Четвъртокласници 2022/2023 - Тема 1

  • 39 818
  • 873
# 450
А къде гледате резултатите от знам и мога?При нас нито класната им е казала резултати,нито ги има в сайта на училището.
При нас са оформени по всичко,но си мисля,че ако ги изпитват оценките ще са за 2 срок.
Директорката ми каза, а финансовият ѝ контрольор ми е съученичка и тя ми каза резултата. Попълних заявление за областен кръг.
Виж целия пост
# 451
На нашите още не са им казали.Нито пък заявление са ни дали да попълваме.
Довечера ще имат родителска среща.Ще ни разясняват за някаква дигитална раница и за програмата за 2 срок.
Виж целия пост
# 452
При нас няма заявления за обл. кръг на Знам и мога, поне засега няма. Но пък има време до провеждането му, така че ще стане ясно.
За олимпиадата по математика дали има такива допълнителни заявления? Нищо не са ми казали, освен резултата и че е класиран за областен. Декларация попълвах за ЛД, но нищо повече.
Виж целия пост
# 453
Detelina S, ако е за град София и детето фигурира тук (https://smg.bg/wp-content/uploads/2023/01/00-olimpiada-matematik … -sgradi-01-24.pdf) не е необходимо да се подават допълнителни заявления. За 4 клас обичайно разпределението е по район на училището. Например: за Люлин -56-то,  за Триадица - 22 или 19-то, за Красно село- 2-ро и т.н.
След областния кръг може да обсъдим задачите Simple Smile. Аз ще съм с двама участници на различна възраст Simple Smile. Успех!
Виж целия пост
# 454
Detelina S, ако е за град София и детето фигурира тук (https://smg.bg/wp-content/uploads/2023/01/00-olimpiada-matematik … -sgradi-01-24.pdf) не е необходимо да се подават допълнителни заявления. За 4 клас обичайно разпределението е по район на училището. Например: за Люлин -56-то,  за Триадица - 22 или 19-то, за Красно село- 2-ро и т.н.
След областния кръг може да обсъдим задачите Simple Smile. Аз ще съм с двама участници на различна възраст Simple Smile. Успех!

Благодаря! Не сме за София, но щом там няма допълнителни бумащини, вярвам, че никъде няма да има. Успех на всички деца!
Виж целия пост
# 455
Ехаа, имате неочаквана ваканция. 😃
Има ли много болни, че мисля да посетим града през ваканцията?

 Не зная, важно е близките да не са болни Hands Pray

Преди 2 седмици,  няколко дни техния клас беше само с  4 деца/то и класа им е малък/, но явно в другите класове и у-ща е било нормално положението, щом не обявиха тогава грипна ваканция.
Виж целия пост
# 456
мама Яси , благодаря.
Месечинке, за Сливен става въпрос.
Виж целия пост
# 457
Здравейте, имат ли децата ви срочни оценки по Човеците или ще са само годишни?
Виж целия пост
# 458
Нашите имат срочни оценки по всички предмети.
Виж целия пост
# 459
Имат срочни оценки по всичко.
Виж целия пост
# 460
Благодаря за бързите отговори, явно нещо госпожата е пропуснала.
Виж целия пост
# 461
Имат по всичко нашите срочни оценки.
При нас госпожата написа в групата,че ще се събират по 15 лева за някакво помагало за НБО.
И да се оплача моя пак е болен и не е на училище.Аман вече от Ноември до сега ми направи два бронхита,бронхеолит и пневмония пре 20 дни.
Виж целия пост
# 462
По музика нямат срочни оценки при нас, Не знам защо.
Помагалата за НВО бяха две за първия срок и едно общо Бел и Мат за втория. Трябваше и ние да събираме на два пъти, но дадохме всичко в началото на годината и сега само ще го поръчат това от 15 лв. Предполагам е същото, защото много наблягаха, че по него се работи 2 срок. За първия имаха отделно по Мат и Бел, които не са довършени и ще ги дписват и тях. Веднъж седмично работят по тях и получават оценки в школо, а на нас ги носят за подпис, за да видим къде има грешки и колко са им точките.
Виж целия пост
# 463
Ние купихме 2 по БЕЛ и 1 по математика още в началото. Едното по БЕЛ е на издателство Клет, май бях писала тук, във всеки тест по няколко грешки в ключа с отговорите. Егати помагалата, ако някой разчита да се готви по тях.
Виж целия пост
# 464
Нашите първия срок имаха помагала по ИУЧ български и по ИУЧ Математика,по който работеха за матурите и не са довършени.Ще работят и по тях.Вкъщи носи само,ако има за подпис нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия