Звездни компромати - Май'22

  • 252 736
  • 2 297
# 225
Какво значи, че Антония спекулира? Ясно е, че е бременна.
Не знам как е "ясно", предвид че има само слухове. 🤔 Тя самата никъде не потвърждава "новината".

Ами точно в предишния пост, над твоя, съфорумка споделя, че я е видяла на летището и била видимо бременна... освен възглавница да си е пъхнала под роклята, може би. 😒.
Виж целия пост
# 226
По принцип не харесвам Ким.
На МГала отвя с прекрасна фигура по-младите манекенки и актриси.
Например Джижи, горката ще се счупи от слабост, а ръцете като на обикновена жена. Нямат никаква грация.
При нея, при сестра и, Бекамовица и други пишман модели е само нездравословен глад 🙄
Скрит текст:




Сестра и като ромска булка от гетото 🤢 много противна.
Скрит текст:


Ким

Скрит текст:





Виж целия пост
# 227
Ким ми харесва много и не разбирам драмата с роклята.
Виж целия пост
# 228
всичките са като циганки от пазара.
Виж целия пост
# 229
Кая с дълга коса много прилича на майка си. Heart Eyes
Виж целия пост
# 230
Kaia Gerber на Met gala 2022
Скрит текст:




Виж целия пост
# 231
Темата на Мет Галата е: Едните са с китки и шлейфове, другите със злата и синджири, третите са садо-мазо. А, има и няколко с юргани 🙄🙄🙄
Виж целия пост
# 232
Дано второто дете на Тоци да е момиче, защото не знам как ще измисли концепция за Second Best момче...
Виж целия пост
# 233
Кая е много красива.

Блейк и Райън Р. са разкошни, особено тя! ❤️

На Ким косата не ми харесва руса.
За роклята не виждам драма.
Виж целия пост
# 234
Julianne Moore на Met gala 2022
Скрит текст:


Виж целия пост
# 235
Ето там вече си личи, че Ким К е сменила роклята защото с оригинала едва ли би рискувала да се наведе така над стола на сестра си.
Виж целия пост
# 236
Кейт Мос и дъщеря й са страхотни. Тя има невероятно присъствие, аз я харесвам много. Не знам защо я асоциирам с Жени Калканджиева. Те са пример за наистина хубави жени, които не им се налага да се стараят да са красиви.
Гуен Стефани също е прекрасна.
Отвяват буквално Джиджи и подобни.
Виж целия пост
# 237
Глен Клоуз
Скрит текст:
Дакота Джонсън
Скрит текст:
Моли Симс
Скрит текст:
Джесика Частейн
Скрит текст:
Лени Кравиц
Скрит текст:

Тази снимка от Met gala ме разби:
Скрит текст:

Един щастлив татко Бекъм
Скрит текст:
Виж целия пост
# 238
Кейт Мос за мен е много по красива от дъщеря си. Не че е грозно момичето, но някак е като сянка на майка си.
Виж целия пост
# 239
Хубаво момиче е дъщерята на Кейт Мос. Естествено, не колкото майка й, но не е пластмасова.
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия