Модни консултации (Май, 2022) - 66

  • 68 751
  • 1 051
# 930
Ооо, Ал, страхотна е роклята. И ти стои прекрасно. ❤️
Виж целия пост
# 931
Ал, разкошна!!! ❤

Момичета, аз по моя въпрос все още се ослушвам и не съм тръгнала да меря, та май ще има истерия в последния момент. Simple Smile

Разглеждах сайтовете които ми казахте, моделите са страхотни, но ми изглеждат по делови, а на мен ми трябва нещп по-официално, вечерно. Някакви идеи🤔 и да се заемам сериозно вече, че и обувки и чанти ме чакат 🤣
Виж целия пост
# 932
DzhuliB,
Какво ти трябва на теб и за какво събитие?
Виж целия пост
# 933
DzhuliB, погледна ли на живо  роклята на Кенсол?

29Desires имат рокли по тялото, примерно roklya-s-bufan-rukav---fuchsia-dots \дава линка като спам....затова го оставям само така

Ароганс ги похвалиха в българските брандове - https://www.arogans.com/2-rokli?q=%D0%A6%D0%B2%D1%8F%D1%82-%D0%A … D1%80%D0%BD%D0%B8
Виж целия пост
# 934
Ал 🌸 първия линк не ми го отваря, но в Ароганс ми хванаха окото доста неща, например
https://www.arogans.com/oficialni-rokli/4376-26863-elegantna-dan … herna-roklya.html

https://www.arogans.com/oficialni-rokli/3930-20499-oficialna-che … -s-tyul-luxe.html

Аня, в средата на юни съм на един бал и ми трябва вечерна официална рокля. Поставила съм си лимит до 200 лева, защото най-вероятно тази рокля повече няма да я облека, а ще ми трябват чанта и обувки.

Сега като се замисля, освен рокля и гащеризон би ми свършил чудна работа. 🤔
Виж целия пост
# 935
Много е хубава, Ал! Heart
Колко сме различни, Light beam, едни от моите най - удобни кожени гуменки са Кларкс, но имам спомен, че на първото носене май и на мен ми опираха над петата. Купила съм си спрей за разширяване на обувки, преди да се откажа пръскам до напояване и нося у дома с дебел чорап няколко часа.
Обикновено решава проблема, ако по външните ръбове.
Виж целия пост
# 936
DzhuliВ,
Може би нещо подобно би свършило работа:
Скрит текст:



Или пък някоя дълга рокля:
Скрит текст:


За такива събития избирам модели като тези:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 937
Аня, синята рокля най- много ме грабна, и цвета, и модела 😍 би ли споделила линк?

Ал, май и аз ще трябва да се пусна към темата с българските брандове, попаднах на Christine fashion, най-много харесах тази:

https://christinefashion.bg/product/4142/roklya-emerald.html
Мисля, че ще се получи добре с ефектни обеци и колие и нюд обувки например.

Хвърлих око и на тази в двата цвята;
https://christinefashion.bg/product/5269/roklya-black-orchid.html
https://christinefashion.bg/product/3066/roklya-red-orchid.html

Но черно не съм сигурна че искам, защото съм много светла и не знам дали ще ми стои добре.

Като цяло никога не съм поръчвала от марката и нямам мнение за нея и как са нещата.
Виж целия пост
# 938
Здравейте момичета,

На сватба съм в началото на юли и стилът ще е бохо. Много се чудя какво да търся, не ми се иска да съм overdressed с някоя твърде дантелена рокля, но и не искам да съм твърде casual.. приемам идеи Simple Smile
Виж целия пост
# 939
DzhuliB,

landlake5,
Бих заложила на дължина, воали и яркост:
Скрит текст:





Виж целия пост
# 940
DzhuliB, с Christine Fashion нямам опит, зелената е много красива и определено вечерна, другия модел е малко по-закачлив и идеален за млада жена.
Не тръгвай с идеята, че ще я облечеш само веднъж 🙂 Красивите елегантни рокли нямат излизане от мода, я как К.Кардашиян облече роклята на М.Монро.
ето роклята на 29Desires


landlake5, никаква ме няма в бохо стила, VivelFashion имат рокли в този стил, може да погледнеш на сайта им
Виж целия пост
# 941
Аня, благодаря 🌸
Ал, много е красива. Hug иначе за себе си още се броя в отбора на младите, докато съм 20+ 😂😂
Зелената и на мен много ми допада, определено бих могла да я използвам и за друг повод.
Имам нюд стилето обувки и бежов клъч така че май си решавам проблемите. Ще остане да намеря подходящо бижу. Иска ми се да намеря обеци и колие, но май едното ще трябва да е по-масивно. Вие как мислите?
Единственото е, че ще трябва да я поръчвам и да дойде, попринцип съм си точно С размер, та се надявам да пасне.
Виж целия пост
# 942
Как се казваха на английски този тип рокли с лекото разкрояване като червената. Търся си точно червена, но къса, над коляното.

Иначе, наскоро си взех такава. Базова е, но я нося с едното рамо и седи много интересно.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 943
DzhuliB, бих взела зелената, падам си по този мадамски стил, а на млада жена стои зашеметително. Бих сложила големи обици и малко колие, или малки обици и малко колие.

The Catcher in the Rye, червена рокля а? Много харесвам и винаги се сещам за
Виж целия пост
# 944
О, аз имам много червени рокли. Joy
Най- различни.

Май се сетих за това, което питах - frill dress
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия