Спам тема(Трудово-работен Спам!) - от 01.05. до 31.05.22г.

  • 15 620
  • 584
# 195
Горките млади терен нямат..
Как те разбирам, една колежка тамън днес ми обясняваше, че от раз си спряла хапчетата за кръвно, щото то сърцето не подлежи на лечение - колкото му е писано Rolling Eyes
Не че и аз съм цвете, не пия единственото нещо дето трябва да пия, ама първо много ми прилошава от него и второ - никаква разлика не намирам, откакто съм го спряла, а и е за дребен проблем. Как да е, разгеле вкъщи съм си, разсипват ме с тоя английски, щом съм с лак на две седмици, смятайте. 30 минути почивка и пак ще сядам, то се е видяло Sob
Виж целия пост
# 196
Ами, все си мислех, че всичко съм видяла, ма на... Grinning
Инче, ти такива срещаш в работата. А ние си имаме такова чудо вкъщи. Няма нещо, дето е рекламирано по телевизията, да не е поискано от свекър ми. Ходи, обяснявай, че съставките са идентични на А, В, С, само наименованията са различни. И когато все пак надделее и синът ни го купи, пие една таблетка примерно и обявява "Това е боклук, пих, ама нищо не стана. Не ми помогна". И така до следващата реклама, която види.
Преди седмица диктуваше списък на сина ни какво искал (ама сега и веднага), проверих ги - то са все добавки и обезболяващи и като му казах приблизително колко пари ще са, леееко се разкандардиса Simple Smile. Айде, от него да мине - този месец искал тези, другия - другите. Grinning  Че и някакъв масажор си беше харесал от тв магазин.
А как обича сам да си назначава лечение...
Виж целия пост
# 197
Поне само с телевизора минавате. Дядо иска на лекар да го водят. Като го заведат, ако не му изпишат нищо са измамници, ако изпишат - чете противопоказанията след като са го купили и отказва да пие. Виж диагнозите сам си ги назначава - телевизия, вестници, материали бол. Последно се смяхме като беше решил, че на 85 е отключил множествена склероза, която иначе в обичайния случай се открива между 20-40 годишна възраст
Виж целия пост
# 198
Ха, де да беше само с рекламите. Положението с лекарите е както при вас. Ако лекарят му каже нещо, дето му хареса, на, ей това е лекар. Ако е нещо, дето не му допада - "мани го тоя, никакъв лекар не е".
Обичайното е "Той/тя не ми обърна никакво внимание" - разбирай, не са проявили търпение да изслушат житие-битие от млади години до сега, включващо не само болежки, ами и различни случки и пр.
Надявам се да не стана такава, ако доживея до неговите години. Ама то гаранция няма. Дано не тормозя много децата си!
Виж целия пост
# 199
най-добрият лекар - пияне и сръпско Simple Smile

Виж целия пост
# 200
на некои хвирки а за мен плъх пред входа. а вътре чисто нова табела с цени за пръскане против гризачи. сло4аен0с
Виж целия пост
# 201
Не мрънкай, не си валат Wink.
Виж целия пост
# 202
Таз мойта вчерашната, и лекарка й каза /в момента звъня; но не на ендокринолог/ да не ги взема, ама тя въпреки това ги взе. Не били милиони /лев и 60 са - за 50 дни/ и така да си ги купела. А че въпросът изобщо не е до пари ... така и не й влезе у главата. Ми ... Ако имам вкъщи един такъв определено ще му тегля едно конско. Даже сигурно повече от едно, щото и на него няма да му влезе в главата. Ох, неволи. Grinning

Джасте, аз съм тъпа в случая, щото явно си мисля, че мога да променя човека. Ми, не става. И само се хабиш. Карай, де, карай. При нас е весело. Joy

Норе, ного зор тоз инглиш.

Майсторите дома скоро ще приключват. Ще ви снимам нашта жълта къща скоро. Жълто, бе, жълто. Жълта книжка. Joy

И ДУ! Grinning
Виж целия пост
# 203
Добро утро и прекрасен ден на всички CoffeeChocolate Bar
здравей Ина Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Баклава. Сладък да ви е денят. Grinning



И малко рози.

Виж целия пост
# 205
Майсторите дома скоро ще приключват. Ще ви снимам нашта жълта къща скоро.

викам да ти додиме на госке за откриването Simple Smile
Виж целия пост
# 206
Сладък, ароматен и красив ден - много хубаво пожелание, Инче.
Виж целия пост
# 207
Много харесвам жълтЕ къщЕ. На път за планината минавам покрай една такава и очите ми залепват в нея винаги. Да покажеш задълже, Инче. Че да не ида на място. Yellow Heart
Виж целия пост
# 208
Освен дан показвам, та да додити. Joy Со баклава ша ви посрещам. Grinning
Виж целия пост
# 209
И горчива бира? Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия