.Честити празници на Катетата и на г-н Сминсчов!
.Гледам Филипа подела акция за кирилизиране на никове. Одобрявам и се присъединявам. И аватари се сменят на поразия - тъй, тъй, промените са хубаво нещо.
А ние и пуйка хапнахме и на гости и на разпродажби ходихме.
Черепахче, много си наясно с американските традиции, да нямаш зет, или други връзки насам
?Дея и Рина, красавици сте и вие и щерките ви, пу-пу.
Гърдите не ни ги мерят, а за главичката казаха, че сме в 90-те% - демек от най-големите, то затова и шапката към Коледното костюмче не и стана
. На ръст също сме в 90-те, а на тегло в 50-те %. Бабълче-Жълтоклюнче, Мимата обича да е голичка. Оставяме я вечер преди баня за 10-ина минути. Печката ни е с газови котлони и като ги пусна за нула време става много топло.
Гнявя с кеф
.Елима, как е Мадлен? Дано всичко е наред
.Елидима Мария също не пълзи и дори не седи Миленка ми взе акъла
, въпреки, че напоследък прекарва доста време на пода. За това още не съм се притеснила, но друго нещо малко ме тревожи и ще питам за него:Как понасят бебетата ви вниманието на външни хора? Малко съм се притеснила, че растем дивички, щото през седмицата са само двете със свекърва ми, няма контакти с други хора и като ходим на гости трябва да давам инструкции да не и обръщат внимание и да не и говорят, иначе почва да плаче
.

.И плачка така някак неестествено-може ли да сънува кошмари?!?!
но нея сме я виждали, както се пееше в една песен "това ние много добре го знаеме", а Рина я виждам за пръв път затова я коментирах нея.

Докато "обуча" свеки и свекъра, които са от друг град и ни виждат около два пъти месечно, как да подходят за да не я разплачат голям зор видях. Иначе се мятаха отвратата окрай нас (веднъж дори без "добър ден!") и на главата и, тя дори не може да ни види къде сме в цялата тарапана, и като ревне -"Ох, бабиното, ето, нали не ни виждаш по-често, чужди сме ти станали"
така както се ентусиазирам от въпроси за манджи, познай и моя кантар на къде върви

- представа си нямаш... Ама хайде да не посивявам уикенда ви!