Петокласници 2022/2023

  • 32 992
  • 739
# 585
Още миналата година взех нова, смени бебешката тип куфар. Мисля, че ще им са необходими големи раници, ако нямат шакфчета.
Виж целия пост
# 586
Според мен е най-добре да се вземат от средните раници по размер. Те нещо на литри се деляха. Прекалено големите трудно ги носят. Моят беше с такава раница досега:



Доста е голяма и като се напълни, става много тежка и едвам я носи. То аз едвам я вдигам....

Иначе е много качествена, почти като нова е след 4 години.
Виж целия пост
# 587
Моята девойка три години беше с раница с твърд капак, миналата година взехме от лидълските. На занималня така и не е ходила и всеки ден се носеха напред-назад учебниците за деня + задължителните 3 помагала по БЕЛ и МАТ, като сложиш кутия с храна, вода и пълен несесер и си става сериозно тегло. Добре че поне в шкафчето си оставяше нещата по музика, рисуване, технологии и физическо. Четири години я водих, вземах и не ѝ давах раницата, защото си тежеше доста.
Иска ми се да купя някоя по-компактна раница, която да не висва до колене, когато е пълна, а тя определено пак ще е.
Виж целия пост
# 588
И аз мисля да купя някаква нова за първия учебен ден, но още не съм избрала каква точно.
Виж целия пост
# 589
И ние ще вземем нова раница. Нашата още е здрава, но.. е бебешка според нея. Вярно, че я купувахме преди 4 години, но сега вече е "голяма" и не я ще. Като се има и впредвид, че вече всеки ден ще имат по 6, че и 7 предмета, незнам... Че и шкафчета нямаме. А и още не се знае в коя паралелка ще е / от 5 класа сформират 3 или 4 /. Та ще го мислим.
Виж целия пост
# 590
Няма да вземаме нова раница. Тази върши работа.
Някой писа че се гласи за първия уч.ден.....дали ще има такъв, предвид че пак завъртяха колелото с ковида...
Виж целия пост
# 591
На маймуни ни направиха...... Децата са най-потърпевши от всичко. Остава да затворят децата, а кръчмите да са отворени.....
Виж целия пост
# 592
Лятото нищо няма да затворят. Макар че се говори, че от понеделник пак ще има ковид- мерки / в нашия град де /. А от 15 септември ще си се готвим пак за ДО.
Виж целия пост
# 593
Силно се надявам да не затварят пак училищата. Вече почти никой не затваря нищо, така че се надявам и при нас така.
Виж целия пост
# 594
Силно се надявам да не затварят пак училищата. Вече почти никой не затваря нищо, така че се надявам и при нас така.

Аз също!
Може би няма да се стигне до там, понеже премахнаха извъредното положение, та дано останем без затваряне....
Виж целия пост
# 595
Все си мисля, че трябва да са си взели вече поука и да не затварят повече децата.

При моята девойка учебниците стоят в училище и всъщност не носи раница.
Виж целия пост
# 596
Вече купихме, но ще е подарък за първия учебен ден.
Ето тази:



със същия десен несесер.

Нашите ще имат шкафчета в училище, но там ще може да се оставят неща от рода на физическо, музика, рисуване.... Другите учебници и тетрадки ще си ги носи, че трябва да учи за другия ден.
Здравейте.

Може ли да споделите от къде е купена и имаше ли други десени?
Виж целия пост
# 597
И аз купих раница, но ми изглежда малка. ГОлямото беше с 32 литра раница, която се пукаше по шевовете и сега се чудя дали тази, малката ще е ок.
Виж целия пост
# 598
П@нди, купена е от озон. Има и други цветове.
Виж целия пост
# 599
П@нди, купена е от озон. Има и други цветове.
Благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия