Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 66 028
  • 745
# 105
Аз 2 пъти забременявам с трансфер на 17 ден (имитирана О на 12 ден). Трябва да си погледна записките, но 3 неуспешни трансфери в различни от 17-ти ден имам и се надявам да не се налага такава биопсия.
Виж целия пост
# 106
Оф момичета отивам да давам кръв.До онзи ден бях сигурна ,че е станало обаче два дни нищо и направо се побърквам.И на всичкото ми притеснение ,малката цяла нощ е с висока Т и едвам я свалих .Направо място не мога да си намеря Sad .Оплаках се
Виж целия пост
# 107
Оф момичета отивам да давам кръв.До онзи ден бях сигурна ,че е станало обаче два дни нищо и направо се побърквам.И на всичкото ми притеснение ,малката цяла нощ е с висока Т и едвам я свалих .Направо място не мога да си намеря Sad .Оплаках се
Всичко ще е наред. Очакваме +++. Само бъди спокойна.
Виж целия пост
# 108
Здравейте на мен кръвния ми е назначен на 16 ден след трансфера, което се пада в четвъртък. Днес ми е 14 ден, последно правих домашен тест на 9 ден след трансфера, имах  втора чертичка, която както бях обяснила по-нагоре в темата си я виждах само аз и то под определен ъгъл и на определя светлина. Часове след това теста беше станал положителен според мен, тъй като от всичко което прочетох за изпрарителните линии те нямат цвят, а при мен втората черта си беше розова както тестовата, просто се появи няколко часа след теста. От тогава не съм правила тестове, ще си изчакам до четвъртък, просто ме е страх…. Иначе имам силни спазми в яйчниците, както и напрежение и болки в гърдите, които са на приливи и отливи. Друго, което забелязвам че съм доста поспалива, макар че не ходя на работа от деня преди пункцията, тоест трбва вече да съм си починала. Пия 3 пъти на ден по един Естрофем, и слагам Утрогестана вагинално 3 по 2. Четох за утеогестана, че може да има такива реакции като болки като при цикъл и поспаливост, но само ако се пие перорално. Сякаш и някои миризми ме дразнят повече от преди, силно се надявам да не си въобразявам. Всичките тези “симптоми” се надявам да не са само от хапчетата….   


@shannel, кога ще ти излезне теста? Стискам палци и ти изпращам положителна енергия.
Виж целия пост
# 109
На обяд ще излезе .Благодаря ти! И на теб стискам палци и на всички момичета ,които са в очакване !
Виж целия пост
# 110
Cvety.Yankova, кръвният вече ще ти покаже, ако решиш да пуснеш преди четвъртък. От това, което пишеш много вероятно да е +++. Стискам палци!
Виж целия пост
# 111
Здравейте момичета, за първи път пиша, но много ви чета. Та по темата, на 18.04 ми беше ЗЕТ-а на две 3 дневни ембриончета. Казаха ми да направя кръвен на 16-ти ден от трансфера, което е 4.05, но аз не съм от много търпеливите и днес на 8ми ден с идеята, че е прекалено рано, реших да направя един уринарен, които излезе положителен, бледа е чертата, но си се вижда ясно (теста е с 10ml/U). Направих втори, понеже съм чувала, че има случаи с грешен положителен, но и той е положителен макар и с по-бледа черта (може би защото е с 20ml/U). Звъннах на моята докторка, но ми подряза крилите, каза, че е много рано и няма как толкова рано да има резултат, на който да се вярва. Каза, че може да е заради терапията от трансфера, в момента слагам климара 4 пластира на 4 дни, утрегестан вагинално 3x2 и аспирин протект, без оветрил и тем подобни чхг медикаменти. Не съм чувала до сега подобна терапия, която може да предизвика фалшив положителен, дали е възможно? Това е първият ми положителен тест от 10 години и съм много развалнувана. Знам, че има случаи на биохимични бременност и после нищо, но все пак нали това говори за някаква имплантация. Според вас да пусна ли утре кръвен или да си изчакам датата?

P. S.P на живо се вижда по-ясно, камерата ми е малко зле.
Виж целия пост
# 112
Здравейте момичета, за първи път пиша, но много ви чета. Та по темата, на 18.04 ми беше ЗЕТ-а на две 3 дневни ембриончета. Казаха ми да направя кръвен на 16-ти ден от трансфера, което е 4.05, но аз не съм от много търпеливите и днес на 8ми ден с идеята, че е прекалено рано, реших да направя един уринарен, които излезе положителен, бледа е чертата, но си се вижда ясно (теста е с 10ml/U). Направих втори, понеже съм чувала, че има случаи с грешен положителен, но и той е положителен макар и с по-бледа черта (може би защото е с 20ml/U). Звъннах на моята докторка, но ми подряза крилите, каза, че е много рано и няма как толкова рано да има резултат, на който да се вярва. Каза, че може да е заради терапията от трансфера, в момента слагам климара 4 пластира на 4 дни, утрегестан вагинално 3x2 и аспирин протект, без оветрил и тем подобни чхг медикаменти. Не съм чувала до сега подобна терапия, която може да предизвика фалшив положителен, дали е възможно? Това е първият ми положителен тест от 10 години и съм много развалнувана. Знам, че има случаи на биохимични бременност и после нищо, но все пак нали това говори за някаква имплантация. Според вас да пусна ли утре кръвен или да си изчакам датата?

P. S.P на живо се вижда по-ясно, камерата ми е малко зле.

Честито!😇❤Според мен пусни кръвен. Аз на 5 дневен уринарния ми показа на 6 ден и мен ме отсвириха от клиниката,като им казах че съм направила🤣Обаче на следващия ден си пуснах кръвен и така следях 48 часа дали се удвоява🤣
Виж целия пост
# 113
Здравейте момичета, за първи път пиша, но много ви чета. Та по темата, на 18.04 ми беше ЗЕТ-а на две 3 дневни ембриончета. Казаха ми да направя кръвен на 16-ти ден от трансфера, което е 4.05, но аз не съм от много търпеливите и днес на 8ми ден с идеята, че е прекалено рано, реших да направя един уринарен, които излезе положителен, бледа е чертата, но си се вижда ясно (теста е с 10ml/U). Направих втори, понеже съм чувала, че има случаи с грешен положителен, но и той е положителен макар и с по-бледа черта (може би защото е с 20ml/U). Звъннах на моята докторка, но ми подряза крилите, каза, че е много рано и няма как толкова рано да има резултат, на който да се вярва. Каза, че може да е заради терапията от трансфера, в момента слагам климара 4 пластира на 4 дни, утрегестан вагинално 3x2 и аспирин протект, без оветрил и тем подобни чхг медикаменти. Не съм чувала до сега подобна терапия, която може да предизвика фалшив положителен, дали е възможно? Това е първият ми положителен тест от 10 години и съм много развалнувана. Знам, че има случаи на биохимични бременност и после нищо, но все пак нали това говори за някаква имплантация. Според вас да пусна ли утре кръвен или да си изчакам датата?

P. S.P на живо се вижда по-ясно, камерата ми е малко зле.

Според мен,пуснете кръвен тест и следете как нараства през 48 часа.
Успех и стискам палци.
В коя клиника сте,ако не тайна?
Виж целия пост
# 114
Здравейте момичета, за първи път пиша, но много ви чета. Та по темата, на 18.04 ми беше ЗЕТ-а на две 3 дневни ембриончета. Казаха ми да направя кръвен на 16-ти ден от трансфера, което е 4.05, но аз не съм от много търпеливите и днес на 8ми ден с идеята, че е прекалено рано, реших да направя един уринарен, които излезе положителен, бледа е чертата, но си се вижда ясно (теста е с 10ml/U). Направих втори, понеже съм чувала, че има случаи с грешен положителен, но и той е положителен макар и с по-бледа черта (може би защото е с 20ml/U). Звъннах на моята докторка, но ми подряза крилите, каза, че е много рано и няма как толкова рано да има резултат, на който да се вярва. Каза, че може да е заради терапията от трансфера, в момента слагам климара 4 пластира на 4 дни, утрегестан вагинално 3x2 и аспирин протект, без оветрил и тем подобни чхг медикаменти. Не съм чувала до сега подобна терапия, която може да предизвика фалшив положителен, дали е възможно? Това е първият ми положителен тест от 10 години и съм много развалнувана. Знам, че има случаи на биохимични бременност и после нищо, но все пак нали това говори за някаква имплантация. Според вас да пусна ли утре кръвен или да си изчакам датата?

P. S.P на живо се вижда по-ясно, камерата ми е малко зле.

Според мен,пуснете кръвен тест и следете как нараства през 48 часа.
Успех и стискам палци.
В коя клиника сте,ако не тайна?

Благодаря ви за отговорите. Аз съм в Ню Лайф Пловдив.
Виж целия пост
# 115
Здравейте момичета, за първи път пиша, но много ви чета. Та по темата, на 18.04 ми беше ЗЕТ-а на две 3 дневни ембриончета. Казаха ми да направя кръвен на 16-ти ден от трансфера, което е 4.05, но аз не съм от много търпеливите и днес на 8ми ден с идеята, че е прекалено рано, реших да направя един уринарен, които излезе положителен, бледа е чертата, но си се вижда ясно (теста е с 10ml/U). Направих втори, понеже съм чувала, че има случаи с грешен положителен, но и той е положителен макар и с по-бледа черта (може би защото е с 20ml/U). Звъннах на моята докторка, но ми подряза крилите, каза, че е много рано и няма как толкова рано да има резултат, на който да се вярва. Каза, че може да е заради терапията от трансфера, в момента слагам климара 4 пластира на 4 дни, утрегестан вагинално 3x2 и аспирин протект, без оветрил и тем подобни чхг медикаменти. Не съм чувала до сега подобна терапия, която може да предизвика фалшив положителен, дали е възможно? Това е първият ми положителен тест от 10 години и съм много развалнувана. Знам, че има случаи на биохимични бременност и после нищо, но все пак нали това говори за някаква имплантация. Според вас да пусна ли утре кръвен или да си изчакам датата?

P. S.P на живо се вижда по-ясно, камерата ми е малко зле.

Според мен,пуснете кръвен тест и следете как нараства през 48 часа.
Успех и стискам палци.
В коя клиника сте,ако не тайна?

Благодаря ви за отговорите. Аз съм в Ню Лайф Пловдив.
Знаех си!
И аз съм там.
Като прочетох терапията и препоръката за тест на 16 ден ,бях почти сигурна.
Моят трансфер беше на 21.04.
Аз съм при д-р Петрова.
Успех още веднъж.
Виж целия пост
# 116
Здравейте и от мен момичета, до сега само съм ви чела, та днес реших да се регистрирам и аз да споделя моят опит с вас. В момента съм на 6 ден от свеж трансфер на 4-ри дневни ембриони, това ми е второ ин витро,надявам се на положителен резултата, но имам вътрешно усещане, че май нищо не се е получило,понякога имам бодежи ниско долу и гърдите са ми напрегнати и малко ме болят, но май е от циклогеста, защото е прекалено рано за симптоми, а и друг път съм чувствала това и резултата е бил отрицателен.Преди 6г. започнахме с опитите, 4 инсеминации, един свеж и един ЗЕТ, но без никаква инплантация. С неизяснен стерилитет съм. Спермогеамата на мъжа ми е идеална, проблема явно е при мен. На това ин витро имах 10 яйцеклетки 8 се оплодиха, 3 замразихме и на 20.04 направихме трансфер на 2 прекрасни ембриончета  с хетчинг. Имам проблем с лигавицата, при мен не иска да ръсте сега на трансфера беше 7.7мм.Има ли някоя от вас, която е с тънка лигавица и има положителен резултата и как се е справила с лигавицата?
Пожелавам високи ЧХГ-та на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 117
Здравейте и аз ви следя отдавна и все не се осмелявам да пиша. Днеска ми е 10ти ден след ЗЕТ на две пет дневни с много добро качество. Реших да си направя кръвен тест и е напълно отрицателен. Нямам представа защо така се получава. Този път направихме две вливки на криовиг, лепило. След трансфера бях на фралсипарин, прегнил, заразио и още сумати лекарства. Нямало е дори имплантация. Това ми е вторият опит в който няма имплантация. Пиша ви за да си кажа мъката и знам, че вие най-добре ще ме разберете. Сега ще си поплача няколко дена и после с нови сили към следващия опит. Желая успех на всички.
Виж целия пост
# 118
Здравейте и аз ви следя отдавна и все не се осмелявам да пиша. Днеска ми е 10ти ден след ЗЕТ на две пет дневни с много добро качество. Реших да си направя кръвен тест и е напълно отрицателен. Нямам представа защо така се получава. Този път направихме две вливки на криовиг, лепило. След трансфера бях на фралсипарин, прегнил, заразио и още сумати лекарства. Нямало е дори имплантация. Това ми е вторият опит в който няма имплантация. Пиша ви за да си кажа мъката и знам, че вие най-добре ще ме разберете. Сега ще си поплача няколко дена и после с нови сили към следващия опит. Желая успех на всички.
Здравей, много съжалявам за отрицателния резултат. Препоръчвам ти да направиш хистероскопия, имунологична и микробиологична биопсия и вирусологична биопсия направих. Там излезе разковничето...оказах се с полип и аденомиоза!!! Дори преди ЗЕТ ще правя отново имунологична биопсия. Успех и стискам палци! 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 119
Имунологична и микробиологична биопсия вече ги направихме само хистероскопия не сме правили и аз затова си мислех. Утре ще запиша час за заключение и ще видя как ще продължим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия