Снимки, направени със смартфон - 5 тема

  • 45 666
  • 739
# 240
Снимки със Samsung Galaxy A13 на авто - един от много евтините телефони - взех го за под 300 лв преди няколко дни.

Това са първите random сними, които правя. Не съм търсила специални и живописни места Simple Smile













Последната е на макро. Резултатът доста ме изненада, очаквах да снима доста по-зле, особено на макро.

И две снимки с флагман:





На последните снимки със шишарките имаше и лек вятър, та клончетата бяха в леко движение.
Виж целия пост
# 241
Малко снимки от остров Джерба-Тунис







Виж целия пост
# 242
Виж целия пост
# 243


Виж целия пост
# 244


Виж целия пост
# 245
Виж целия пост
# 246
Виж целия пост
# 247
Коста Рика




Виж целия пост
# 248
Дъги от пръскачките  Nature Rainbow И докато ги дебнех да снимам третата ме изненада в гръб Joy
Виж целия пост
# 249
Виж целия пост
# 250
Най-известното куче във Враца - Стефчо:


Вратцата от тази сутрин:


Виж целия пост
# 251
Виж целия пост
# 252
Виж целия пост
# 253
Виж целия пост
# 254
Снимките от последната страница са убийствени. Красота отвсякъде! Всички животинки направо дишат от екрана (мравката -диша, че чак задъхана от товара Simple Smile ) ! Сцените и пейзажите искам да си ги закача на стената!

Имам скромен въпрос, Пинко, от ръка ли го докара тоя хоризонтален хоризонт Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия