успех!
Виж целия пост
# 708
Дриймър, Ивелина, и аз бях с нисък прогестерон - 9 дни след трансфер стойността беше под 5 ... С инжекции за 4 дни прогрстеронът стана над 100 ng/ml.
Настоявайте докторите да ви обяснят, дали трябва и ако да - по какъв начин ще ви подпомогнат да вдигнете стойността.
Успех!
  Да със  сигурност днес ще настоявам много, дано ми изпишат прогестерон 😔
Виж целия пост
# 709
Дрийм ❤️ Моят прогестерон в денят на трансфера беше 27,03 ng/ml. Знам, че трябва да е над 20. Не се тревожи, до четвъртък ще се вдигне. Предните трансфери ми беше над 60. Аз съм на Циклогест 2×1, но основно го слагам ректално.
Ивелина, както са те посъветвал, свържи се с лекаря и той ще ти изпише прогестерон. Не се тревожи и ти пожелавам пухкав финал! 🍀
Виж целия пост
# 710
Моят прогестерон в деня на успешният ми трансфер беше 13ng. Имам и предишен трансфер,който е неуспешен с прогестерон 27ng. След положителен тест беше близо 33,но след трансфер седмица поставях Прогестан 50 мускулно.Отделно слагах и Циклогест 2х1 вагинално.
Виж целия пост
# 711
Дрийм ❤ Моят прогестерон в денят на трансфера беше 27,03 ng/ml. Знам, че трябва да е над 20. Не се тревожи, до четвъртък ще се вдигне. Предните трансфери ми беше над 60. Аз съм на Циклогест 2×1, но основно го слагам ректално.
Ивелина, както са те посъветвал, свържи се с лекаря и той ще ти изпише прогестерон. Не се тревожи и ти пожелавам пухкав финал! 🍀
току що пуснах прогестерон и ЧхГ  до 12ч. Лекаря ще се свърже със мен и ще решим какво да правим ..  благодаря ти Kactus , успех и на теб. Много късмет на всички  ❤
Виж целия пост
# 712
Момичета, дайте съвет, моля!
Дойде ми вчера в 16:00ч. Звъннах в болницата да попитам дали утре моят репродуктивен специалист е на работа, за да стартираме стимулация. Оказа се, че е на работа чак в четвъртък- втора смяна! Звъня на личния телефон, не вдига! Късно ли е вече в четвъртък да се започне процедурата?! Не знам как да постъпя!
Виж целия пост
# 713
Къс протокол, до колкото знам, се започва 2-3ти ден от М.
Виж целия пост
# 714
Аз бях по къс протокол и започнахме стимулацията от 3-ти ден на МЦ .
Запиши си час за четвъртък.
Успех !
Виж целия пост
# 715
При положение, че ми е дошло в понеделник в 16.00ч, в Четвъртък кой ден ми се пада и не е ли късно?!
Виж целия пост
# 716
При положение, че ми е дошло в понеделник в 16.00ч, в Четвъртък кой ден ми се пада и не е ли късно?!
На мен докторът ми го брои като следащия ден, т.е. вторник го брои като първи ден, ако ми е дошъл следобяд в понеделник. Като отидете при доктора си или се чуете, наблегнете на часа на идването, за да реши той.
Виж целия пост
# 717


Здравейте, може ли коментар за резултата в деня на ЗЕТ
Виж целия пост
# 718


Здравейте, може ли коментар за резултата в деня на ЗЕТ

Добре е! Успех! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 719
При положение, че ми е дошло в понеделник в 16.00ч, в Четвъртък кой ден ми се пада и не е ли късно?!

Първият ден трябва да броиш от вторник, защото ти е дошло понеделник след обяд и на мен така ми бяха казали лекарите тук .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия