Уреди за домашна грижа за кожата - 7

  • 127 696
  • 1 537
# 195
Здравейте, аз идвам с един въпрос. Извинявам се предварително, че не съм изчела темите назад.
Сполучливи ли са уредите за кавитационен пилинг на лице?
Имам малко белези от подкожни комедони май се наричат (не съм много сигурна - бели, подкожни образувания, които трудно се премахват и накрая оставят белег, които ми се появиха, когато почнаха проблемите ми със щитовидната жлеза). И понеже имам петънца от псориазис понякога по лицето се страхувам да ползвам по-агресивни процедури.
Гледам ги сега тези уреди и се чудя, дали вършат работа?

Какво значи "бели, подкожни образувания"?
Ако са бели топчета се махат с този уред :
https://www.ebay.com/itm/165555478041?hash=item268be01e19:g:q3wA … kp%3ABFBMlq7Z9t1g
Страшничък ми изглежда този уред Simple Smile
Бели и твърди, без гноен връх. Дълбоки са, а не повърхностни.
Виж целия пост
# 196
Тоест със стерелизирана игла и стискане...Както се прави при класическо почистване на лице. Ако ти се занимава ходи на почистване, от един път няма да стане, но си чистят тея гадове: запарване, после игла и стискане. Също така не използвай козметика с масла или самостоятелни масла- те доста ги допринасят.
Тези ли
Виж целия пост
# 197
С това уредче ми ги махаха в дерматолотична клиника, а след това аз си го купих.
Става и за по-твърди образувания.
Виж целия пост
# 198
Тоест със стерелизирана игла и стискане...Както се прави при класическо почистване на лице. Ако ти се занимава ходи на почистване, от един път няма да стане, но си чистят тея гадове: запарване, после игла и стискане. Също така не използвай козметика с масла или самостоятелни масла- те доста ги допринасят.
Тези ли


По-скоро такива, но не толкова много като на снимката. На козметик не ходя заради псориазиса. Като видят, че имам и почват да мрънкат. Опитвам се да използвам по-леки кремове, но то си е хормонално според мен.
Виж целия пост
# 199
Точно такива ми махаха с това уредче.
Виж целия пост
# 200
Пристигна ми радиочестотата Tripollar Stop Vx и скоро ще дам отзиви. Отново повтарям въпроса към всички дами, които ползват триполар - само техния гел ли ползвате или някой друг, който не е толкова скъп? Писах на съпорта им и ми казаха, че трябва да ползвам само техния гел, но ми се вижда адски скъпо удоволствие... Благодаря 🌻
Виж целия пост
# 201
Аз също питах на няколко места, но нямам отговор дали мога да ползвам хил.серуми на водна основа? Или трябва контактен гел...
Наскоро взех дерма пен от Нотино. Ще трябва да чета доста, докато се реша да се боцкам, но явно има най-доволни от него.
Виж целия пост
# 202
Пристигна ми радиочестотата Tripollar Stop Vx и скоро ще дам отзиви. Отново повтарям въпроса към всички дами, които ползват триполар - само техния гел ли ползвате или някой друг, който не е толкова скъп? Писах на съпорта им и ми казаха, че трябва да ползвам само техния гел, но ми се вижда адски скъпо удоволствие... Благодаря 🌻
От Current body съм поръчвала техен гел, който е алтернатива на този и излиза по-изгодно, макар и той да не  е евтин. Другите ми опити за заместване са били несполучливи.
Виж целия пост
# 203
Аз вече си ползвам чисто алое. То идеята е да прави контакт, ама нали трябва да си пробутват техните си гелове.
Виж целия пост
# 204
Триполар ползвам само с техният гел - скъп е наистина, но според мен има по-различна консистенция и предпочитам така. Според мен е изключително икономичен. Ню фейса съм го ползвала с алое гел, но пак си предпочитам техният, макар че не е нищо особено.
Виж целия пост
# 205
Момичета, благодаря Ви за коментарите🌻
Изпробвах вече триполар-а и мога да кажа, че съм доста приятно изненадана. Имам безброй машинки вкъщи (значително по-евтини) и не съм си виждала така приятно, леко лифтирано и сочно лицето след употребата им. А това само от 1 процедура. Този гел е с по-различна консистенция от другите контактни гелове, които имам и моето заключение е, че вероятно няма да сработи радиочестотата с други гелове, а само с контактния гел на триполар. Но пък е доста икономичен. За тялото обаче ще ползвам този на Current body.
Ще дам отзиви и към края на месеца.
Виж целия пост
# 206
Здравейте. Уредите от Емаг струват ли и какви други сайтовете за хубави уреди има?
Наистина не знам. Имам намерение за сефте да започна да купувам.
Виж целия пост
# 207
Аз имам подобен уред и не отричам напълно ползата, но такива мнения от 1-2 ползвания за мен са плацебо и ще кажа защо. "Веднага се усеща, виждам разлика от 1 ползване" няма никакъв шанс за типа уред, а именно нов колаген за някакъв кратък период време, кога тоя колаген се е образувал Bowtie: " агряването на кожата ускорява метаболизма както и фибропласта , които произвеждат колаген , а така видимо затягат кожата.По този начин кожата започва сама да произвежда нов колаген."
Със същия ефект на приятно опната или сочна кожа имаме с маска с кисело мляко и някой приятен крем, който ни хидратира и просто ни е приятно на кожата Simple Smile Дайде време и някакви реални видими резулати преди/след или ако на 45-50 г сме с лице на 30 годишна (но там едва ли ще разберем кое от стотиците неща е).
От доста материли на дерматолози, които съм чела и гледала, на този етап доказаните методи за по-бързо образуване на колаген са:
Дерма пен
Вит Ц
Някои пилинги и ретаноли
Виж целия пост
# 208
Разкарах всички уредчета от този тип.
Само дерма пен оставих.
Слагам третиноин през вечер, досета правех серия химични пилинги през зимния период, но сега с дерм пен-а се колебая.
Виж целия пост
# 209
Пристигна ми радиочестотата Tripollar Stop Vx и скоро ще дам отзиви. Отново повтарям въпроса към всички дами, които ползват триполар - само техния гел ли ползвате или някой друг, който не е толкова скъп? Писах на съпорта им и ми казаха, че трябва да ползвам само техния гел, но ми се вижда адски скъпо удоволствие... Благодаря 🌻

Зададох този въпрос на дерматолога при която ходя за мезотерапии (не знам може ли да напиша името) и нейния отговор беше, че контактния гел няма никакво значение. Отделно пуснах състава на оригиналния гел в Cosdna.com и не видях нищо повече от глицерин и обичайните консерванти и сгъстители. След две кутии от оригиналния ползвам този гел https://kocos.bg/bg/Uspokoyavasht-Aloe-gel-Benton-Aloe-Real-Cool … -Gel-300-ml.p2749 и разлика не виждам. Според мен работи самата радиочестота. Доволна съм много от тази си покупка. Писала съм и преди, че при редовно ползване на уреда видимите  следи на стареене се забавят. Така мисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия