Лидл 163 - Майска... на зелено

  • 106 404
  • 1 736
# 210
Влизаме в сезон, много неща ще получат летни цени, не е чудо невиждано.
Виж целия пост
# 211
Интересно ми е черешите с какви цени ще са.
Виж целия пост
# 212
компостер ще има другата седмица....чудя се дали имам интерес.
Виж целия пост
# 213
За мен вино, бира и боровинки. Само се чудя пресни или замразени, вие какво мислите? Като се има предвид, че и пресните ще ги замразя 🤔
Виж целия пост
# 214
Тогава го прецени по цената - не съм ги гледала, много набързо прехвърлих брошурата.
Минах пътьом сутринта - още няма мая (е за нея имам вариант, не е драма), имаше намалена джентилина и босилек (тъкмо ми трябваше нов).
Погледнах подправката за пиле Кания- няма при нас видими признаци за отлистване, нормален етикет и пълно кашонче от нея на рафта.
Виж целия пост
# 215
За мен... боровинки. Само се чудя пресни или замразени, вие какво мислите? Като се има предвид, че и пресните ще ги замразя 🤔
Само дето няма да е шоково (домашното замразяване). Simple Smile  Та това ако решава дилемата...  Пресните пък ги виждаш... Simple Smile  Помогнах, а ?! Simple Smile

Феникс, и аз вчера погледах информативно... няма мая (живата това), ни етикет.
Нали пред Великден я нямаше, после се появи, взимах, сега пак я няма...

Такова ли се търсеше...

Виж целия пост
# 216
За мен вино, бира и боровинки. Само се чудя пресни или замразени, вие какво мислите? Като се има предвид, че и пресните ще ги замразя 🤔
Аз бих взела пресни. В замразените (според мен) има твърде много "глазура" а.к.а. лед.
Виж целия пост
# 217
Пресните са култивирани и не стават за замразяване, после са на каша и безвкусни. Замразените са черни, от дребните и сочните. Хубави са лидълските, поне миналата година бяха, а и нямаха изобщо лед.
Виж целия пост
# 218
Точно, Морена, даже и етикет нямаше за маята. Е нищо, намират ми повече поводи за другия магазин.
Забелязах, че доскоро в Лидл имаше от белите наденици, сега пак са зачезнали, явно ще трябва за тях да чакам като почнат барбекю сезона (не че ние иначе не правихме вече няколко пъти).
Виж целия пост
# 219
Нямат лед боровинките, зеленчуците или което и да е.
Ледът се образува след по-дълго съхранение в заледени фризери / камери.
Виж целия пост
# 220
Течна сладкарска сметана имаше ли в ЛИДЛ? Помня, че веднъж търсих и така и не намерих,  мисля, че служителката ми обясняваше нещо защо няма, но вече не помня дали е било временно или нямат по принцип.
Виж целия пост
# 221
Има течна, неподсладена  сметана, описана е в първия пост на темата.
Виж целия пост
# 222
Течна сладкарска сметана имаше ли в ЛИДЛ? Помня, че веднъж търсих и така и не намерих,  мисля, че служителката ми обясняваше нещо защо няма, но вече не помня дали е било временно или нямат по принцип.
Ползвай 36% за сладкарски цели /за разбиване, като трябва да я подсладиш.  Подсладена сметана няма в Лидл.
Виж целия пост
# 223
За мен почти нищо интересно ( като махнах графата глезотии ,и в последно време рядко минавам и 80 лв сметка ). А някой направи ли му впечатление цената на комплект потник и гащи за дете -19,99 - тия не са добре ..и избродирана да беше тая картинка,пак няма да дам толкова пари:stuck_out_tongue_winking_eye:
Малко ще се почудя за комплекта с нинджите ,че голямото е още фен , но мисля ,че и той е скъп и много ще си помисля.
Бихте ли посочили къде сте намерили  по-ниска цена на тези комплекти  Lego® детско бельо?
Виж целия пост
# 224
За мен почти нищо интересно ( като махнах графата глезотии ,и в последно време рядко минавам и 80 лв сметка ). А някой направи ли му впечатление цената на комплект потник и гащи за дете -19,99 - тия не са добре ..и избродирана да беше тая картинка,пак няма да дам толкова пари:stuck_out_tongue_winking_eye:
Малко ще се почудя за комплекта с нинджите ,че голямото е още фен , но мисля ,че и той е скъп и много ще си помисля.
Бихте ли посочили къде сте намерили  по-ниска цена на тези комплекти  Lego® детско бельо?
Не съм търсила, просто цената на това не е ок според мен ( купувах скоро на Пес Патрул детско бельо и едно ,че се скъсаха боксерките и друго ,че цената не беше повече от 9,99 , което пак ми се видя скъпо). Лего Нинджаго тениски съм взимала  навремето от Хиполенд за около 8лв.на промоция ,но вече навсякъде цените са УАУ .А пък и детето поотрасна и не е така върл фен на нинджите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия