WIZZ AIR - 41

  • 43 694
  • 793
# 15
Здравейте!

Търсих из сайта, гледах и в първия пост и не можах да открия допустими размери /габарити/ за чекирания багаж до 20 кг. Някой да е попадал на тази информация?

Благодаря!
149 см x 119 см x 171 см

Благодаря.
Виж целия пост
# 16
Здравейте. Имам следния проблем. Профилът ми в Уиз е със старото ми фамилно име (с тире и фамилията на бившия ми съпруг). Сега направих резервация, като уж си смених името в профила, но на резервацията излезе пак старата фамилия. Някой може ли да ми каже, какво да направя? Добре че я направих с плащане по банка, та най-много да изгори след 24ч, но така или иначе трябва да купя билети.
Виж целия пост
# 17
Здравейте. Имам следния проблем. Профилът ми в Уиз е със старото ми фамилно име (с тире и фамилията на бившия ми съпруг). Сега направих резервация, като уж си смених името в профила, но на резервацията излезе пак старата фамилия. Някой може ли да ми каже, какво да направя? Добре че я направих с плащане по банка, та най-много да изгори след 24ч, но така или иначе трябва да купя билети.

На ваше място, ако нямам членство в Уиз клуб, просто бих си разкрила нов профил. Ако имате членство, вероятно някой може да даде съвет на база личен опит.
Виж целия пост
# 18
Пробвах. И макар, че го направих с друг мейл, ми дава, че вече има такъв потребител. Телефонният номер е същият и рождената дата. Името е различно само с едното фамилно, дори номерът на личната ми карта е друг, но... Ако се обадя в кол центъра им, дали могат да ми го променят?
Виж целия пост
# 19
Здравейте, полетът ни закъсня много, 3 часа и 14 минути, имаме право на компенсация. Някой минавал ли е по този път, защото все пак не е проста стъпка. Поздрави
Виж целия пост
# 20
Здравейте!
Случи ми се нещо много интересно тази вечер!

Преди месец закупих от моят профил два билета за познати.Всичко е с техните имена, аз прости ги купувам от моята регистрация. Летят в сряда. Сега започнах да ги чекирам и за първи път не ми изиска въвеждане на номера на лични карти, валидност, дата на раждане... Просто ми даде да потвърдя имената, пита за места и генерира бордните карти. Направих чекирането през сайта на уиз.
Картите са активни и се виждат както в сайта, така и от приложението.
Притеснявам се дали всичко е наред...
Някой има ли подобен опит?
Полета е от Стокхолм до Будапеща (ако има значение)
Виж целия пост
# 21
Приятелка трябва да остане в Бг и само останалата част от компанията ще летят до Италия. Но на нейното име има платен чекиран багаж. Как да прехвърлят чекирания багаж на някой друг от резервацията? Само на кол центъра дето струва по 1.30лв/Мин ли?
Виж целия пост
# 22
Пробвайте на телефона. Но шанса да стане не е голям.
Виж целия пост
# 23
Приятелка трябва да остане в Бг и само останалата част от компанията ще летят до Италия. Но на нейното име има платен чекиран багаж. Как да прехвърлят чекирания багаж на някой друг от резервацията? Само на кол центъра дето струва по 1.30лв/Мин ли?

Мисля, че няма да го прехвърлят, и освен кол центъра друг начин да разбереш няма. Е, направо да добавиш още багаж на друг пътник може и без кол центъра
Виж целия пост
# 24
Платеният багаж мисля, че не може да се прехвърля, но не пречи да се опита.

Venel82, резервацията май излиза автоматично на името от профила. Виж си в профила дали не можеш да смениш там името. Ако не можеш, пробвай да се свържеш с тях през формата на сайта - би трябвало да съдействат.
Виж целия пост
# 25
Сменям го в профила, уж излиза смененото име и после в резервацията - изненада. Пробвах, писах на робота Simple Smile (там някаква, която уж да съдейства), излиза ми автоматичен отговор да се свържа с кол центъра им. Това ще стане най-рано утре обаче, защото моят телефон има ограничения да набира този тип номера. Та ще се обадя и после ще пиша какво е станало. Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 26
Има ли вече някакви новини за евентуални нови ковид мерки и по-скоро...облекчения на мерките за Италия след 1-ви май? 🙂
Виж целия пост
# 27
Здравейте!
Случи ми се нещо много интересно тази вечер!

Преди месец закупих от моят профил два билета за познати.Всичко е с техните имена, аз прости ги купувам от моята регистрация. Летят в сряда. Сега започнах да ги чекирам и за първи път не ми изиска въвеждане на номера на лични карти, валидност, дата на раждане... Просто ми даде да потвърдя имената, пита за места и генерира бордните карти. Направих чекирането през сайта на уиз.
Картите са активни и се виждат както в сайта, така и от приложението.
Притеснявам се дали всичко е наред...
Някой има ли подобен опит?
Полета е от Стокхолм до Будапеща (ако има значение)
Всичко е наред.
Полетът е  Шенген и е нормално да не искат ЛК.
Виж целия пост
# 28
Виж целия пост
# 29
Здравейте знаете ли защо след като се чекирах онлайн не мога да изтегля бордните карти и я профила ми изписва че са невалидни и трябва да отида на гише на Уиз.

Става дума за полет за Испания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия