Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 127 655
  • 1 537
# 360
Здравейте момичета, някоя ползвала ли е microneedle system , наподобява Морфеус 8, в домашни условия?
Виж целия пост
# 361

Може ли мнения за този уред, ако някой го използва. Уж търсих из темите, но не намирам, а ѝ не съм сигурна как се води.
Чакам си дермапена и серумите и скоро ще се включа с лично мнение след първа проба.
Виж целия пост
# 362
Момичета, извинявам се ако сте писали вече. Може ли мнения за този уред. Или някой друг, който да има ползи за капиляри и регенериране на кожата-бръчки и превенцията им.

Виж целия пост
# 363
Конкретно този уред не съм ползвала. Но имам червена LED маска за лице, която ползвам от повече от година. Не мога да кажа, че бръчките ми са изчезнали, но не са и станали по-дълбоки, което пак е добър резултат, при положение че съм на 40+. На капилярите, обаче, не ми е повлияла. Имам доста между бузите и края на носа, но не са се заличили изобщо. Дори не са избледняли. Козметик ми е казвал, че само с лазер става премахването им.
Виж целия пост
# 364
Правих си IPL терапия и до някъде се повлияха. Но процедурата е 200лв., та се зачудих с какъв уред бих могла да правя нещо сходно вкъщи. Имам само Дерма Пен, но от него не мисля, че се повлияват положително, даже никак. Макар че съм чела че не е хубаво където има капиляри да се минава с него, аз го правя, но със серуми предназначени за тях. Ами няма нито положителен нито отрицателен ефект.
Виж целия пост
# 365
Здравейте момичета, някоя ползвала ли е microneedle system , наподобява Морфеус 8, в домашни условия?
Аз ги заглеждах, но ми се струва адски скъпо . Имате ли конкретен уред предвид?

И аз да Ви питам момичета - някоя да ползва Lyma Laser и да сподели впечатления?
Виж целия пост
# 366
Здравейте момичета, някоя ползвала ли е microneedle system , наподобява Морфеус 8, в домашни условия?
Аз ги заглеждах, но ми се струва адски скъпо . Имате ли конкретен уред предвид?

И аз да Ви питам момичета - някоя да ползва Lyma Laser и да сподели впечатления?

За този лазер не бях чувала, но имам Tria и Iluminaj. Ползвам повече Трия-та, доволна съм определено, като за цената си върши добра работа. Като всяко домашно средство обаче, ефекта е краткотраен, тоест иска си постоянство. Илюминажа е за определени зони и е доста по-силен, но и трябва по-внимателно да се работи с него. Като цяло и двата уреда са добри. Илюминажа ползвам по-малко, защото както казах, е за определени зони а и понякога като се престарая, на другия ден още съм на червени точки Laughing
Виж целия пост
# 367
Здравейте, да попитам за серумите от Condicia, които се теглят със спринцовка, после с пръст ли ги нанасяте, а остатъка в хладилник нали? И другото което не раьбрах е новите игли също ли де дезинфекцират преди употреба, никъде във видеата не го правят?
Виж целия пост
# 368
Здравейте, да попитам за серумите от Condicia, които се теглят със спринцовка, после с пръст ли ги нанасяте, а остатъка в хладилник нали? И другото което не раьбрах е новите игли също ли де дезинфекцират преди употреба, никъде във видеата не го правят?
Аз със спринцовка и после от нея накапвам по лицето и с пръсти после. И да, в хладилник. Новите игли са стерилни и готови за употреба (говорим за запечатаните касетки). Аз не ги дезинфекцирам допълнително и ги ползвам само по веднъж.
Виж целия пост
# 369
Здравейте! Някой ползва ли "Foreo Luna Fofo" и какви са мненията Ви? Спряла съм се на този модел най-вече заради приложението, но цената на марката ми се вижда много висока и не знам дали би си струвало.
Виж целия пост
# 370
Здравейте! Някой ползва ли "Foreo Luna Fofo" и какви са мненията Ви?

Спряла съм се на този модел най-вече заради приложението, но цената на марката ми се вижда много висока и не знам дали би си струвало.
На мен ми се струва безобразно скъпо в сайта на "Мейкъп" стигат до 500 лв за уред, чиито аналози масово се намира за под 50 лв.
Вземи си по-евтин вариант, защото винаги има вероятност ефекта да не покрие очакванията ти и поне да не те е яд за скъпата инвестиция Hug
Виж целия пост
# 371
Привлича ме този модел - https://www.notino.bg/foreo/luna-fofo-inteligentna-chetka-za-poc … iceto/p-15722274/
В "Арлен" в момента има код за отстъпка и цената излиза около 150 лв., което ми се вижда много, но ако наистина върши работа, бих инвестирала в такъв уред. Харесва ми и че е мъничко устройство (не че пише размери) и ще може да се носи на път.
Иначе видях, че има някакви за по 700 лв., но това вече е безобразно. Grinning
Бихте ли ми препоръчали и по-евтина алтернатива? Искам да е със силиконова четка, защото кожата ми особено през зимата става чувствителна.
Виж целия пост
# 372
Привлича ме този модел - https://www.notino.bg/foreo/luna-fofo-inteligentna-chetka-za-poc … iceto/p-15722274/
В "Арлен" в момента има код за отстъпка и цената излиза около 150 лв., което ми се вижда много, но ако наистина върши работа, бих инвестирала в такъв уред. Харесва ми и че е мъничко устройство (не че пише размери) и ще може да се носи на път.
Иначе видях, че има някакви за по 700 лв., но това вече е безобразно. Grinning
Бихте ли ми препоръчали и по-евтина алтернатива? Искам да е със силиконова четка, защото кожата ми особено през зимата става чувствителна.

Разгледай Емаг има четки доста, и отзиви към тях Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Момичета, много съм доволна от втриване на този серум на TO с малкия/тънкия накрайник на Nuface

https://douglas.bg/the-ordinary-caffeine-solution-5-egcg-050570

https://www.mynuface.com/products/trinity-ele-attachment

Рязко и видимо сваляне на торбичките под/над очите!
Виж целия пост
# 374
Здравейте! Нова съм в темата и искам да попитам за този уред. Доколкото виждам от описанието, прилича на бялото мезо, което повечето от вас използват. Но пише, че е лесно за използване и около очите, което за мен е много важно. За бялото мезо имаше мнения, че не е удобно за тази зона.

https://www.skintime.bg/ured-za-podmladqvane-s-ems-rf-led-premium-edition.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия