Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 59 679
  • 744
# 60
Киса с каква кожа си?Заради слънцезащитния питам?


Комбинирана и зряла Sunglasses
Виж целия пост
# 61
И как се държи в жегата,ако случайно си ползвала Pure skin на Биотрейд би ли ги сравнила.
Аз съм на 46г с нормална към смесена кожа и ми се иска слънцезащитен с който да не лъсвам веднага.
Виж целия пост
# 62
Аз отгоре и фдт слагам, ако и лъсвам в Т-зоната едва ли слънцезащитата е виновна.
Биотрейд не съм ползвала.
Виж целия пост
# 63
Не я взимай в цвят бургунди, формулата е друга.

Да, формулата определено е друга, от което аз лично съм много доволна Simple Smile След като няколко пъти купувах черната и не виждах никакъв ефект освен "боядисване", си взех тази в цвят бургунди и тя прекрасно разделя, извива и фиксира миглите ми  Innocent
Виж целия пост
# 64
Киса,мерси много.Сигурно ще взема един за проба.
Виж целия пост
# 65
Азалия ,от Пинк Панда ли поръча Есенсите?И аз искам 😁
Виж целия пост
# 66
А и ето един въпрос за веждите дали сте си намерили с нещо от козметичните неща, с което да си решите проблем подобен на пърхот върху веждите
Виж целия пост
# 67
Азалия ,от Пинк Панда ли поръча Есенсите?И аз искам 😁
Не, скъпа, от тук
https://www.notino.bg/essence/disney-classics-dumbo-ruzh-s-izbelitel/p-16120223/
https://www.notino.bg/catrice/x-jenny-palitra-senki-za-ochi/p-16106217/
https://www.notino.bg/loreal-paris/color-riche-les-nus-ovlazhnja … rvilo/p-16070096/
От Дисни-тата има още неща.
https://www.notino.bg/search/?f=1-1-49918&exps=Essence+Disney+Classics
Виж целия пост
# 68
Мерси за линковете!Имам код за 10% за Нотино,на мейла го пратиха,ще го оползотворя.
Виж целия пост
# 69
Аз си взех червилото от Дисни колекцията. Не е кой знае какво, но на външен вид ми харесва. Чудих се и за ружовете, но съм зарината
Виж целия пост
# 70
Имаше добри мнения за серията на балеа с витамин С

Взех това кремче за тъмни петна, от кое друго сте доволни ?
Виж целия пост
# 71
От серума,капсулите и листната маска
И на Рефан са хубави с витС -серум и кремове имах .
Виж целия пост
# 72
За мен Lash Sensational беше фаворит до преди седмица. Една приятелка ми подари спирала на Орифлейм с една много странна и обемна четчица, стана ми смешно като я видях. Но миглите стават страхотни, подредени и извити (по принцип миглите са ми кът).
Виж целия пост
# 73
Може ли да споделиш коя е спиралата на Орифлейм? Може и на лично, защото не сме съвсем по темата.
Виж целия пост
# 74
Брей дежавю и другия мнения чух за тази орифлеймскс спирала я да я видим ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия