Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 81

  • 59 715
  • 744
# 540
благодаря, ще се разходя до друг магазин
Виж целия пост
# 541
bubanka, аз го взех от Ринг мола, ако ти е в района случайно.
Виж целия пост
# 542
Бобчита, тази пудра хайлайтър добра ли е на есенс, чудя и се отдавна. Спомням си ти си я беше купила в светлия вариант. Гледам нотино са пуснали безплатна доставка на всичко и ме сърбят ръцете яко.
https://www.notino.bg/essence/kissed-by-the-light-ozarjavassha-pudra/
Много е хубава и деликатно блести ,пигментирана е ,но не се наслоява прекалено.
Виж целия пост
# 543
Бубанка, от този крем ми излязоха адски пъпки и запушени комедони.
Не препоръчвам за смесена/мазна кожа.
Виж целия пост
# 544
благодаря за отзива!
Виж целия пост
# 545
някой беше похвалил този крем, щеше ми се да го взема, но в близкия магазин лили казаха, че не се предлага
само онлайн оферта ли е?



в момента в лили са намалени скрабовете на агива, отнесох поредните два с кафе и още един куп консумативи

Този крем го взех от физически магазин на Лили. Обаче нищо не прави за моята смесена кожа. Почти не усещам, че съм сложила крем.
Виж целия пост
# 546
Имате ли впечатления от тези капки за потъмняване? Една приятелка ги похвали, че не ставаш на петна, както при бронзантите.
Виж целия пост
# 547
Някой има ли снимка с мигли на Aura, Ardell, Eylure, Kiss?
Виж целия пост
# 548
Дами, препоръчайте ми хубава дрогерийна маска за коса + шампоан. Косата ми е тънка, хвърчаща и изтощена. Confused
Виж целия пост
# 549
Аз много харесвам Elseve extraordinary oil Coconut,винаги имам наличен,но не знам дали е подходящ за търсенето.
На Балея също една серия кафява пак с масла,много,много хубава.
Виж целия пост
# 550
Да, Елсев Coco е много хубава серия.
Кафявата серия на Балеа, ако е тази с колаген, няма я отдавна.
Виж целия пост
# 551
2019 съм я взимала серията,спомням си,че олиото адски много ми хареса,а към онзи момент или аз не знаех как правилно да нанасям или не съм имала нужда,но с други олеа правех мазало.
Сега,честно казано не знам дали я има още.
Виж целия пост
# 552
Тази я има.
Виж целия пост
# 553
2019 съм я взимала серията,спомням си,че олиото адски много ми хареса,а към онзи момент или аз не знаех как правилно да нанасям или не съм имала нужда,но с други олеа правех мазало.
Сега,честно казано не знам дали я има още.

Става ли за боядисана в червено коса? Как се държи с цвета?
Виж целия пост
# 554
Не мога да кажа,не се боядисвам,но ако действително има някакви масла в състава мисля,че свалят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия